Magister Products

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. december 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali innovatív kétfázisos hialuronsav terápia az érett (45+) bőrnek. Egyszerre halványítja a pigmentfoltokat és innovatív formulájának köszönhetően hatékonyan lép fel a ráncokkal szemben. Illóolaj allergén komponensektől és más irritatív anyagoktól abszolút mentes.

athinor1

2020. június 20.

Éjszakára tettem fel, de még így is túl ragacsos volt. Nem szívja be a bőröm. Nagyon sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

emike80

2020. május 23.

Én imádom, mert nagyon hatásos kis krém. Sokat kipróbáltam már, de ez vetekszik a 20 000 feletti kategóriával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Do23

2019. március 21.

Mintát kaptam belőle és nagyon elnyerte a tetszésem. Imádom a málnás illatát, gyorsan beszívódik és talán még egy kicsit a hatását is éreztem, igaz a minta csak pár alkalomra volt elegendő. Mindenképpen fogok belőle beszerezni, eddigi tapasztalataim alapján nem gondolnám, hogy rossz vétel lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

rayeri

2018. december 16.

Netes rendelés mellé kaptam 1 termékmintát. Elkezdtem használni, 4-5 napra elegendő, teljesen korrekt mennyiség volt. Egészen megtetszett a krém de mivel a teljes kiszerelés nem olcsó, gondoltam ha már van rá lehetőség, veszek még néhány mintát és ha továbbra is tetszik, beruházok a nagyra. A Lurdy házban vásároltam 2 kis tasakot 1.000 Ft-ért. Kibontáskor azzal szembesültem, hogy köszönőviszonyban sincs az ingyen kapott mintával! De a csomagolásra ráírt töltőmennyiséggel sem!!! Egy kisujjkörömnyi beszáradt, sárga, viaszos trutyit tudtam kipréselni mindkét tasakból. Jeleztem e-mailben a problémát de válaszra sem méltattak. A krém megfogott de a minőségbeli eltérések miatt elment a kedvem tőle. Azt fogom itt értékelni amiért pénzt adtam, az a két minta nekem teljes pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Gemma25

2018. március 20.

A C-vitamin és hyaluron sav tartalom miatt esett erre a termékre a választásom. Vízhiányos bőröm nagyon hamar beissza a kellemes állagú krémet, túlságosan gyorsan, ilyenkor kissé húzódik az arcom, mintha maszkot kapna. Ez az érzés 5 perc után eltűnik, de mindenképpen számomra zavaró. A krémet eloszlatva, az arc különböző területein, adott területre fókuszálva kenem fel, mert olyan gyorsan beissza a bőröm, hogy nem tudom különben normálisan eloszlatni rajta. Minimum 3 pumpányi adagra van szükségem belőle. A felszívódás után kellemes tapintású, hidratált lesz a bőröm, nem húzódik. A nagy hidegben nekem kevés volt.
Halványító hatását nem tapasztaltam, de arcom kisimultabb, ragyogóbb. Remélem a ráncok még egy darabig elkerülnek, ezért használom. Szemkörnyékre szintén Magister Products terméket használok.
Az árával nem vagyok kibékülve, én is túlárazottnak vélem, de gondolom a csomagolás nagyban hozzájárul ehhez a magas árhoz. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 20.

0bikbik0

2017. december 25.

Lassan elfogy a tubus. Használtam meleg őszi, és most, a hideg időben is.
Nekem nagyon eltalált a sűrűsége, se nem folyós, se nem nehéz, zsíros. Kellőképpen hidratál, most a hidegebb időben kicsit vastagabban kenem, de így sem sok, hamar beszívódik. Nem lesz fényes a bőröm, és könnyű rá sminkelni is.
A pumpás kiszerelés szerelem volt első látásra, nagyon praktikus.
A kiváló hidratáláson kívül egyéb áldásos tulajdonsága nem feltűnő. Nem vettem észre, hogy ráncokat tüntetett volna el (mondjuk egy krém szerintem erre nem is képes), de nem is tűntek fel új jelentős ráncaim. A pigmentfolt halványítást sem észleltem, pedig annak örültem volna...A C vitaminban nagyon bízom, hogy hosszú távon megéri használni. Ebben a krémben elég jó hatékonyságú C vitamin is van, ártani biztos nem árt.
Szépek az összetevők, praktikus a tubus. Puhít, hidratál, kellemes használni. Ahogy a málnás verziónál is írtam már, talán kicsit túlárazott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 25.

Lassan elfogy a tubus. Használtam meleg őszi, és most, a hideg időben is.
A pumpás kiszerelés szerelem volt első látásra, nagyon praktikus.

mona82

2017. október 15.

Rendelés mellé kaptam mintát,mivel nem tartozom korban a célcsoporthoz,magamtól tuti nem vettem volna meg.Nagyon kellemes állagú,selymes,pikk-pakk beszívódó krém,finom tapintású a bőröm tőle.Nekem az illata nem jön be,natúrkozmetikumhoz képest túl mű.Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni,hála Istennek nincs mit eltüntessen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Miffi

2017. április 12.

Bár én sem vagyok célcsoport még a krémet tekintve, mégis gondolkodás nélkül teszteltem, amikor ajándékba kaptam egy rendelés mellé. Könnyű, nagyon gyorsan beszívódik, és szép egészséges, ragyogó lett tőle a bőröm. Mivel olyan alapozót használok, ami alá erős hidratálásra van szükség, kicsit aggódtam, hogy állagából adódóan kevés lesz a smink alá, de ezzel sem volt probléma. A bőröm sem száradt ki, és az alapozó is a helyén maradt egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

szzh01

2017. április 1.

Elhasználtam egy egész flakonnal, utána jövök a véleményemmel. 46 éves vagyok, tehát már a célcsoporthoz tartozom. Nagyon kellemes állagú krém, ami nekem jól beszívódott, azonnali selymes bőrérzetet hagyva maga után. Tetszetős és higiénikus a pumpás kiszerelés, nagyszerű a design és a marketing is.
Az én bőröm elég sokat felvett belőle (mint általában minden krémből), így legalább 6-7 pumpálásnyira volt szükségem egy alkalommal, habár a honlapon csak 1-2 pumpálásnyit említenek. Szemkörnyékemre és nyakamra is kentem, szemkörnyéken sem irritált. Kb. 2 hónapig tartott így a benne lévő mennyiség. A végén már nem lehetett kinyerni belőle az üveg belső falára tapadt krémet, így egy kevés veszteség is volt vele. Ez a számomra magas ára miatt is volt fájó.

A krém a fő ígértéből (halványítja a pigmentfoltokat) számomra semmit nem valósított meg. A másik ígéretéhez, a ránctalanításhoz nem tudok hozzászólni érdemben, mivel nem tapasztaltam azt sem, de talán szinten tart, nem romlott a bőröm azalatt a 2 hónap alatt, csodák nyilván nincsenek...
Összességében nagyon kellemes krém, és habár nem szabadít meg a pigmentfoltoktól, de azért szívesen használnám tovább is, mivel jól hidratál, kellemes a használata; viszont számomra a 9.000 Ft-os ára irtó magas, túlárazottnak tartom; valamint átlagpénztárcájú személy számára szerintem kifizethetetlen (én egy ingyen szállítással kombinált termékakcióban vettem, amikor "csak" 8000 Ft volt az ára). A szép INCI a márka fő sajátossága, ennek különösebb szót ezért nem szentelek. Korrekt, kellemes, igényes krém, de nem csodaszer, magas áron, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

csill87

2017. február 26.

Egy rendelés mellé kaptam ajándékba, de már alig várom, hogy megvehessem a rendes kiszerelést, mert ez egy nagyon jó minőségű krém! Tudom, hogy nem az én korosztályomnak készült, de ez engem kicsit sem zavart, amilyen megerőltető életmódot folytatok, gondoltam rám fér :D
Egyébként a bőröm nagyon érzékeny, minden irritáló anyagra reagál, idén a hideg tél különösen tönkretette, foltokban viszketett, hámlott. Mivel ilyen érzékeny a bőröm nem mindegy, hogy mit kenek rá, de ez a krém egy csoda!
Az állaga tökéletes. Mikor először felkentem nagyon meglepődtem, mert azt hittem, hogy sokat raktam fel, olyan zsírosnak és nehéznek tűnt, de ahogy picit masszíroztam, egy pillanat alatt eltűnt és nem hagyott maga után olajos réteget, nem fénylett a bőröm és smink alapnak is kiváló volt. Ráadásul tartósan és tényleg hidratált. Meglepő módon a parfüm sem bántotta a bőrömet, enyhe, finom illata van, amit nem tudok mihez hasonlítani. Sajnos hosszú távú tapasztalatom még nincs, de alig várom, hogy kicsit apadjon itthon a krémkészlet és megvehessem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ferulic Acid
Hidratálók: Urea, Glycerin, Erythritol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.