Best of Beauty 2019

Makeup Academy

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: tetty08, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   £4
Kiszerelés:   9,6 g

diaziana

2013. március 23.

Az Undress Me Too palettával együtt rendeltem. Azt rögtön elkezdtem használni, ezt viszont hetekig csak nézegettem. Naponta többször kibontottam, megcsodáltam, majd eltettem :) Annyira szépek a színei, mind tökéletesen harmonizál a bőrtónusommal. A festék állaga csodálatos, nem porzik különösebben, és alappal lerobbanthatatlan. Nagyszerűen kihasználhatóak és kombinálhatóak az árnyalatok nappali és alkalmi sminkhez is. Hatalmas kedvenc lett, elfog a gyönyörűség, bármikor ránézek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Manó93

2013. március 22.

Urban Decay-Naked palettáját nagyon-nagyon meg szerettem volna venni, de úgy voltam vele, hogy én egyetlen sminkcuccra sem adok ki ennyi pénzt. Sok blogon írták, hogy ez annak a másolata tulajdonképpen és minőségben sem sokkal marad el mögötte. Mivel a Naked-et nem próbáltam, összehasonlítani nem tudom, de ez egy nagyon szuper palettának bizonyult! Nem is költhettem volna el jobban azt az 1800 Ft-ot, mert keményen ennyi volt postaköltséggel együtt! Szépen pigmentált, nem porzik egyáltalán. Jól kombinálhatók a színek (de mivel a naked totális másolata, ezt el is vártam). Nem túl nagy mennyiség került bele a színekből, de mivel 12 van benne, ezért nem is kell sok, úgyse használom el olyan gyorsan. (Ha meg mégis akkor azonnal újat rendelek.:D)
Egyetlen bajom van vele, én hiányolok belőle még egy világos-fehéres selyemfényű színt. (Sokkal sötétebbek a színek, mint a fenti képen. Persze ezek ellenére is elég természetesek, hétköznapra is simán hordható.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Nanaho

2013. március 19.

Nem csalódtam amikor kipróbáltam egyszerűen csodás barna sminkeket lehet vele alkotni,nem ül meg a szemhéjon,nem kopik,nem csíkozódik. 8 órás munka után is olyan volt mint amikor feltettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

sarzita

2013. február 21.

Szépek a színek, a szemhéjon is. Kedvező ár. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

CherryBlossom

2013. február 20.

A Heaven & Earth palettával együtt szereztem be. Ezzel is nagyon meg vagyok elégedve. Nagyon szép, jól kihasználható színek. Itt is csak azt tudom mondani, hogy ár-érték arányban szuper. Bátran ajánlom bárkinek.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

kriszti0305

2013. február 12.

Az MUA 50 % leárazásán jutottam hozzá, így szinte ajándék volt.Nagyon szép pigmentált színek vannak benne. Igaz kicsit meglepődtem,hogy sokkal kisebb,mint amire számítottam, de még így is megszerettem. Nagyon tartós, egész nap a helyén marad, de gondolom ez a szemhéjalapozómnak is köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

terke29

2013. január 17.

A barátnőm tudja,hogy Eszterke smink/krémmániás,úgyhogy időben kért tőlem egy kívánságlistát... :) Ez a paletta is rajta volt,és a Heaven &Earth.Nagyon jóó kislány lehettem tavaj,mert mindkettőt megkaptam tőle ma.Egyenlőre csak a színekről tudok nyilatkozni,azok igazán szépek,de majd jövök updat-elni pár hét múlva. :)
Jajj,és jut eszembe!: a MUA facebook oldalán,ha összejön 50.000 lájk,akkor 50%-os akció lesz mindenre,ingyenes szállítással,úgyhogy csajok lájkra fel!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 17.

gingerhead

2013. január 15.

Első palettám, szuper akciót találtam az oldalon, így hát rászántam magam a vásárlásra. Elégedett vagyok, szépek a színek, jó az állag! Ráadásul egy kicsi palettán nappali és esti sminkhez is tartalmaz alapanyagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

vivuss87

2012. december 19.

Megvettem, mert gondoltam utazgatni jó lesz, mert oda sajnálom a Naked palettát. Ránézésre szép színei vannak, és talán ha nem lenne Naked palettám, még kedvelném is.. De ez 2 külön fogalom... Nem helyettesíthet egy UD Naked palettát. Nem bántam meg, hogy megvettem, van más MUA palettám is, na de a Naked az Naked....
Amúgy meg szépen pigmentált, jól lehet vele dolgozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Amúgy meg szépen pigmentált, jól lehet vele dolgozni...

csodaorszag.inwonderland

2012. december 11.

Nagyon megszerettem ezt a is palettát mióta a tulajdonomban van szinte csak hozzá nyúlok . Hétköznapi és alkalmi sminkek elkészítésére alkalmas. Gagyi müanyagnak tünt a tok első látásra de jól záródik és masszívnak is bizonyult. A színek csodásak, kicsit porolnak de ez teljesen belefér és az ára is pénztárca barát.

mango : megvásárolhatod például a webshopjukban , sőt ha figyeled a facebook oldalukat szuper akciókat is elcsíphetsz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate