Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• A tisztító bromelinben gazdag ananászpor és a kis szemcsés olíva és mandulamag finoman dörzsöli le az elhalt hámsejteket, így lesz a vékony, erejét vesztett, érzékeny bőr antidótuma.
  • Tettek bele bőségesen frissen szárított élénksárga mangóport és ápoló E-vitamint.
  • Illata elsodor egy trópusi gyümölcsökkel teli lakatlan szigetre, miközben a krémes mangóvaj selymesen hidratálja arcbőröd.

Magister Products Tropicscrub Arcradír, Trópusi nyár arckrém, Voyage málna-C arckrém
Ár: 7500 Ft + postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel lehetséges. Postázni is tudom előre fizetést követően.
postareb

2019. október 4.

Heti 2x szoktam leradírozni vele az arcomat, általában lefekvés előtt. Szépen radíroz, egyáltalán nem csíp és nagyon puha lesz az arcom utána. Nekem bevált. +valóban elég egy ujjhegynyit eloszlatni az arcodon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Óvatosan kell vele bánni, mert erős a szemcsékkel rendelkezik. Viszont nagyon puha, gyönyörű bőrt eredményez. Heti 1 alkalommal használom. Isteni illata van . Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

mafalda

2019. augusztus 23.

Erős szemcsés, kevés kell belőle és szépen tisztít. Azt hiszem nagyon fogom szeretni. Az illata amugy almára emlékeztet. 😋🍏🍎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Shopie

2019. május 17.

Nagyon jó állagú, sokáihg elég. tetszik, hogy visszaváltható az üveg. Könnyen használható, nem túl durva, elég hatékony :) Legjobb arcradírom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

mona82

2019. január 31.

Finoman de hatásosan radíroz, kis mennyiség elég belőle, így kiadós az 60 ml. Az illatától nem vagyok elájulva, de megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Boriszka

2018. szeptember 20.

A vaníliásat is nagyon szerettem, míg ezt ki nem próbáltam. Régi óhajomat találta ki a Magister. Egy hatékony arcradír, ami nem sószemcsékkel, hanem magőrleménnyel radíroz. Nem szeretem azt a csípő érzést. Ha a vaníliásra 5 ⭐️ot adtam, akkor ez 10-et érdemel. Szerintem próbálja ki mindenki, ilyen jó arcradírral még nem találkoztam, pláne hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Reticulata (Mandarin Orange) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2