Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sylvy, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   Müller

44 árnyalatban kapható, szárazon -nedvesen egyaránt használható

Daisyyy

2017. december 3.

Kicsit túl van árazva ez a termék, semmivel sem jobb, mint a párszáz forintos szemhéjfestékek. Porzik, és egyáltalán nem olyan színű a szemhéjon, mint, amit gondoltam volna a látványa alapján. El fogom használni,mert annyira azért nem használhatatlan, de azt hiszem, nem veszek több ilyet ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

legallybrunette

2017. május 22.

Nem tudom, miért van fent kétszer ez a termék. Nekem egy szín volt, egy zöld (60-as), de kidobtam, mert nem lehetett rendesen a színt kinyerni belőle, ami a boltban a teszterből szépséges zöld volt, az otthon felvíve már csak valami halvány, gagyi kínai vacakra hajazott. Kemény volt, hiába próbáltam nedvesen-szárazon, semmit nem produkált, egyszóval csalódtam. Közel 4 ezer forintért ez gyalázat. Azóta hozzá sem nyúlok a MUF cuccokhoz a Müllerben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

peddimaci

2016. május 24.

Emberek, tényleg mondja meg valaki, hogyan kell használni? Ennyire kemény textúrával egyszerűen nem tudok dolgozni. Szeretném azt az intenzív színt visszakapni amibe beleszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

rouquine

2015. október 15.

Kicsit meglepődtem a rossz pontokon, nekem egy gyönyörű fényes terrakotta árnyalat van meg, amihez hasonlót egyik más márkánál sem találtam (úgy egyáltalán) és mivel évek óta ilyen rezes-barnás-aranyfényű cuccra áhítozok, megvettem és nem csalódtam. Elsőre kicsit nehéz volt felvenni a színt, de utána ment és késő délutánig maradt a színe, nagyon enyhén fakult, de azt is szépen tette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

rea3

2014. december 28.

Mikor megláttam a Müllerben, rögtön beleszerelmesedtem. Lekaptam a polcról, az árát meg sem néztem, mert ilyen szép lilát még nem láttam sehol (96-os árnyalat).
Alig vártam a másnapot, hogy végre feltehessem...
Mártom bele az ecsetet, porzik mint állat, mondom sebaj, sok szemhéjpúder viselkedik így, na de mikor felvittem... sehol semmi, de szó szerint. Ezt eljátszottam még párszor a többi ecsettel is, hátha azokkal van a gond, de nem, egyetlenegy ecset sem volt képes felvinni belőle semmit :D Akkor már nagyon mérges voltam rá. Ezután megpróbáltam vizesen, de jobban tettem volna ha ez meg sem fordul a fejemben, vmi borzalmasan nézett ki a szemhéjam, festék csak foltokban látszódott, mintha koszos lett volna, és nem is olyan színű volt, amilyen magában a tégelyben. Később ráfanyalodtam az ujjamra, jól beledörzsöltem a festékbe és azzal vittem fel. No ebből már látszódott vmi, viszont így nem lehet precízen dolgozni. Majd eszembe jutott hogy megnézzem a számlán, hogy mennyibe is került, na és ezzel tette fel arra a bizonyos i-re a pontot ez a kis szemét. Örök harag :D
A csomagolása gyönyörű, és más pozitívumot nem is tudnék róla mondani, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 28.

Alig vártam a másnapot, hogy végre feltehessem...

vivuss87

2012. július 1.

nekem a tavaszi limitált kiadásból van meg a lazac színű, ami megfogott és meggyőzött az a nagyon selymes textúrája. Könnyű vele dolgozni. Ez egy halvány szín, szinte minden mellé jó. Én szeretem. Bár szerintem indokolatlanul drága egy saját márkás termékhez képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

letta

2012. május 28.

Hónapokig nézegettem a 96-os csillámos lila színt, mire megvettem. Óriási csalódás volt....annak ellenére hogy a tesztert többször is kipróbáltam a Müllerben. De ott nem porzott, intenzív volt a színe. Az ecsetem nem veszi föl (pedig már vizesen is próbáltam), kikeményedik a teteje, kapargatni kell hogy némi festékhez jussak. Így viszont pereg.
A csillámok lepotyognak, szemhéj alapozó nélkül nem is érdemes próbálkozni vele!
Az ára felső kategóriás, a minőség gagyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Az ára felső kategóriás, a minőség gagyi.

Sylvy

2012. március 14.

A Müller saját márkája. A 26-os Sea Rose árnyalatot vettem meg. Nem mondható olcsónak 3400,-Ft, 1,5g -viszonylag nagy adag. Én arcfénynek használom, nagyon kicsi elég belőle, egész nap tart. Nagyon diszkrét selymes rózsaszín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.