Best of Beauty 2019

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColoredYouTube, Módosítva: 2018. február 7.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Könnyed textúra, magas fedés, matt finish. Hosszan tartó viseletet ígér. Nagy applikátorral.

18 árnyalatban kapható

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Ár: 900 , Eladó: crazy724
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Maze

2019. május 15.

Imádom. Tökéletes árnyalat, szuper fedés, szuper ár. Mindig fixálom, nagyon tartós. Amióta felfedeztem, hogy cruelty free és vegán azóta a kedvencem (nem vagyok megrögzött ezen a téren, de ha van egy termék amit szeretek és ezeket képviseli szívesebben veszem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

viva885

2019. május 13.

Tényleg magas fedést biztosít , vékony rétegben is elég felvinni. Én leginkább a szemhéjamra szoktam használni mert közvetlenül a szemem alatt kicsit beleül ezért ott nem szeretem. Könnyen el lehet tüntetni vele a bőrhibàkat 😊 viszonylag olcsó , de szerintem tud annyit mint egy márkásabb termék, lehet többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Kitty9526

2019. április 29.

Ennyi pénzért, ilyen minőség, ekkora színválaszték és elérhető közelségben egy álom! Nagyon jó a fedése, púderrel tartós, nem ül bele a ráncokba és nem annyira matt, hogy kiszárítsa a szemem alatti területet. A karikákat nekem nem fedi el tejesen de így is nagyon szép a végeredmény, a bőrhibákra pedig szintén nagyon jó! Biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Diuka

2019. április 28.

Amit nagyon szeretek benne, az az, hogy nagyon krémes, az aplikátora nagyon nagy, a csomagolás nagyon szép, és nagyon kis mennyiség is nagyon jól fed újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

alexakach

2019. április 23.

Ráleltem az új kedvenc drugstore korrektoromra. Fedése nekem jobban tetszik mint a Maybellines Fit Me-nek. Az egyetlen hibája, hogy fele akkora mint a többi a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Ann86

2019. április 17.

A C2-es árnyalatot vettem meg. Napi szinten a Catrice Liquid Camouflage korrektorát használom, de alkalmakra vagy olyan napokra, amikor fáradtabb vagyok nekem tökéletes. Picit szárít és kiemeli a száraz részeket, de megfelelő hidratálással ez teljesen kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon bejött ez a korrektor nekem, mind fedésileg, mind állagra, mind tartósságra - az egyik nagy kedvencem lett! Az egyetlen bajom vele, hogy fele annyi termék van benne, mint az átlagos drogériás korrektorokban, így baromi gyorsan elfogyott napi használat mellett. Viszont mindenképpen újra akarom rendelni valamikor, mert imádtam - valószínűleg először a Supersize verzióját fogom megrendelni, hogy lássam ugyanaz-e tudásra és ha igen, akkor inkább azt rendelem újra, mert abban már normális mennyiség van, ha jól láttam. Csak ezért a kevés mennyiség-nagy üveg és így már nem is olyan olcsó dolog miatt vonok le tőle egy csillagot, ezenkívül tökéletes tényleg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Kiscica15

2019. április 8.

Szemem alá kerestem magas fedésű folyékony korrektort, és erre esett a választásom. Régebben a catrice folyékony camouflage korrektorát használtam, és meg is voltam elégedve vele egy darabig, de egy idő után (szerintem a benne lévő parfüm miatt) irritálni és szárítani kezdte a szemkörnyékemet, ezért kénytelen voltam másik alternatívát találni. Mivel nagyon világos bőröm van, a lehetőségeim száma elég limitált volt, de szerencsémre pont akkor jelent meg ez a korrektor, amikor épp szükségem volt rá. Két árnyalatot rendeltem, a C1-est és a C0,5-öst. Végül a C1 lett a megfelelő árnyalat, mert a másik egy picit túl rózsaszínes volt a bőrtónusomhoz. A kiszerelése elég pici, ezért gyorsan fogyott, de azóta már megjelent egy supersize verzió (13g) is belőle. A fedése számomra megfelelő, nem irritálja vagy szárítja a szemkörnyékemet, kisebb bőrhibákra is használható. Jelenleg ez a kedvenc korrektorom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

anna000

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Mivel elfogyott a kedvenc korrektorom (Catrice Camuflage) gondoltam ki próbálok mást is, így vettem meg ezt. Mielőtt megvettem azt hallottam róla hogy a Shape Tape doubja ezért úgy gondoltam nem lehet olyan rossz. Hat őszinte egyatalan nem tetszik. A szaga az egyszerűen borzasztó, olyan szaga van mint a festéknek. A fedese az katasztrofa. A borhibaimra nem hat semmit, talán jobban ki is emeli. A c5-es árnyalat van meg nekem és iszonyatosan sárga:/
A szemem alá el használom mert nincsenek nagy,sötét karikaim de amúgy nem ajánlom senkinek:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

kecskesszuszu17

2019. április 1.

A C2es árnyalatot vettem meg, hosszú vacillálás után, mert a bolt sárga fényében úgy tűnt sötét lesz, de valójában tökéletes. Magas fedése van, szépen terül és könnyen eldolgozható szivaccsal, ecsettel és ujjal is. Alapozó helyett is szuper, nagyon kevés elég belőle. Picit beül a ráncaimba a szemem környékén, de ha megfelelően fixálom egész nap tartós marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Triethylhexanoin, Hexyl Laurate, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Sesquioleate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.