Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skelly, Módosítva: 2016. október 22.

Kategória:   Dezodorok

A citromfű bőrnyugtató és a zsálya izzadáscsökkentő hatásával készült dezodor. A bio kakaóvaj ápolja a bőrt, a szódabikarbóna megköti a kellemetlen szagokat. Alumínium mentes.

skelly

2016. július 2.

Nagyon erős illata van, talán már túlságosan is. Később sem sokkal hagy alább, de gondolom valamit valamiért, nem volt szagom tőle, mint más natúr deotól.
Enyhén sárgás színű, sajnos a fehér pólómat is besárgította (ehhez szerintem az is közrejátszik, hogy nemrég tértem át natúr deora, és a salakanyagok gondolom még csak most ürülnek ki, ami szintén foltot hagyhat).
Az állagából nagyon kivehetőek a szódabikarbóna szemcséi, ezért én használat közben nem is kentem, inkább csak "hozzápaskoltam" a bőrömhöz. Viszont fura, mert később nem tudom hova tűntek ezek a szemcsék (leszáradtak és leestek?..)
Összességében eddig ez a legjobb natúr deom, de még kísérletezni fogok mással is. Bár lehet csak azért örülök ennyire, mert nem lettem büdi tőle a nap végére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)