Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: mintberry.crunch, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Müller

4-es szemhéjpúder paletta.

Make Up Factory Eye Colors szemhéjpúderek 11,43,90  árnyalatban
Ár: 800 Ft/db +postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.

lyudit

2012. július 1.

Szépen fed, egyenletes, jól eldolgozható, tartós. gyönyörű színek, szaténfény...megvett kilóra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

letta

2012. április 24.

A lila összeállítás van meg, nagyon szeretem! Gyünyörűen fed, nem porzik, tartós (bár alatta alapozok). Különösen tetszik benne hogy diszkréten fényes, ettől olyan vizes hatású. Egyetértek az előttem szólóval, nekem sem tetszik hogy nincs elválasztó a színek között, vigyázni kell vele!
Ennek ellenére imádom, még legalább 3-4 féle összeállítást kinéztem magamnak, csak ne kerülne ennyibe...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 24.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Dimethicone
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate
Szilikonok: Dimethicone