Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
kkkriszta

2018. március 17.

Rossmann online webshopban vettem, itthoni és külföldi ajánlások alapján. Nagyon jó kis paletta, szép pigmentáltak a színek. Sok összehasonlításban a lejobbak között szerepel a márka palettái közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Eperhercegno

2018. március 7.

Egy nagyon szép paletta, de sajnos a lila színek mind feketének tűnnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Egy nagyon szép paletta, de sajnos a lila színek mind feketének tűnnek.

MsRorschach

2018. február 24.

Orom ranezni erre a palettara! Szerencsere a hasznalata is hasonlo eredmenyt nyujt, en nagyon imadom. :)
Kelloen multifunkci: hetkoznapokra es nivosabb esemenyekhez is megtalalhato benne minden arnyalat. A kekekkel es zoldekkel meg nem mertem kiserletezni (elobbi nem szokott jol allni nekem, majd hatha a zold igen), de minden massal mar jatszogattam es szuperul meg voltam elegedve. Nagyon el lett talalva ez a szinosszeallitas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Palomino

2018. február 24.

Pár hónappal ezelőtt vettem Koppenhágában. Azóta már látom, hogy a Rossmanba is bekerült egy állványuk! Sokat válogattam mire ezt a színpalettát kiválasztottam. Azóta minden nap ezt használom, pedig rengeteg palettát vásároltam össze az évek folyamán) Hangulat és alkalomfüggő, hogy éppen melyik színt használom. De eddig mindegyik megállta a helyét.Szemhéjpúder alapozóra viszem fel, így az egész napot kibírja. Kifinomult, sokoldalú és ár-érték arányban tökéletes választás mind a hétköznapokra mind az alkalmakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

enciii97

2018. február 22.

Szerintem nagyon sokoldalú kis paletta. Nappali sminktől kezdve extrém buli sminkig bármit ki lehet hozni belőle. Kellően pigmentált, ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Ez volt az első Makeup Revolution palettám, de mai napig nagy kedvenc. Könnyen eldolgozható és építhető színek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

bb06

2018. február 20.

Gyönyörű szép színei vannak ennek a palettának, azonnal beleszerettem! Már kinéztem egy ideje, mikor megvettem, szerencsére kifogtam egy nagyon jó akciót, így pedig bőven megéri az árát. Pigmentáltság tekintetében elég változó az egyes színek minősége, főleg a csillámos színek emelkednek ki ilyen téren. Nagyon tartós, órák után sem tapasztalom, hogy kopna, illetve a szemhéjam ráncaiba sem ül bele, pedig nem használok alá szemhéjalapozót sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

mscintia

2018. február 19.

Már régóta szemeztem vele, amikor is a párom meglepett vele az évfordulónkon. Csodálatos, erősen pigmentált színek találhatóak ebben a palettában, nagyon elégedett vagyok, főleg a csillámos és natúr színekkel. A sötétebb árnyalatokhoz ritkábban nyúlok, a hétköznapokra túl durvának találom őket (pl. kékek, lilák), de ha lesz rá alkalom, nem tartom kizártnak, hogy egy kicsit merészebb sminket is elkészítsek ezekből a színekből. Komolyabb paletták fölé is tornyosul minőségében ez a termék, szívből ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Medeia

2018. február 16.

Őszintén meg vagyok lepve, hogy ilyen pozitívak a visszajelzések. Talán ötször próbáltam, aztán többször nem volt türelmem hozzá. Egyenetlen a minőség: egyes színek egész jók, mások csapnivalók. Foltos, pereg, hullik. A gyengébb pigmentációjúak (elsősorban lilás és a világosbarnás árnyalatok) reagálnak a bőr saját kémiájára, fakulnak a végtelenségig: előbbiek feketés, utóbbiak szürkés árnyalatot öltenek, egyáltalán nem hasonlítanak a préselt állapotú színre. A sötétek nem sötétek, tehát 3D hatást ne is reméljünk. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Andzsella

2018. február 12.

Nagyon szépek a színek, egész olcsó a minőségéhez képest. Nem ajánlom olyannak, aki nude színeket keres és sok szín csak csillogást ad a szemsminknek. Az ecset nagyon tetszik jól lehet vele dolgozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

vivien88

2018. február 11.

Gyönyörű színek, nagy tükör es a csomagolás is nagyon tetszik. A pigmentaltsag sem olyan rossz.. akciósan vettem pinkpandan 2500ert. Annyit megért, teljes aron nem biztos hogy megvennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate