Makeup Academy

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: tetty08, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   £4
Kiszerelés:   9,6 g

Réka P.

2012. november 8.

Nagyon szeretem ezt a palettát, olcsó és nagyszerű. A színei gyönyörűek, a pigmentáltsággal sincs probléma. Nálam alap nélkül is kibírja a munkanapot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Glara

2012. október 27.

Ár-érték arányban a legjobb! Élőben gyönyörűek a színei, pigmentált, szinte krémes, tartós. Több MUA palettám is van, szinte csak ezeket használom nappali sminkeléshez munkahelyre, Nem szabad őket kihagyni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

glamoureverything

2012. augusztus 27.

A Naked2 után már nem akartam megvenni a Naked1-t is, de a színei nagyon tetszettek (főleg a Sin), ezért megrendeltem ezt. Nagyon szépek a színei és könnyen lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Lini

2012. július 30.

Szerelem volt első látásra, a Naked-re nem szánok annyi pénzt, mint amennyibe kerül, így a "kistesó" teljesen megfelel árban is és a minősége sem rossz, sőt. Szépek a színek, aki szereti a natúr palettákat, bátran vegye meg, szép sminkeket lehet vele készíteni. Van benne matt szín is, bár nem sok, néhány metálos és selyemfényű, igazán változatos. Akár buliba, akár hétköznapra munkába, suliba, ideális választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 30.

Réti_D_smink

2012. július 21.

Nem rossz, de mivel a Sleek paletták ugyan ennyibe kerülnek és klasszisokkal jobbak mind tartósságra, mind pigmentáltságra, ráadásul a színek szerintem jóval szebbek és kifinomultabbak a Sleek palettákban, ezért én azoknak ajánlom ezeket a MUA palettákat, akik kezdők vagy elég nekik a kevésbé pigmentált festék is. Véleményem szerint nem eléggé pigmentáltak és a színek sem olyan szépek élőben. Persze ha valakinek ez megfelel és tetszik, akkor nem egy drága termék és ezzel is lehet megfelelő sminket készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

tetty08

2012. július 9.

Kicsit féltem megvenni, mert túl szépnek tűnt ahhoz, hogy igaz legyen. Szerencsére megvásároltam. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

orban.klaudia

2012. július 8.

Nagyon megszerettem, megláttam róla a képeket, és tudtam, hogy ez kell nekem, és nagyon örülök, hogy így döntöttem, nem szoktam elhamarkodottan dönteni, és inkább kivárom mások véleményét, de ez olyan gyönyörű volt, hogy már azonnal akartam volna. Remek a pigmentáltság, az ár, és a tartósság is. Szerintem nem is kell ennél több. A színek pedig gyönyörűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

eva1

2012. július 7.

Imádom, szuperül pigmentált, és gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Imádom, szuperül pigmentált, és gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni!

Hidratálók: Magnesium Stearate