Magister Products

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-ageing krém bio málnamagolajjál és speciális C-vitaminnal

Organikus biokozmetikum szisztematikusan az első ráncok halványítására és a bőr korai öregedésének megelőzésére fejlesztve. Alkalmas 25 év felett a fiatal arcbőr ráncmegelőzésére, tónusjavítására és hidratálására. Effektív a fáradtság miatt kialakuló ráncok, karikák halványításában, eltüntetésében.

Ár: 4500 Ft - megegyezés szerint , Eladó: Gl00m
Állapot: 7/8-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Magister Products Voyage Málna-C Nappali Arckrém
Ár: 6500 , Eladó: TheFlow
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postázni is tudom

Dalma027

2020. március 24.

Nálam ez az a krém az ami soha nem tud csalódást okozni, a chia krémmel szemben a textúrája sokkal komolyabb, tömörebb, a chia az egy lágy, habkönnyű krém viszont nekem hidratálásban mindkettő hozza a várt eredményt. Amikor először használtam azt gondoltam, megtaláltam életem arckrémjét, de idővel rájöttem, hogy az én arcomnak még egyelőre sok..A chia nekem bőven elég hidratálásra. Az illata nagyon fincsi. Árban jóval magasabb mint a chia, de érdemes kipróbálni, akár csak a kényesebb területeken..
Én ritkán találkozom olyan termékekkel amiből borsónyi mennyiség elég, na ez a krém tényleg olyan! Borsónyi mennyiségben annyi szuper hatóanyag képes hidratálni egy egész arcbőrt, hogy az számomra elépkesztő volt az első kipróbálások akalmával. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Kila

2020. február 11.

Szuper termék, az illata is nagyon finom, csak sajnos az én bőrömnek kicsit sok, így feltettem eladásra, ha valakit érdekel. 5csillagot kap, hiszen a krém valóban jó csak nem az én arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

kissbarbara

2019. november 29.

Szuper krém. Régóta használok natúr termékeket, kár, hogy nem ezzel kezdtem. Nappalra és éjszakára is ezt használom, tökéletes. Már a másodikat használom el. Hidratált és sima lesz tőle a bőröm. Az illata pedig valami csoda. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Yndre

2019. június 21.

Kellemes krém, valóban érzem, hogy kisimítja a bőröm, az illata isteni. Egyetlen problémám vele, hogy nagyon gazdag, tömény állagú. Nyáron lehetetlen használni mert azonnal kiizzadom, kombinált bőrömre a zsírosabb részeken még hidegebb időben is sok, nem komfortos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

burdokk

2018. november 10.

Mintába kaptam ezt a krémet. Finom, könnyed krém. Külön plusz pont a visszafogott illata. Kellemes viselet az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

kiralykislany

2018. október 16.

Az illata számomra olyan, mint a málnás tea, amikor még a filterben van. A hatása pedig egy nagy nulla. Nagyon nehéz érzés felkenve, olyan mintha be sem szívódna rendesen, pedig keveset kentem fel belőle. Hidratálást sem tapasztaltam, mert amint lemostam semmi.
A napok óta tartó kamu pozitív Magister értékelésekkel csak azt érik el, hogy többen kedvet kapnak, hogy leírják milyen sz@r is a márka valójában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Valentine

2018. szeptember 29.

Update:
Februárban rászántam magam, és megvettem a teljes kiszerelést. A csomagolás nagyon tetszetős. Pozitív, hogy ezt a krémet is már üvegbe rakták, amit pedig belepakoltak egy ízléses dobozba. A krém nagyon könnyen és jól adagolható. Nekem kb. 2 pumpálásnyi elég volt az egész arcomra. Így sokáig is tart az 50ml-es mennyiség. Állaga, illata változatlan volt a mintához képest. Ami viszont nekem feltűnt, hogy sokkal hamarabb szívódott be, tehát nagyon hamar és könnyen lehet rá sminkelni. Nekem sajnos egy idő után elkezdte szárítani az orrom környékét. Biztos, hogy ez volt a ludas sajnos, mert amikor mást használtam nem merült fel ez a probléma. Még a kamillás krémnél sem. Így összességében azt mondanám, hogy jó kis krém, de 30 felett nekem sajnos már kicsit kevés. Ezért nálam -1*.

2017.01.03.
Mintát kaptam belőle, ami úgy 3-4 használatra elegendő. A krém enyhén rózsaszín színű és egészen könnyű állagú. Kifejezetten kellemes málna illata van, és ez alatt nem egy émelyítően mű illatot értek. :) Nagyon jól hidratál, és hamar beszívódik. Könnyen sminkeltem rá. Ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, hiszen ez a próba azért kevéske hozzá. Én órákkal később is éreztem az illatát, imádtam. :) Tettszett a krém, és kacérkodom a gondolattal, hogy megvásároljam az 50ml-es kiszerelést.
Viszont nem tudom, hogy a 25+, 30 felett nem bizonyul-e esetleg kevésnek?!
Egyelőre megkapja tőlem az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Update:

2017.01.03.
Viszont nem tudom, hogy a 25+, 30 felett nem bizonyul-e esetleg kevésnek?!
Egyelőre megkapja tőlem az 5*-ot.

Bettina1984

2018. augusztus 5.

Igazából nem tudom.... Az illata jó, de azon kívül nagyon semmit nem érzek. Pedig ammyira vártam. Egy picit csalódás volt.
Az illata és a külleme miatt kap 3 csillagot.
Többet nem veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Az illata és a külleme miatt kap 3 csillagot.
Többet nem veszek.

hfancs

2018. június 27.

Isteni illatú krém, igaz az ára picit húzós. Nekem 1-2 pumpálásnyi bőven elég belőle és nagyon pihe puha marad utána a bőröm és egy pillanat alatt beszívja. Friss érzete marad a bőrömnek és egész nap ilyen is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

mekhrba

2018. április 23.

Mintát kaptam belőle a rendelésem mellé, amit négyszer tudtam használni. Nagyon jó illata van, hamar beszívódott és tetszik ateljes kiszerelés pumpás mivolta is, lehet, hogy a nagy kiszerelést is megrendelem valamikor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Erythritol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.