Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2021. május 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Kézkrémek

"Vitaminkrémünk egyedi összetételű extra magas vitamin (A-, C-, D-, E- vitamin) tartalmánál fogva biztosítja kezeid maximális hidratáltságát télen-nyáron. Ezek az antioxidáns vitaminok védelmet biztosítanak a káros környezeti hatásoktól, gátolják a bőr öregedését. Kézkrémünk a száraz bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve, a bio kókuszolaj és bio sheavaj véd a kiszáradástól. Speciális mélyhidratáló  összetétele ellenére egy lágy, könnyen beszívódó krémről van szó, nem hagy maga után zsíros érzést, így napközben is bátran használhatod!"

Chrissy

2021. május 7.

Ez egy nagyon jó termék! Rendszeresen krémezem a kezem, mivel ekcémára hajlamos. Most a vírus miatti állandó kézmosás és fertőtlenítés miatt ipari mennyiségben használok kézkrémet, szinte mindenhol van egy, a tásmámban, az előszobában, az íróasztalon, az éjjeliszekrényen...random vásárolom őket, nincs koncepció, majd újraveszem, ha ez a tuti címszóval haladok. Ez az, amiből már a második tégellyel használom el. Az ovis kislányomra is csak ezt kenem, ez az egyetlen (eddig), amelyik nem csípi, amikor belobban a kézfején az ekcémája. És hamar helyre is hozza a bőrét.
Kellemes krémes állagú termék, amely finom levendula illatot áraszt, természeteset, hiszen az illóolaját tartalmazza.
Felkenéskor egyszerre érzem, hogy kicsit zsíros és mégis vizes, gyorsan be is szívódik, nem ragad és azonnal komfort érzetet ad. Este szeretem használni, az illata nyugtat. Reggelre puha a bőröm tőle.
Annyira gyengéd krém, hogy alkalmanként a kislányom kipirospdott arcbőrére is fel szoktam kenni az érintett területre, hamar gyógyít, nem irritál.
Sajnos a cég sokat variál a kínálatán mindig, remélem ez a termék marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Sajnos a cég sokat variál a kínálatán mindig, remélem ez a termék marad!

czeilingerdorinaa

2019. június 26.

Ennek van még a Citrusliget verziója. Nálam ők ketten a befutók. Tél óta használom, és a cserepes, száraz kezemet egy hét alatt rendbe tette. Gyorsan beszívódik. Az illata valami álom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

Birgo

2019. május 23.

Télen enyhén ekcémás a kézfejem, pár alkalom után tökéletesen helyrehozta, bánom, hogy nem találtam rá előbb. Az illata kicsit erős, de könnyen megszokható, lefekvés előtt tökéletesen megnyugtat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Valentine

2018. július 21.

Eddig még nem próbáltam a Magister kézkrémeket. Így utólag nem is értem miért.
A krém enyhén sárgás színű, könnyű, közepesen folyós állagú. Nekem kifejezetten tetszik, hogy itt is meghagyták a tégelyes kiszerelést, mert így tényleg az egészet el lehet használni, és nem kell tubust vagdosni azért, hogy mindet fel tudjam használni. :) Táskában simán elfér. De azt is meg szoktam csinálni, hogy kisebb tégelybe teszek belőle, így még kevesebb hely kell. :)
Isteni levendula illata van. Felkenés után is megmarad. Gyorsan beszívódik a krém és nagyon jól hidratál. Tényleg nem képez réteget a bőrön. Nagyon puha a kezem tőle. :) Utószárító hatást nem tapasztaltam. Nagyon jó krém! Belopta magát a szívembe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Eddig még nem próbáltam a Magister kézkrémeket. Így utólag nem is értem miért.

szzh01

2017. október 6.

Nagy reményekkel kezdtem használni ezt a kézkrémet. Tetszik a márka természetes hozzáállása, a szép INCI. Ennek ellenére sajnos nem nyűgözött le ez a krém. Már elsőre furcsa volt ahogy belenyúltam a tégelybe, teljesen belesüllyedt az ujjam; meglepően híg, habosan könnyed állagú ez a krém, olyan mint egy könnyű nappali hidratáló - az ember egy tápláló kézkrémtől nem ezt az állagot várja. Adagolni, venni belőle sem könnyű, egy tubus jobban illene ehhez az állaghoz szerintem.
Illata nagyon erősen levendulás, amit én levendula-mániásként elvileg imádok, de egy kicsit mégis furcsa, mert valahogy nem illik ez az egyszerű, minden bonyodalom-mentes alapillat egy kézkrémhez.
És a lényeg: kellemesen hidratál, de sajnos nem táplál eléggé, újra kell folyamatosan kenegetni, hogy érjen valamit. Talán ez a 2. helyen lévő glicerin miatt van, ami hosszútávon vizet von el a bőr alsóbb rétegeiből és beindul egy ördögi kör (?)
Ehhez a tudáshoz keveslem a mennyiséget, ill. sokallom az árát. A jóindulatú 4-es a márka szimpatikusságának és a szép INCI-nek szól tőlem, egyébként 3 csillagot érdemelne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 6.

Nika77

2017. június 19.

Tisztîtószerek rendszeres használata miatt sajnos azt vettem észre, hogy a kezem viszket és piros pöttyök jelentek meg ami viszketett. Kipróbáltam a krémet és pár nap múlva a pöttyök eltűntek a viszketés pedig megszűnt. Számomra fontos volt, hogy természetes anyagokból készült krémet használjak hiszen sok vegyszer került a bőrömre. Örülök, hogy rátaláltam erre a termékre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Maarti

2016. április 25.

Az eddig használt legprofibb kézkrém és ez nem vicc! Szeretem az illatát, az állagát és ami persze a legfontosabb, hogy a hidratáló hatását. Sajnos sok fertőtlenítő szerrel dolgozom és estére szinte karcolni lehet a bőrömbe. Hála ennek a krémnek reggelre újra a "régi " a kezem és csökkent a napközbeni szárazság is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology