Best of Beauty 2019

Makeup Academy

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: tetty08, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   £4
Kiszerelés:   9,6 g

pgabica88

2014. február 7.

Imádom ezt a palettát, jól kihasználható színeket tartalmaz. Az első világos szín a kedvencem és a két matt barna! Alappal tökéletes a színük és tartósak is! Megéri megrendelni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Kissa

2013. december 29.

jól használható színek, jó a pigmentáltsága, a szemhéj ráncaiban nem szokott összegyűlni. újabban pedig rájöttem, hogy a két matt barna, és a minimálisan csillogó sötétebb barna nagyon jól használható szemöldökformázásra! sajnos a szemem viszont néha nekem is allergiás rá, úgyhogy pl. alsó szempillatőbe már nem használom (inkább bio sminket), mert tényleg többször begyulladt már tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

vassviktoriaeva

2013. december 27.

Minden vágyam, hogy hozzájussak az UD Naked palettához, de sajnos jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen drága sminket vegyek. Ez a paletta pontos mása neki, így nagyon örültem, hogy hozzájuthatok, az ára is nagyon jó.
A színek gyönyörűek, jól pigmentáltak, jól építhetőek és satírozhatóak. Tartósságára sem lehet panasz. Bármilyen jellegű smink készíthető vele, utazáshoz tökéletes. A matt színek kevésbé pigmentáltak, de nagyon jól ki lehet őket használni. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

PAncsi79

2013. november 13.

Az eredeti (Urban Decay Naked) paletta nagyon tetszett ugyan, de nagyon drágálltam, ezért igazán megörültem, amikor megláttam, hogy a MUA kijött egy olcsó másolattal.
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, szépek a színei, alappal tartósak is. Kicsit ugyan porolnak, de nem vészes, ennyit elviselek az eredeti ár töredékéért. A színek jól pigmentáltak, szépen kombinálhatóak.
Mivel ez nagyon bevált, több MUA palettát is beszereztem már, de mindig is ez marad a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

blanchee

2013. november 3.

Nagyon szeretem ezt a palettát, már elég régen megvan, de még mindig (szinte minden nap) használom, szerintem rendkívül jó áron van és egy hasznos beruházásnak bizonyult. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

skin

2013. július 20.

Megvettem mert ódákat zengtek róla. Meglepődtem milyen kicsi amikor megérkezett. Nekem porzik és egyáltalán nem krémes hatású pedig Sigma ecsettel vittem fel.A másik problémám pedig az,hogy nagyon úgy tűnik allergiás vagyok rá, mert körben bepirosodott a szemem és fáj! Mindenképpen 2 csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 20.

molnar.julia.88

2013. április 12.

A 35 %-os akció során rendeltem meg tavaly. Nagyon megszerettem, munkába legtöbbször amúgy is natúr sminket készítek, szóval jól ki tudom használni. A minősége árához képest csodálatos. Art Deco alappal használom, este még ugyanolyan a sminkem. Ha nincs ötletem reggel, a felső sor 4. színe megy a mozgószemhéjra, az alsó sor 4. színével árnyékolok, spirál és kész :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

rekag

2013. április 12.

Tartós, gyönyörű, erősen pigmentált színek. Minőségben ugyanazt nyújtja mint a naked paletta, viszont az ára a töredéke. Mióta megvan csak ezt használom, lassan portalanítani kell a többi palettámat. :-) Én a muastore oldaláról rendeltem egyéb más termékekkel együtt. 5 munkanap volt a szállítás, ahogy ígérték. Minden termék egyenként be volt csomagolva buborékos fóliával, plusz bélelt borítékban küldték. 5 font a szállítási költség, úgyhogy megéri rendelni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

NorasBeauty

2013. április 4.

Én még egy akcióban rendeltem a honlapjukról, ingyenes szállítás volt -35%-os akció. Nekem így nagyon megérte és a mindennapokban remekül ki tudom használni. Nagyon szeretem, de azért az UD Naked-et is meg akarom szerezni :)
Nagyon jó termék, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a natúr színeket. A MUA facebook oldalát érdemes figyelni, mert gyakran vannak akciók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

k.zsofi87

2013. március 31.

Az én érdeklődésemet is azért keltette fel, mert az UD Naked másolata. Nagyon jól kombinálhatóak a színek, nappali és esti sminket is simán lehet vele készíteni, nagyon szeretem! :) Ha választanom kellene hogy hátralévő életemben csak egy palettát használhatok, akkor ez lenne az! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate