Magister Products

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2017. június 7.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Tihanyi levendula nappali arckrémünk sejtszinten táplálják és újítják meg a korai öregedéstől szenvedő bőrt, miközben a napközben ránk nehezedő stressz hatás ellen küzd a nyugtató aromaterápiás hatással rendelkező friss, természetes tihanyi levendula illóolaj és virágvíz. Ajánljuk már 25 éves kor felett a napi szintű hidratálásra, mivel a mai fiatalok arcbőre napjaink civilizációs problémájának, a fokozott stressznek, a szennyezett levegőnek, a dohányzásnak (passzív dohányzás is), élelmiszer-adalékoknak, magas telített zsírsav fogyasztásnak, kozmetikai kemikáliáknak köszönhetően gyorsabban öregszik, mint egy generációval korábban. Készítményünk úgy lett kialakítva, hogy a benne található koenzim-Q10 és vitaminok a környezeti ártalmak okozta oxidációs folyamatok ellen dolgozzanak a bőrsejtekben, ezáltal megakadályozva a bőr korai öregedéséhez, bőrgyógyászati problémákat, ráncosodást. A nappali arckrémben található speciális kis molekula tömeggel rendelkező LMW-Hialuronsav a bőr mélyebb rétegeibe eljutva az öregedő, érett bőr rugalmasságának visszaszerzésén,  a ráncok halványításán és a további ráncok kialakulásának megelőzésén dolgozik."

kittihnl

2019. szeptember 20.

Szépek az összetevői, isteni az illata, kap 4 csillagot, de engem valahogy mégsem győzött meg. Nagyon erős, gazdag, kissé ragacsos, sárga színű krém, inkább a téli időszakban érdemes hasznàlni, majd megpróbálok a hidegebb időben visszatérni rà

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Lerika

2019. május 27.

Egy picit testesebb, nehezebb krém mint amire számítottam. Jól kenhető, lágy krém, de elég gazdag. Nem szívódik be rögtön, hagyni kell neki egy kis időt, azonnal nem lehet rá pl. sminkelni. Jól hidratál, a száraz, enyhén hámló részek eltűntek az arcomról, egész jól feltöltődött a bőröm. Picit fényes marad a bőröm utána, nem lesz matt még a beszívódása után sem. Még nincs kánikula, simán tudom nappalra használni, meglátjuk a nyári melegben nem lesz-e fullasztó a bőrömnek. Akkor sincs gond, elhasználom éjszakára, mert jó kis krém! Az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

myvettsoprano

2017. október 23.

Isteni illata van a krémnek, pedig én nem vagyok oda a levendulás kozmetikumokért, de ez az arany középút. Több Magister krémem is van, mindegyiket szeretem. Ez is könnyen beszívódik a bőrömben, smink alá is tökéletes. 5 csillagos 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

minibear

2017. szeptember 11.

Nagyon örültem a krémnek, amikor megérkezett. A gyártó legtöbb terméke nagyon pozítiv visszajelzéseket kapott itt a KM-en és ezért rendeltem meg ezt is. Sajnos zsírosodást és feszülést okozott, nem tudom használni. Most más termékeikkel próbálkozom, hátha azok jobban működnek. Két csillagot azért adok, mert magyar termék és természetes összetevőkből áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Valentine

2017. augusztus 23.

Szeretem a levendula illatát, így gondoltam ezt a krémet is kipróbálom. Ugyan olyan kellemes levendula illata van, mint éjszakai társának. Egy tégellyel használtam el belőle. A krém sárgás színű. Állaga lágy. Ennek ellenére elég tömör, testes krémről van szó. Kombinált arcbőrre nagyon sok és nehezen szívódik be. De nem erre tervezték, és alapvetően én sem erre használom. Kifejezetten azért vettem, hogy reggelente a nyakamat és dekoltázsomat ápoljam vele, mivel ezt hajlamos vagyok elhanyagolni, ill. a kamillás krém ehhez kevés lenne. Erre nagyon jól bevált. Kellőképpen hidratálja a bőröm. A nyakam és dekoltázsom tónusosabb. Ezen kívül éjszakára, arcra is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Urea, Glycerin, Erythritol, Sodium Hyaluronate, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology