Magnificora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffin93, az összetevőket feltöltötte: sziszoka, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az Intense Pour Mint egy finom, fűszeres aromájú parfümös víz. Az illatkompozíció a verbéna és bazsalikom hihetetlenül energikus és friss tónusával nyitódik. Ezeknek az illatoknak frissességét fokozatosan gazdagítják  az  édes mámorító aromájú virágok úgymint a jázmin és a pünkösdirózsa. A parfüm alapját a hangsúlyos vetiver, zöld és sárga tea alkotják, melyek kiemelik az esszencia végső hatását. A parfümös víz nyári, hideg eső érzetét kelti, melynek édességét a nyíló virágok áradata adja. Ez a parfüm tökéletesen illik az olyan energikus, aktív hölgyhöz, aki szereti a sportot de ugyanakkor hangsúlyozni kívánja nőiességét. A friss jegyek erőt adnak a mindennapi ügyek intézéséhez, a virágok esszenciája pedig vidám hangulatot teremt.

Fejjegy: verbena, bazsalikom
Szívjegy: pünkösdirózsa, jázmin
Alapjegy: fehér ámbra, vetiver, zöld tea

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jégvirág

2014. január 15.

Friss: Továbbra is nagyon kellemes és különleges illatúnak találom, de mégsem olyan tartós az illata, legalábbis rajtam nem, anyukámon igen. Igazából ezt a parfümöt ő kapta ajándékba, én csak itt-ott használom. Eddig engem nem rohamoztak le ezek a ''parfümkényszerítő'' emberek, de egyik nap láttam egy hölgyet az egyik áruházban, hogy hasonló parfümöket árul, s mivel itt a km-n már olvastam a módszereikről, hát inkább feltűnés mentesen kikerültem :D

Régi: Szerintem nagyon kellemes illata van és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 15.

Régi: Szerintem nagyon kellemes illata van és tartós is!

platinakuka

2014. január 9.

Édesanyámat is megtalálták, ő vett kilencezer magyar forintért két ilyet meg egy pour blue-t.... Majdnem kiszaggattam a hajam, hogy lépcsőházba besurranó nagy szövegekkel hirdetett szart hogyan lehetett rátukmálni??? Hát nem hittem el, nem ezt tanítottam neki :D
Na félni kezdtem, rögtön a csomagolása alapján: olvastátok a dobozon a feliratot? annyira jó magyar fordítás, hogy lenni rögtön csábító illat ön egész test mely van elegáns - várjatok idehozom inkább...
HU - Viz parfüm - Készült termék EU - (itt néhány jól összerakott szó) - illat létre Franciaországban
:D :D illetve az alsó sor: Fogyasztási adatok

Szóval itt már remegett a szám széle. Kifújtam és NEM varázsolt el, az első egy órában szúrós volt, de mondjuk ruhára fújtam. Aztán így ahogy eltelt a nap, egy tök átlagos frissecskés illatszernek, amit rohangáláshoz és / vagy sportos napjaimon használok, jó lesz.
De ennyit nem ér.De olyan aranyosan adta oda Anyuka, nem bírt várni a névnapomig <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

:D :D illetve az alsó sor: Fogyasztási adatok

fujfui

2013. szeptember 16.

ma vettem meg az utcán egy lánytól ezt a parfümöt 3000 FT-ért. nekem nagyon nagyon tetszik!! igazán tartós és hozzám passzoló az illat! Ha valakinek tetszik szerintem vegye meg mert megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate