Magister Products

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sejtmátrix erősítő éjszakai formula a szomjazó, érett bőr (45+) számára. Az esszenciális zsírsavak gazdagon táplálják, revitalizálják a fakó bőrt.

Milka71

2020. szeptember 30.

Termékmintát kaptam belőle, most fogom megrendelni a nagy kiszerelést. Többen írják, hogy nem szívódik be és büdös. Ez egy éjszakai formula az érett bőr számára, nyilván nem fog felkenés után 5 perccel beszívódni. Kell neki az éjszaka, és reggelre szépen feltölti a bőrt. Az illata engem temperára emlékeztet, már megszoktam, hogy a natúrkozmetikumoknak fura illata van, sőt gyanús lenne egy natúr termék parfümillattal. Részemről 5 csillag😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

athinor1

2020. június 20.

Nekem csalódás volt. Az illata nem gyümölcsös, inkább szúrós, büdös. Az állaga pedig túl ragacsos. Csak két este használtam, de már a második este lemostam magamról, annyira ragadt tőle az arcom és nem szívta be a bőröm a krémet. Kis mintát kaptam, fel kellett vágni, mert nem tudtam belőle kinyomni, belülre is ragadt.
Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

Sajnálom!

erdejidora

2020. május 24.

A hialuron nappali krémüket használom, meg ezt. 40 felé járok, nekem mind a két termék szuper. Hatásos és kellemes illatú. Ezt leírtam annál a krémnél is: miért használ egy 18-24 éves lány, egy ránckezelő kémet???? Aztán leértékeli a terméket, hogy neki nagyon sok. Mert nem a te bőrtípusodnak való...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

erasm98

2018. december 21.

Egy mintát használtam el belőle. Ez még nem az én korosztályomnak való arckrém, nem tudom ezért van-e,hogy annyira még nem tudom értékelni, de a chia magos sokkal jobban táplál és hamarabb is szívódik be. Ez a voyage sokkal nehezebb és drágább is. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

FTM

2018. március 22.

Korosztályomnak megfelelő krém, de szerencsére nem vagyok egyáltalán ráncos, tehát arra voltam kíváncsi, mi jót tapasztalok ezen felül! Kellemes állagú, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Reggelre tényleg feszesebb lett az arcom, egészséges tónust, bársonyosságot adott. Két pumpányira van szükségem az egyszeri ápolásnál, nagyon gyorsan felszívódik. Nem olcsó krém, többen mondták, hogy túl van árazva. Azt gondolom, hogy kategóriájában megéri az árát, nagyon sok jótékony bio összetevővel, finom, kényeztető olajokkal készítették el. Nekem fontos, hogy natúrkozmetikum legyen, amit használok, nagyon érzékeny a bőröm és sok dologra allergiás is vagyok. Ami számomra csalódás, az az illata. Nem értem, hogy egy ilyen igényesen elkészített és nem olcsó krémnél hogy nem lehet kiküszöbölni ezt a szagot! Tudom, hogy egyéni ingerencia kérdése, hogy kinek mi jó illatú, vagy mi a büdös, de amikor a párom megkérdezi este, hogy minek van ilyen szaga, mit kentem magamra, az bizony ciki! Sajnálom, de emiatt lehet, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Gemma25

2018. március 1.

Mintát kaptam a nappali krém vásárlásakor idén februárban. Sajnos annyira undorító a szaga, hogy a kukában végezte. Hatásáról így nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 1.

Effendigirl

2017. október 1.

Mintát próbáltam belőle, egyszer régebben, meg most. A régebbinek nagyon-nagyon rossz szaga volt, a mostani illata pedig már sokkal inkább kellemesebb. Olvastam a honlapjukon, hogy a kellemetlen szag (a ceramid nevű összetevő miatt) csak az első gyártási szériában lévő mintákban volt meg, azóta eltüntették belőle a rossz illatot :). Hatását tekintve bekenés utáni reggel szép egyenletes volt az arcbőröm, javított a bőrképen, és puha is volt :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

0bikbik0

2017. augusztus 19.

Vásárlás mellé kaptam több kismintát, így majd két hét hétig tudtam "tesztelni".
Ami nagyon taszító, az a szaga. Előttem írták: igazi komposztszag, mintha romlott zöldfélék lennének benne.
Az állaga teljesen okés, nem zsíros, könnyen beszívódik, nekem nem ragad.
Hidratálni is hidratál, puha bőrrel keltem reggelente, de a tág pórusú bőrömön néhány pórust eltömített (csak ez a krém volt új a napi bőrápolásomban, minden ugyanaz maradt...)
A teljes kiszerelést nem fogom megvenni, ennyi elég volt belőle.
Aki bírja a szagát, nem tág pórusú a bőre, annak ideális lehet, mert hidratálni szépen hidratál, puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Az állaga teljesen okés, nem zsíros, könnyen beszívódik, nekem nem ragad.
A teljes kiszerelést nem fogom megvenni, ennyi elég volt belőle.

Chrissy

2017. június 22.

Jó ilyet kimondani: ehhez a krémhez még fiatal vagyok, de muszáj volt kipróbálnom.Egy kb. 5ml-es mintát használtam el belőle. Könnyed krémnek tűnik, de aztán felkenve kiderül, hogy elég tartalmas, kevés is elég belőle. Nekem nem szívódik be maradéktalanul, hagy egy réteget az arcomon, ami csak azért nem zavar, mert este használom, elalvás előtt kenem fel.
Az illatával nem vagyok kibékülve, van benne valami, ami zavar, de ki lehet bírni. Nem tudom mihez hasonlítani, kicsit savanykás...kicsit fekete ribizlis, számomra nem kellemes.
A hatása azonban kárpótol mindenért. Tényleg jó krém. Sima, egyenletes bőrrel ébredek. Tényleg kisimít, szuperül hidratál.Határozottan elgondolkodom egy nagy kiszerelés megvételén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

evamamoka

2017. június 20.

Ami igaz, az igaz.... tényleg jó kis krém. Kombinált bőrbe is hamar felszívódik, határozottan feszesebb képet mutat a bőröm. Amivel nem tudok megbarátkozni az a szaga. Engem konkrétan a komposztáló ládánkból kiáradó szagra emlékeztet, persze ez éjjel annyira nem gond, de nekem nem kellemes. Hatalmas dilemma lesz ha elfogy, hogy újra megvenni vagy nem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.