Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

3 az 1-ben: hidratál, regenerál és véd a napsugarak okozta káros hatásoktól

Könnyen beszívódó légies krém, mely trópusi nyárra emlékeztető illatával igazi egzotikum. A panthenol nyugtatja az arcbőrt, a cink-oxid természetes fényvisszaverőként funkcionál a krémben. Az antioxidáns A-, és E-vitamin véd az UV sugarak káros hatásaitól, serkenti a kollagén termelődést, táplálja, fiatalítja az arcbőrt, regenerálja a hámsejteket!

mafalda

2019. augusztus 24.

Talán bevált?!😁 Nagyon szeretném, mikor felkenem kissé fehéres lesz a bőröm de hamar beszívódik, az illata mennyei. Nem nehezíti el az arcbőröm nem érzem h egy tonna krém van rajta, remélem rendbe szedi az arcom nagyon bízom benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Piluigor

2019. augusztus 1.

Nagyot csalodtam benne sajna. Borzasztoan ragadt tole az arcom,szinte elviselhetetlen volt,sokszor mar delutan le kellett mosnom magamrol.
Mar felkeneskor is nehez volt eldolgozni,az alapozo pedig teljesen beleult.
Az illatat viszont nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Mar felkeneskor is nehez volt eldolgozni,az alapozo pedig teljesen beleult.
Az illatat viszont nagyon kellemes.

Korsolya

2019. április 4.

Nem tudok mit kezdeni ezzel a krémmel! Nagyon akartam szeretni, a fényvédelem, a pigmentfolt halványítás és a hidratálás hármas kombója miatt...de nem akar összejönni! Nagyon gyorsan kellene elkenni, mert eltűnik hirtelen, aztán mégiscsak ott marad az arcomon valami furcsa réteg, ami fullasztó... Tudom, már más is írt ilyet, most már értem is, milyen érzés! Nagyon kellemetlen!!!!! Vártam pár órát és jól bezsírosodott a bőröm a T-vonalban, az arcom szárazabb részeit pedig nem hidratálta eléggé! Második próbálkozásnál ugyanez történt! Lemostam, nem bírtam elviselni az arcomon! Pénzkidobás volt nekem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

pastamami

2019. március 30.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, gondoltam jó lesz a tavaszi első napsugarakhoz. Tetszett az összetétele és a leírása is. Sajnos ma második napja próbálom, de valahogy nagyon nem az amire számítottam. Leginkább s kislányom Sudocrem popsikenőcséhez tudnám hasonlítani. Se nem légies, se nem könnyen felvihető. A kezemmel szeretném felvinni, de mire eloszlatom rajta, már be is szívja, úgyhogy szinte csak “dörzsölöm” utána az arcom “üres kézzel”. Nagyon furcsa. Ha sikerűl elég gyorsnak lennem, akkor is olyan vastagnak érzem az arcomon, pedig beszívja, tehát nem zsíros vagy ilyesmi, sőt inkább mattít.Szóval nagyon fura. Még gondolkozom hogy mi legyen, kap egy-két nap esélyt. Addig is csak három csillag, mert semmi jót nem tudok róla mondani sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

delila6400

2018. november 6.

Én is szeretem ezt a krémet, de csak nyáron használom. Több tégellyel vettem már és sosem volt fehér tőle az arcom. Az illata kimondottan tetszik, állaga sűrű, ezért minimális kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

mekhrba

2018. október 25.

Nagyon szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívja a bőröm, mire eldolgozom az arcomon,addigra már be is szívta. Mattítja is az arcbőrömet, valamint sminkalapnak is kiváló. Nem okozott sem pattanásokat, sem mitesszereket, az illata is kellemes ( bár ez nálam nem fő szempont). Mivel nagyon kevés kell belőle, tényleg elég egy borsónyi is bőven, így szerintem sokáig fog tartani, a fényvédelem pedig plusz pont. Eddig újravevős termék :)

Már a második tégelyt használom belőle, továbbra is nagyon szeretem és lassan is fogyott el.

Igazából nem értem, hogy valakiknek, hogy van ideje azt figyelni, hogy egy márkára hány értékelés jön, én ezt tartom furának. Plusz attól, hogy valakinek nem vált be egy termék, attól más véleményezőknek beválhat, nem egyforma a bőrünk. (Egyébként semmi közöm a márkához, egyszerűen nekem bevált pedig sok mindent teszteltem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Aryean

2018. október 24.

Az első arckrém, amit rendeltem, azóta többet is kipróbáltam, de vissza fogok térni hozzá. Az illata nagyon friss, gyorsan felszívódik és jól hidratál. Különösen élveztem a krém állagát, mert nem érzem a vizes érzetet, sűrű, de jól kenhető. Ár érték arányban nekem tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

kiralykislany

2018. október 16.

Csatlakozom Lanett véleményéhez, borzasztó érzés felkenve ez a krém. Nekem eddig egyetlen Magister termék sem vált be, és szánalmasnak tartom, a napok óta tartó Magister imádatot itt krémmánián.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Lanett

2018. október 15.

Napok óta csak a márka 5 csillagos véleményeit olvashatjuk a KM-en, így gondoltam én is megosztom a tapasztalatom az egyetlen termékről, amit egy beauty box által próbálhattam ki. Életem eddigi legrosszabb arckréme. Mintha egy maszk lett volna a bőrömön, rettentő kényelmetlen volt használni. És utálom ha egy arckrém illatát felkenés követően még órákig érzem. Próbáltam testápolóként is, de úgy sem viseltem magamon. Sajnálatomra kuka volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

anett76

2018. október 1.

Rettenetes volt használni. Az egy dolog, hogy nyárra ajánlják amikor az ember lányának talán még színt is sikerül magára varázsolnia, ez viszont kicsit fehéríti a bőrt. De be se szívódik rendesen, megül a bőr felszínén és csillog. Nem is emlékszem, hogy az én brutál vízhiányos bőrőm ne szippantott volna be bármilyen krémet egyből, kivéve a szintén Magisteres Chia krémet. Az ugyanilyen fura volt. Ezt a második használat után le kellett mosnom és mással kenekedtem, annyira gáz volt, pedig késésben voltam, mégsem bírtam elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Antioxidánsok: Kojic Acid, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Erythritol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Cholecalciferol, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.