Magister Products

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Eltávolítja az elhalt hámsejteket,finomítja a bőrfelszínt, felfrissíti, lágyítja a bőrt. Csökkenti a mitesszerek számát, gátolja a gyulladásos folyamatokat, így problémás bőr esetén is alkalmazható.

SchLivia

2019. február 14.

Egy tégellyel használtam el belőle. Az illatát nagyon szeretem, nagyon könnyű volt felvinni és lemosni is. Nekem kicsit durva szemcsés, nem használtam előtte ilyen durva arcradírt, de jót tett a bőrömmel. Sajnos már nem gyártják, pedig biztos újravevős lett volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

VickyV

2018. november 25.

Mennyei illatát bőrömön csak az a tudat rontja el, hogy magam is megkérdőjelezem, hogy havas utat játszom-e vagy vajon miért van az arcomon útszórósónak megfelelő bőrradír. Még a testemre is kisebb szemcsés radírt használok. Az az érzésem, hogy szeretnék a szemöldököm fölé egy hatalmas kicsavarható ernyőt szerelni és mellé egy kis figyelmeztető táblát, hogy omlásveszély, hogy a homlokomról nehogy a szempilláimra hulljanak a darabok. Kár, mert a többi termékük nagyon eltalált, de ez valahogy nem. Az olaj a nagy darabkák miatt itt nem is annyira ápoló funkcióval rendelkezik, inkább a só általi karcok regenerálódását segíti. Vannak viszont olyan emberkék, akiknek olyan vastag bőr van a képükön, hogy nekik teljes szívvel ajánlanám a tesztelgetést😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Puszita

2018. október 30.

1 hónapja használom. Az illata nagyon kellemes, szépen tisztít, könnyen eltávolítható, viszont annyira nem fogott meg, hogy még egy dobozzal vásároljak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Lerika

2018. október 6.

Kellemes illatú, sokáig elegendő mennyiségű radír. Én arcra túl durvának érzem a szemcséket, nagyok is és karcolnak. Kézre, vagy a test vastagabb hámréteggel rendelkező részeire jobban el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Nixi91

2018. szeptember 18.

Bár csak 50 ml-es, de nagyon sokáig kitart, hiszen kevés is elég belőle. Halvány rózsaszín, enyhe vanília illatú, durva szemű szemcsés bőrradír (én éppen ezért imádom), sűrű, olajos-krémes formulában, ami a víz használatával elkezd egy kicsit olvadni. Hihetetlen milyen puha lesz utána a bőr, az összes elhalt hámsejtet eltávolítja, a pórusok tisztábbak lesznek, egységesebbé teszi a bőrt. A használata után pici bőrpír jelentkezhet a só miatt, bár nekem nem vészes, picit csíp csak a pattiknál, de ez azt jelenti, hogy dolgozik a termék, sőt én élvezem mert tudom, hogy így van min javítania. Egyszóval fertőtlenít, segít lehúzni a pattanásokat (főleg ha hosszabb ideig rajta hagyjuk), és utána babapopsi bőrt kapunk lemosás után az olajoknak köszönhetően, egyáltalán nem szárítja a bőrt, ideális zsíros-kombinált bőr ápolására.
Ez lett az egyik kedvenc radírom. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Ez lett az egyik kedvenc radírom. Újravevős!

Emese2020

2018. augusztus 17.

Szépen tisztít, kellemes illatú, de sajnos a nagyobb durva szemek (vatta pamaccsal) nekem kikezdi a bőröm, pedig gyengéden masszírozom be. Ezt leszámítva nagyon hatásos kis radír. Finom puha tőle a bőröm. A kis flakon ellenére nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

hfancs

2018. június 27.

Nagyon szépen puhítja és tisztítja a bőrt, de a szemcsék lehetnének kisebbek benne, mert így eléggé durva. Sokáig elég lesz, de arra oda kell figyelni, hogy óvatosan dörzsöljem vele az arcomat a szemcsék miatt. Utána van pici égető érzés ami szerintem a só hatása és kis vérbőséget okoz hirtelen, de nekem pár másodperc alatt elmúlt és nem maradt piros az arcom. Én újravenném, mert utána nagyon jó a bőröm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

mekhrba

2018. június 5.

Ezt a Magister terméket is nagyon szeretem, nagyon jól radíroz, nekem a szemcsék sem durvák. Mivel betartom az utasítást és ténylég caak egy borsónyi ménnyiséget viszek fel egyszerre, így sokáig elég is lesz. Lehet, hoyg újraveszem, de az új arcradír is nagyon izgalmasnak néz ki 😊 Én ajánlom, ahogy a tőbbi terméküket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

MeridaLina

2018. április 8.

Szerintem kicsit lehetnének finomabbak benne a szemcsék. Viszont nagyon jó illata van és tényleg puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

00Martina00

2018. február 8.

Kellemes illatú és állagú. Szeretem használni, szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, puha arcbőrt eredmenyez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Erythritol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!