Magister Products

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratál, ápol, és enyhe fényt ad az ajkaknak. Trópusi nyárra emlékeztető természetes illatvarázs, bio édesnaranccsal, gerániummal és vanília kivonattal.

lalabel

2019. augusztus 27.

Kellemes, semleges, éjszakára szoktam feltenni, ha extra hidratálásra van szükségem. Az illata semmi extra, engem a klasszikus, régi labellora emlékeztet, de egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Flortim

2019. július 6.

Kényelmes viselet, tényleg hidratálja az ajkat. Illata kellemes, citromos. Nem kell sokszor kenni, így sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Shopie

2019. május 17.

Finom illatú, könnyen kenhető most így tavasszal, pihepuha ajkakat csinál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Finom illatú, könnyen kenhető most így tavasszal, pihepuha ajkakat csinál :)

pibe

2017. november 3.

Az illata tényleg jó (szerintem citromos túrótorta :)), viszont tényleg nyárra való, mert a hidegebb időben hajlamos a megkeményedésre, és úgy nagyon nehéz kenni. Jól hidratál, de én a mézes puszis változatot jobban kedvelem hidegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Effendigirl

2017. június 20.

Nagyon kellemes, citromfüves illatú, jól ápoló ajakbalzsam. Ezzel, ahogy a mézes társával sem kell magam egy nap folyamatosan kenegetnem, elég egyszer-kétszer. Ez is nagyon jó termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

gabolda

2017. május 25.

Nagy kedvencem lett :) eleinte tényleg hozzá kellett szokni, de azóta látom hogy hatalmas különbségek vannak közte és mondjuk a labellom között. Mániákus ajakápoló használó vagyok, de meglepően ritkán kellett felkennem, úgyhogy így több mint két és fél hónapig volt elég. Érzem hogy hidratál, nincs a kényszer bennem hogy uramisten két perce kentem, de már cserepesnek érzem szám. Éjszakára sem kell annyi hidratálót felvinnem rá, mint régen. Sztem szuper:) Már várom az új példányomat, valószínűleg ez még tovább elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Mimik

2017. február 27.

Update: Mostmár elég régóta használom és meg vagyok vele elégedve. Az illata még mindig egyáltalán nem emlékeztet semmilyen trópusi dologra. De jól hidratál mostmár. Talán a számnak hozzá kellett szoknia az összetevőkhöz.

Egyelőre nem győzött meg, nem hidratál úgy mint szerettem volna. De adok még neki eselyt, mert lehet hogy mikor megszokom jobb lesz. Az illata nem tolakodó, bár nekem nem is annyira a trópusi nyár jut eszembe. De összességében nem rossz, még tesztelgetem azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Valentine

2016. december 10.

UPDATE: 3 hónap használat után azt mondom, viszonylag jól hidratál és az illatát továbbra is kifejezetten szeretem. Azonban hidegebb időben, és ha jobban kiszáradnak az ajkaim, akkor sajnos kevésnek bizonyul. :( De kijöttek más ajakápolókkal is, amik szerintem jobban hidratálnak. Így azt gondolom, hogy ez inkább nyári, tavaszi időszakokban lehet hasznos. Összességében, nagyon szépek az összetevők, jól vannak összerakva, de nekem most kevés, ezért sajnos le kell vennem egy csillagot: 4*

2016.11.08.
Kb. 2 hónapja használom ezt az ajakápolót. Örülök, hogy a Magister bővítette a termékpalettát és kijött ezzel a kis kinccsel. :) Nagyon jók az összetevők. Az illatát kifejezetten szeretem, mivel ugyan olyan, mint a trópusi arckrémnek. Kellemes fényt ad az ajkaknak, jól hidratál. A kicserepesedett ajkakat egészen jól rendbe hozza. Mennyiségre azt mondhatom, hogy lassan fogy és még egy darabig elég lesz. Eleinte fura volt számomra ez a régi fajta csavaros kialakítás, de összességében nem zavar. Azt hiszem ezt is felveszem a kedvenc ajakápolóim közé, és remélem még más fajtával is kijönnek majd. :) Egyelőre megadom az 5*-ot, miután elfogy updatelek majd. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

2016.11.08.

Antioxidánsok: Tocopherol