Revolution

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

2000 Ft - Makeup Revolution paletta
Ár: 2000 Ft , Eladó: Csokiskeksz
Állapot: Ecsettel párszor használt, de jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető a Kálvin téren, Fővám téren, vagy Foxpost is megoldható.

vaszily60

2018. május 23.

Én 4400 vagy 4500 ft-ért vettem Rossmanban ezt a palettát, már régóta nézegettem mire megvettem. Tetszett a szín összeállítása,bár mióta megvettem a 30 színből összesen 7 árnyalatot használtam. Remélem a későbbiek folyamán kifogom tudni próbálni a többit is. A barnás színeket használom leginkább,amiket egyébként szeretek. nekem tartósak,nem potyognak le,szépen lehet velük dolgozni. A kékes,zöldes színeket amiket nem igazán használtam így azokról még nem tudok véleményt formálni. Összességében jó paletta, bár legközelebb talán inkább beruházok egy drágábbra. A tükröt szeretem benne,de az ecsete számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

mattmania

2018. május 20.

Ez volt az első palettam és nem is használtam olyan sokat mert egy idő után “ kinőttem” a barnás árnyalatok egész jok de a tobbi katasztrofa semmi pigmentaltsag nincs és nagyon nehez eldolgozni az Ecset amit adtak hozza egyébként nem olyan rossz de mar azt se hasznalom nem mondom h pénz kidobas mert tényleg első palettanak tokeletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Kittyke27

2018. május 17.

Őszintén szólva, vannak színek amiket egyszerűen imadok! Viszont szerintem a fele minimum olyan, hogy a pigmentaltsaga majdnem nulla...
annyira könnyen se lehet vele dolgozni, és teljes áron tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

annyira könnyen se lehet vele dolgozni, és teljes áron tuti nem veszem újra.

pattelin

2018. április 30.

Nagyon szeretem a Makeup Revolution termékeket! Ebben a palettában sem csalódtam! Nagyon szép, tartós, pigmentált színei vannak! Külön öröm számomra a sötétebb színek, melyeket közép színekkel szépen eldolgozva tökéletes hétköznapi mégsem átlagos sminket kapok! Szerintem fogok még venni Makeup Revolution palettát! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Nileve

2018. április 14.

Nagyon tetszik, hogy ennyi színválaszték található meg benne, tökéletes paletta lehet olyanoknak, akik már picit tapasztaltabbak sminkelés terén, de nincs szükségük ilyen meg olyan palettára. Hétköznapi sminket, csillogós bulis sminket és akár igazán extra sötét sminkeket is lehet vele alkotni. Picit talán lehetnének még pigmentáltabbak a színek, főleg a világosabb árnyalatok, de hát nem is egy drága palettáról van szó. Főleg akkor éri meg igazán, ha sikerül kifogni akciósan. Kaphatott volna erősebb borítást is, nekem a nyitó-záró rápattintós része elég hamar letört, azóta egy cellux fogja. Még szerencse, hogy nem hordozom magammal ide-oda. A benne lévő ecset, mint a legtöbb ilyesmi palettánál - bár plusz pont, hogy duplavégű - természetesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

szofiaa

2018. április 12.

Nekem ez az egy paletta is elég lenne, hogy őszinte legyek. Rengeteg szín található benne, egészen pontosan 30 darab, különböző matt és fényes színek egyaránt, valamint az összes szín szépen pigmentált. Ahogy említettem a színek végtelen skáláján találhatsz magadnak a hétköznapi sminktől egészen a fontosabb eseményekig, összejövetelekre. Én minden alkalommal primert használok alá és nagyon sokáig bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Vivi0507

2018. április 9.

A színek nagyon pigmentáltak szépek , változatosak. Szépen összedolgozhatóak , imádom a palettát . A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

szimcsi6

2018. április 4.

Nagyon szomorú vagyok :( annyi mindent vártam ettől a palettától... Mindenki ódákat zengett róla... Nem valami tartós, a szinek között nincs sok különbség..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

patriczia

2018. április 3.

Nagyon rá voltam izgulna, annál nagyobb volt a csalódás. A tokja gagyi műanyag, a színeknek pedig elég változó a minősége (a lilák és a kékek között pl alig van különbség). Mindegyik szín rettenetesen porol, szóval én csak alapozás előtt tudtam használni, akkor is inkább a barnákat és a rózsaszíneket, mert a többit szemre felkenve én szürkének látom, vagy ilyen meghatározhatatlan színű pacának. Ja és ha már paca, elég nehéz eldolgozni, még akkor is foltos, amikor már görcsöl a kezem a satírozástól.
Szóval nem szeretem, szerintem rossz minőségű, nem is nagyon veszem elő, max. ha mást sminkelek. Én boltban vettem, teljes áron, és hát szerintem eddig a legnagyobb pénzkidobásom volt sminkre, ennyiből inkább vehettem volna egy Zoevát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Lilianka

2018. március 26.

Szép, változatosak a színek, de eddig még csak hétköznapokra tudtam használni, arra megfelel. Az arany, csillámos árnyalatokról viszont az a véleményem, hogy nem túl tartósak, vagy még nem találtam meg hozzájuk a megfelelő alapot..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate