Magister Products

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2019. március 14.

Kategória:   Testápolók

"Gyorsan beszívódó, frissítő, virágos illatú habkönnyű krém, Japán hangulatot árasztó érzékiségben, mely zsíros érzet nélkül hagy maga után selymesen hidratált bőrt. A keringést serkentő rizsolaj nagy hatékonysággal javítja a bőr szerkezetét. A rizsolaj gazdag fitoszterolokban, karotenoidokban, oryzanolban és ferulsavban. Ezek mind komplex öregedésgátló hatásúak. Kivételesen jó antioxidáns, regeneráló hatású és jól áthatol a bőrön. A narancsvirág víz és illóolaj a száraz bőrre kifejezett élénkítő és regeneráló. Az antioxidáns bőrvédő vitaminok maximalizálják a tápláló hatást. A habkrém használata feltölt pozitív gondolatokkal, oldja a feszültséget."

Boriszka

2018. május 24.

Nem túl száraz bőrre kiváló testápoló, kellemes illattal. Ezelőtt a Manna és a Pompom habkrémeit használtam, amik kőkemények voltak. Nekem nem szükséges egész testre használni, így nagyon sokáig elég. A márka marad testápoló téren is, bár csábít a többi illat ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Miffi

2018. február 28.

Illatmániás vagyok, emellett pedig elvárom egy testápolótól, hogy könnyen beszívódjon, hidratáljon és ne legyen ragacsos. Nos, ez a habkrém mindent teljesít. Nagyon finom az illata, ami egész nap megmarad a bőrön. Rám szó szerint aromaterápiás hatással van. Egyébként is imádom használni, de ha rossz kedvem van, különösen jólesik. Hidratál, kényeztet, ennél nem kell több. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Virvatuli

2018. február 11.

Illata nem sok van, legalábbis én nem érzem. Viszont az eddig próbált natúr testápolókkal ellentétben ez tényleg beszívódik (pedig nem nedves bőrre kentem), azonnal lehet öltözködni utána. Puha, hidratált és kellemes tapintású lett tőle a bőröm, nem feszült, nem húzódott. Segített túlélni a januárt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

minibear

2017. szeptember 15.

Nagyon jó testápoló. Az illata is rendben van, szóval jár az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nagyon jó testápoló. Az illata is rendben van, szóval jár az öt csillag.

Effendigirl

2017. június 20.

Nagyon vártam a vanília illatot, vagy egy kellemes illatot, de valahogy ez nekem nagyon nem az :(. Viszont cserébe a hidratáló hatása a legjobb, az eddig használt testápolóim közül, a kezemet is nagyon szépen puhítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

delila6400

2016. december 2.

Imádom az illatát, igazi vanília, nem az a mesterséges, kreált vattacukor felhő, amitől émelyeg az ember. Szeretem vele kenegetni magam, puhává varázsolja a bőröm. Nagyon kedvelem a Magister termékeit, mind hatásos, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Valentine

2016. április 29.

Mintát kaptam belőle. Nagyon jó a krém állaga, könnyű és hamar beszívódik, nagyon jól hidratál. Egyszerűen az illatát nem tudom hova tenni...amikor felkenem számomra picit fura. Aztán eltelik pár perc és kellemes lesz. Csak ezért a 4 csillag, egyébként nagyon jól teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

naturvirag

2016. április 8.

Élmény vele a testápolás, isteni az illata, megunhatatlan! Reggelente is használhatom, mert nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Erythritol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology