Make Up Factory

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: ramnaat, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   Müller

Természetes színű, lágy, krémes szemhéjpúder bázis érzékeny szemre. Fantasztikus eszköz a szemhéjpúder felviteléhez. Garantáltan hosszú ideig tartós marad a szemhéjpúder színe, nem gyűlik össze a festék a szemráncban. Kontaktlencsések is bátran használhatják.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

julcs

2016. december 30.

Tavaly karácsonykor kaptam ajándékba, eleinte szkeptikus voltam. Nap végére nem szokott túl jól kinézni alap nélkül a szemsminkem, de ezzel az alappal tökéletes marad, meglepően jó termék. Nagyon sokáig elég, én már egy éve használom hetente legalább háromszor, és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

timi02

2016. december 26.

Nincs összehasonlítási alapom, de eddig meg vagyok vele elégedve! Kicsit én is drágálltam, de kevés kell belőle, és tényleg hozza amit ígér, szépen fennmarad egész nap a szemhéjfesték. Az érzékeny szememnek tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

stefi90

2016. szeptember 10.

Az árához képest annyira nem voltam elájulva tőle. Kb. ugyanúgy teljesített, mint a nyx szemhéjalap, csak mivel már eltűntek a müllerekből a nyxes állványok így nem tudtam újra venni, végül pedig erre esett a választásom. Hiába használtam napi szinten valamilyen olajos része kivált amit furcsálltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

SzandrASD

2016. június 30.

Szintén zenész Artdeco bázis elfogyása után váltottam erre. Számomra ez higiénikusabb és úgy vettem észre sokkal tartósabb is. Napokban teszteltem,h. atom biztos legyen a sminkem 40 fokban, fesztivál szezonra. Bátran állíthatom,hogy lerobbanthatatlan!!! :D MAC szemhéjpúder alá szoktam használni + rájön még a tusvonal. Dolgoztam, edzettem is benne, izzadtam, véletlenül megdörzsöltem a szememet éééés....semmi. Ugyanúgy ott virít a smink, nem kopik, nem maszatolódik. Most komolyan ilyen létezik ebben az időben? :D Semmire nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

shimmerlove

2016. május 2.

Az Artdecós bázisom helyére kerestem újat. Lekopogom, úgy tűnik, megtaláltam. Tartós, kevés kell belőle, és nem tégelyben van. xD Remélem, nem csalódom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

purpuratulips

2016. január 2.

Tökéletes. A leárazott cuccok között bukkantam rá, rögtön elhoztam. Eddig csak gagyi szemhéjalapozóm volt. Nagyon jó, hogy alig van színe és kevés kell belőle. ha elfogy is újra veszem, mert ez egy csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Ametiszt

2015. július 13.

Ez a szemhejalap igazi csoda, az Artdeco-sat siman letaszitotta nalam a tronrol! Tubusos-higienikus (utaltam az Artdeco-s belenyulkalos kiszerelest, es az konnyebben be is szarad), nagyon-nagyon keves kell belole, szine alig van, igy nem feltuno akkor sem, ha csak ceruza ala hasznalom, es az en zsiros, rejtett szemhejamon is csikozodasmentesen megtartja a szemhejpudert egesz nap! Ja es illatmentes is...
Nagy szerelem lett, ha egyszer elfogy, tuti ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Nagy szerelem lett, ha egyszer elfogy, tuti ujraveszem!

Regi84

2015. május 19.

Nyárra kerestem egy tényleg jó alapot, mert egy darabig működött nálam a catrice, de mostanában valahogy nagyon nem... Sőt, néha jobb volt nélküle. Már volt Make Up Factorys termékem és az nagyon bevált, ezért döntöttem a márkánál. Szerintem ez egy tényleg jó alap, majdnem színtelen, tényleg nagyon keveset szabad belőle feltenni, tart és erősíti a színeket. Szerintem nem is drága, ha azt vesszük, hogy a catrice is 1000 fölött van, ez pedig annal sokkal jobb minőség. Szerintem nagyon sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

mariib

2014. október 22.

Én is az Artdeco tégelyes változatára kerestem alternatívát, mert nem szerettem belenyúlni, és viszonylag hamar be is száradt, így gondoltam, megpróbálom ezt. Nekem abszolút bejött, még jobban is mint az Artdeco. Nagyon kevés kell belőle, és sokkal könnyebb egyenletesen eloszlatni, ráadásul erős illata sincs. A sminket egész nap a helyén tartja, buliban is teszteltem, jól állta a sarat. Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

orchidea8627

2014. május 24.

Végre!
Az Artdeco illatmentes tubusosával való csalódásom után gondoltam kipróbálom ezt. Igaz hogy ez a márka az Artdeco testvérmárkája és az összetevői is nagyon hasonlóak, de mégsem egyeznek meg teljesen. Talán az arányok mások benne nem tudom, de ez sűrűbb, nem olyan folyós mint az Artdeco és csak egy minimális mennyiségű színtelen folyadék jött ki belőle. A sminket szépen megtartja egész nap és ugyanúgy illatmentes, nem irritálja a szememet.
Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Végre!
Szuper!