Magister Products

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-ageing krém bio málnamagolajjál és speciális C-vitaminnal

Organikus biokozmetikum szisztematikusan az első ráncok halványítására és a bőr korai öregedésének megelőzésére fejlesztve. Alkalmas 25 év felett a fiatal arcbőr ráncmegelőzésére, tónusjavítására és hidratálására. Effektív a fáradtság miatt kialakuló ráncok, karikák halványításában, eltüntetésében.

Ár: 4500 Ft - megegyezés szerint , Eladó: Gl00m
Állapot: 7/8-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Magister Products Voyage Málna-C Nappali Arckrém
Ár: 6500 , Eladó: TheFlow
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postázni is tudom

MeridaLina

2018. április 8.

Mintát kaptam belőle. Egész arcra nekem túlságosan olajos, de a veszélyeztetett zónákra nagyon hatásos. Kifejezetten frissítő érzést kelt. És az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Jujuci

2018. március 7.

oké az ára kicsit húzós, de teljes mértékben megéri. Az illata csodálatos, hamar beszívódik, így én reggel szoktam használni sminkelés előtt. 2 perc alatt beszippantja a bőröm és láthatóan egyenletesebb lesz tőle az összkép. Semmi ragacsos érzés, csak pihe puha bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

krenat

2018. február 3.

Mintát kaptam egy rendeléshez, kb 4-5 alkalomra volt elég. Mennyei málnás illata van, nem sűrű, hamar beszívódik. Talán adnék esélyt a nagy kiszerelésnek, de sajnos szinte minden Magister termékben csalódtam, amit kipróbáltam (a keratinos hajbalzsamot leszámítva), így nem kockáztatok, maradok ennél a parányi kis emléknél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Mazsika81

2018. január 2.

A teljes kiszerelést vettem meg, miután már mintákat kaptam belőle korábbi rendeléseimhez. Imádom a krém málna illatát :) Maga a krém világos rózsaszín, kevés is elég belőle, így kiadós az 50 ml-es kiszerelés. Bár már idősebb vagyok, mint a célkorosztály (36 éves vagyok), de nekem most télen is elég a hidratáló hatása a kombinált, vízhiányos bőrömnek. Tudtam rá sminkelni is. Szép az INCI-je, jó érzés, hogy natúr kozmetikumot használok, remélem ezt a bőröm is meghálálja majd hosszabb távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

SchmitterBettina

2017. december 7.

Én nagyon meg akartam venni ezt a krémet, de az ára miatt inkább rendeltem 3 db mintát belőle, úgy gondoltam, ha bevállik akkor jöhet a nagy kiszerelés. Az illat jó málnás, és ennyi, több mint egy hétig használtam ,de nekem nem vált be. Nagyon nehezen szívodott be, zsírosnak éreztem , mintha elnehezítené a bőrőm. Éreztem egy réteget mindig az arcomon, még órákkal a felkenés után is. Sminkelni nem lehet rá. Csalódás volt. Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

0bikbik0

2017. szeptember 17.

Én nem mintát véleményezek, hanem megvettem a teljes kiszerelést, bár nem az én korosztályomnak ajánlják. Amiért ezt választottam: az INCI elején tanyázó viszonylag hatékony C Vitamin vegyület volt.
Az illatát dícsérik itt többen. Hát az enyémnek égett gumi szaga van :-( Málnát nem igazán érezni rajta, kimondottan büdös, de legalább nem érzem tartósan.
Hatása: egy hónap használat után semmi különös. Nem okozott irritációt, hidratálni hidratált, (használok még szérumokat, egyéb kütymütyöket is azért), de a C vitamin mégsem annyira domináns, hogy látható, érezhető hatása is legyen az én bőrömön.
Átlagos hidratáló, annak szép összetevőjű, de nem csodaszer. Ehhez mérten viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Eveln10

2017. május 24.

Mintát használtam, amit háromszor tudtam felhasználni. Nagyon finom málnás illata van. Az arcomat extrémen hidratálta, nagyon puha lett tőle és ezek mellett hamar be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Effendigirl

2017. május 2.

Egy mintát használtam el, ilyen jó illatot... igazi tiszta málnaillat, ami még sokáig érződik az arcodon, ahogy a krémnek köszönhető puhaság is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

delila6400

2017. január 10.

Isteni az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak pihe-puha, bársonyos bőrt :) Nem kell sok belőle egyszerre, így az 50 ml gazdaságos kiszerelésű. Felváltva használom a hialuronos krémükkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Erythritol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.