Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Glara, az összetevőket feltöltötte: dius7, Módosítva: 2013. április 21.

5 árnyalatban kapható, kedvező árú, jól pigmentált pirosító.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. február 12.

A shade 1 van meg, szerintem természetellenes hatású az állaga az arcon ha felépítem hogy látni is lehessen, főleg közelről, viszont nekem kifejezetten tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Jennyke

2013. január 31.

Az 1-es árnyalatom van meg-szép üde rózsaszin arany csillámokkal.Annyit persze nem tud,mint egy luxusmárka pirositoja-mivel nem tartós,de az arcon nagyon szép:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

gingerhead

2013. január 15.

Jó állag, szép színek, könnyű felvihetőség. Viszont nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Jó állag, szép színek, könnyű felvihetőség. Viszont nem tartós.

zazi

2013. január 7.

nekem a 2-es árnyalat van meg, ami egy piszkos sötétebb rózsaszín, imádnivaló, egész üde, természetes hatást lehet vele elérni, ha az ember nem viszi túlzásba. nem a világ legtartósabb pirosítója, de ez nagyban függ attól, hogy az ember mire keni. 1 fontért lehet megvenni innen: http://www.muastore.co.uk/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Glara

2012. december 2.

Szeretem őket, 3 árnyalatát használom és tökéletesen elégedett vagyok vele. Szépen pigmentált, tartós, jól fed és építhető. Ilyen áron verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.