Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
siofok0201

2019. szeptember 18.

Jól pigmentált kis paletta, ár-érték arányban is megfelelő. Néha egy-egy színét beleépítem a sminkbe, főleg a nudeosabb szinei a favoritok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

zsuzsy

2019. augusztus 20.

Ritkán, más palettákkal együtt használom. Vannak benne különleges színek, de jópár nagyon hasonló. Állag szempontjából nagyon különböznek. Sajnos van köztük néhány, amelyik nem pigmentált és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

klnfranciska

2019. augusztus 18.

Lehet, hogy csak én vagyok, de ha ránézek erre a palettára, akkor pont az az izgalmas benne, hogy mennyiféle szín megtalálható. Aztán valahogy ha éppen nem hétköznapi sminket készítek (mert ahhoz többé-kevésbé szerintem jó paletta), és izgalmasabb színek után nyúlnék, a zöld, lila vagy kék után, valahogy mindig csalódok. Nagyon hasonlóak a színek a szemhéjon, én kinézet alapján többet vártam volna, viszont valahogy a végén mindegyik ugyanolyan. Mindenesetre hétköznapi sminkhez szerintem megfelelő lehet, ugyan porol,és tényleg nem a legjobban pigmentált revolution paletta, én kicsit már megbántam, hogy megvettem, néha használom, de nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Nemesene

2019. július 8.

Nagy szerelem volt kinézetre, hiszen minden megvan benne, ami egy hétköznapi néha-néha alkalmi sminkhez szükséges. Miután megvettem ez az óriási láng finoman szólva alább hagyott. Iszonyatosan porol, szerintem a pigmentáltsága se olyan extra. Lehet, hogy túlhypeoltam magam, hogy uh de remek lesz és ezért egy kicsit nagyobb a csalódás, de sajnos részemről ez egy nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

nnmmtth

2019. június 2.

Nalam a szemsmink ennel a palettanal kezdodik. Minden megvan benne ami egy szep szemsminkhez kell. Nekem eg nagy hatranya van, porol. De nagyon.
En elobb szeretek alapozni utana a szemem. Hat ennel a termeknel ez nem konnyen kivitelezheto.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

TamaraS

2019. május 27.

Kedvenc palettám, nagyon szeretem a barnás, nudeos árnyalatokat és akár természetes, akár füstösebb sminket akarok készíteni mindig ez után nyúlok. Könnyű vele dolgozni, szépen építhetőek a színek. Pink Pandáról rendeltem leárazva, teljesen mértékben megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Picilany26

2019. május 26.

Egyik kedvenc alsóbb kategóriás palettám. Ár-érték arányban szerintem tökéletes, a színek pigmentáltak, és alapozás után nem kenődik. Már a másodikat használom. A színek jól építhetőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

kondakork

2019. május 16.

Notinon vettem, azt hiszem olcsóbb is volt ott, mint pinkpandan. Nem sokat használom, mert rettentően szárítja a szemhéjam sajnos. A színei szépek, viszont tényleg nagyon egyforma egypár benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

jane79

2019. május 10.

Ajándékba kaptam a kedvesemtől, mert nagy paletta gyűjtő vagyok . Nagyon szép paletta, jól kihasználható, jó minőségű. Akciósan szerezte be. Sokszor van rá akció a pink pandán. Mindenképpen ott ajánlom beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

nncsrny

2019. május 7.

Kb a teljes jobb oldalát nem használom, sok szín teljesen ugyanaz, csak más a mintájuk. A bal oldalon viszont van, amit már majdnem elhasználtam, annyira el van találva. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate