Magister Products

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2017. május 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Engedd, hogy a tihanyi levendula rendkívüli hatása kényeztesse bőröd és lelked! Nyugtatja és bársonyosítja a bőrt, elősegíti a kisebb bőregyenetlenségek tompítását. Micellás vizünk a legérzékenyebb területek sminkeltávolítására is alkalmas, így letisztíthatod vele akár szemfestékedet is. Csepegtess egy kevés micellás vizet vattapamacsra és helyezd a szemedre. Ezzel nem csupán a a festéktől tisztítod meg, de hozzájárulsz a szem alatti sötét karikák halványításához is. További jó hír, hogy micellás vizünk nem csupán bőrbarát, de környezetbarát is. Kizárólag biológiailag lebomlótenzideket tartalmaz."

Mse

2020. január 15.

Pár hete használom csak, és mostanra már az üvegben látható folyadék színe megváltozott, sárgásbarna lett, nem átlátszó, hanem kissé zavaros. Ami pozitívum: a szemkörnyéket nagyon kíméli, bár sok vattakoronggal, de lehozza a szemsminket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

bnorah

2017. december 10.

Sajnos nem szerettem. Indokolatlanul sok tudta csak letisztítani a sminkem, arcom. (pedig nem használok sok sminket) A levendulát imádom, de ebben az arcvízben túl harsány, túl zavaró volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

szzh01

2017. augusztus 11.

A búzavirágosat használtam eddig, legalább 3x újravettem, majd megjelent ez a levendulás, és örömmel csaptam le rá levendula-imádóként.
kb.3 hete jött meg a postával az arclemosó. Hatásával ugyanolyan jó, mint a búzavirágos, de az illata nagyon furcsa, kellemetlen volt rögtön első szippantásra. Érezni vélem a levendulát, de egy furcsa, kellemetlen szag is társul mellé, olyan szag, mint az égett műanyagé, s ez a domináns szaga a terméknek.
Megmutattam a Férjemnek is, ő azt mondja, levendulát egyáltalán nem érez, csak szimplán romlott szagot. Valamint az a fura, hogy a folyadék az üveg csavarós nyakánál, a műanyag kupakban és ha valahova kifolyik ott is sárgás barnásan elszíneződik, elég gusztustalan.

Gondoltam elkezdem használni, meglátjuk lesz-e valamilyen bórproblémám belőle, akkor leállok vele.
Habár a bőrömet nem ütötte ki, de mostanra már az üvegben látható folyadék színe is sárgás-barna erősen opálos, elég visszataszító kinézetű (hozzáteszem, amikor érkezett sem volt olyan áttetsző, mint a webshopon a fotón, és már akkor is kissé sárgás-barnás zavaros volt a folyadék színe).

Kérdezhetnétek, miért nem reklamálok? Nos azért, mert belefáradtam. Ezen a tavaszon-nyáron már 2 másik termékkel is gondom volt (a naptejjel és a trópusi nyár arckrémmel), ezekkel a gyártóhoz fordultam, s korrektül megbeszéltük a problémát, elnézést kértek, megindokolták, mi lehetett a baj a gyártás során, s adtak levásárlási lehetőséget, de úgy érzem, ha harmadszorra is írnék nekik, már tuti azt hinnék, hogy reklamáció-szédelgő vagyok, ez a hobbim.
A biztosítékot egyébként az verte ki nálam ma reggel, hogy fel akartam kenni a még félig teli, tavasszal vásárolt vulkanikus agyagos arcmaszkjukat, amin kinyitás után a legnagyobb döbbenetemre vastag fehér penész réteg csücsült.
Ok, hogy 40 fok van, de ezek 1-2 hónapja vásárolt termékek, ráadásul a lakás leghűvösebb pontján található ablaktalan fürdőben, alaposan visszazárva, egy sötét, ajtóval ellátott pipere szekrényben vannak, mindig tiszta kézzel nyúlok a tégelyekbe.

Soha semmilyen natúr kozmetikumom nem romlott még meg, így ebből arra a következtetésre jutottam mostanra, hogy a márkának komoly gondjai vannak a tartósítás terén. Nyár mindig van és lesz is, ez nem szabad, hogy meglepetést okozzon, főleg egy olyan terméknél, amit nyáron gyártanak le s már akkor is nagyon meleg volt, amikor gyártották és kiküldték.
Mivel így már nem merem a lemosót tovább használni, aminek az 1/10-e hiányzik csak egyébként, hatalmas pénzkidobás és egyúttal nagy csalódás is volt, nem tudok 1 csillagnál többet adni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

AnitaKiss39

2017. augusztus 1.

A búzavirágos változatát próbáltam elsőnek de ez sokkal jobban bevált. Főként az illata miatt. Ha valaki natúr micellás vizet keres ami valóban eltávolítja még a sminket is, akkor ezt mindenképp ajánlom. A szemkörnyéke mindkét micellás víztől sokkal szebb lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Squalane eo 1 0

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology