Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Hajápolók

Kiváló minőségű, olajos formulájának köszönhetően helyreállítja a gyenge, sérült, könnyen töredező, szálkás hajszálak szerkezetét. A kókusz szilikonnal, argánolajjal, brokkoli és speciális ricinusolajjal gazdagított formula mélyen táplálja a hajvégeket, megóvja azokat a kiszáradástól és a töredezettségtől. A haj puhává, fényessé és ellenállóvá válik.

• Segít megakadályozni a haj töredezettségét, az extra száraz hajvégek szétnyílását.
  • Kizárólag természetes összetevőket és a ECOCERT BIO növényi hatóanyagokat tartalmaz.
  • Segíti a vékonyszálú, extra száraz haj könnyű kifésülhetőségét.
  • Barátja az érzékeny fejbőrnek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szofka77

2021. október 17.

Vegre megvettem, es a sajat illetve pothajra is hasznalom, szuper ar es kiszereles, illata is jo, es ami pozitiv, h keratin is es kokusz is illetve argan szoval az osszes apolo olaj benne van ami kell a hajnak, de vigyazni kell vele mert egy nyomassal sok jon es a haj olajos/zsiros is maradhat tole ha rakenjuk az egynyomasnyit. -1* a pumpa miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

goldengirl

2021. július 15.

Nekem bevált a száraz, vastag szálú hajamra. Nagyon jól hidratál - szuperpuha lesz tőle a hajam, illetve az összetevői barátságosak. Általában hajszárítás után használom, és egy-két pumpálásnyi elég belőle, így nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

Roxuska

2021. május 6.

Én nagyon imádom. Az előző ilyen hajolajat, amit használtam az Yves Rochertől sajnos megszűntették, de rátaláltam erre. Megint csak azt tudom mondani, hogy ez a magisteres termék sem okozott csalódást. Nagyon száraz és kezelhetetlen a hajam, így olyan olajat kerestem, ami tényleg olaj és nehéz, azaz jól elnehezíti a hajam, hogy ne nézzek úgy ki, mint egy oroszlán.
Én egyből hajmosás után szoktam vele bekenni a hajam és egész hétre utána elég lesz.
Egyetlen hátrány, hogy a pumpa tényleg "köpköd".:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 6.

Egyetlen hátrány, hogy a pumpa tényleg "köpköd".:(

Soleil

2021. március 15.

natúr hajolaj kategóriában nem rossz, de ár-érték arányban én nem annyira vagyok meggyőzve.
az egy pumpa hosszú, dús hajra kb. semmi,márpedig gondolom, alapvetően hosszú hajúaknak készül
a termék. azért a 30 ml szerintem nagyon kevés.
Másrészt sztem könnyű túladagolni, .....

update: továbbra sem tetszik a 30 ml-es kiszerelés, de hosszabb távú használat után (mivel eleve 3 kis üveggel rendeltem) meg kell állapítanom, hogy használ, nagyon is! én sem gondoltam volna, de mintha egyre jobban beszívná a hajam, és egyre szebb és szebb lenne tőle! (szárazon teszem rá, és akár minden nap belemasszírozhatok egy picit, nem lesz zsíros hatású)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

a termék. azért a 30 ml szerintem nagyon kevés.
Másrészt sztem könnyű túladagolni, .....

Chrissy

2021. március 15.

Sajnos elég sok bajom volt vele. A lényeget előttem már sokan elmondták: nagyon szépen ápol, kellemes az illata és kevés kell belőle. Ez azért van, mert ez tényleg olaj, úgy is kell bánni vele! Nagyon könnyű túladagolni és ha sikerül, akkor zsíros hatást eredményez. Össze is tapasztja a tincseket. Nagyon kell figyelni, hogy kis mennyiséget használjunk és alaposan eloszlassuk. Csak a végekre érdemes kenni, törülközőszáraz vagy száraz hajra. Én mindig este kentem, hogy reggelre biztosan felszívódjon, ha netán sok lett volna a mennyiség.
A legnagyobb bajom vele a pumpája volt, az enyém "köpködött", és egy olyan terméknél, aminél amúgy is figyelmesen kell adagolni ez különösen kellemetlen.
Kár érte, mert ár-érték arányban egyébként jó lenne, hiszen harmadannyi is elég belőle, mint egy drogériás könnyedebb olajból mondjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

ylexe

2021. február 8.

Egyetértek, kellemes az illata, és elég belőle egy pumpálásnyi. Én szerelmes nem lettem, de meg kell hagyni, hogy jó kis termék, és kellemes az összetevő lista is. Nálam végül a fele sem fogyott el, úgyhogy kidobtam, mert megromlott 2 év után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Annabio

2020. december 11.

Nagyon vágytam szilikonmentes hajvégápolóra és szuperek az összetevők, de én nem tudok olyan keveset használni ebből, hogy ne legyen egy napig zsíros a hajvégem használat után. Utána szépen beszívódik, dehát pont hajmosás után szeretnék jól kinézni. Ha ennél kevesebbet használnék, nem is jutna a hajamra. Nem tudom, mihez kezdjek vele, lehet hogy lemosható maszknak fogok inkább elhasználni.

Update: kevesebbet használok, és így már nem látszik zsírosnak a hajvégem. És meg kell jegyeznem, hogy a szára, vastagszálú hajam hónapok óta nem töredezik! ezért felértékelem 3-ról 4-re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

bettics

2020. május 4.

Nagyon vártam, hogy a márka hajvégápolóját is kipróbáljam, de nem tudom hova tenni ezt a szérumot, hajmosás után aprónyit használtam a hajvégekre, mégis ahogy megszárítottam a hajam, tiszta zsír volt és csapzott, újra hajat kellett mosnom. Az összetevők miatt nem egyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

skelly

2020. április 29.

Hosszú, vékonyszálú, egyenes hajra használtam: hajmosás után egy pumpányit még a nedves hajvégekre kentem. Tetszett, hogy könnyebben kifésülhetővé tette a hajam, meg a natúr illata, viszont mást nem csinált. Több mint egy évig elég volt kb. heti egyszeri használat mellett, és nem romlott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Dalma027

2020. március 24.

Egy nyomás bőven elég a vállig érő hajamhoz, ha már két nyomásnyi már sok, egyáltalán nem szívódik fel és olyan mintha zsíros lenne a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol