Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
Netta97

2017. november 6.

Gyönyörű színpaletta, és egy nagyon jó 2 végű ecsetet is tartalmaz. Az ára szerintem a minőségéhez képest nagyon jó, a színes pigmentáltak és tartósak. Imádom a Makeup Revolution palettáit eszméletlen szépek!! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

karenhorn93

2017. november 3.

Szépek a színek, de egyáltalan nem mondhatnám tartósnak. Per pillanat szép, de a hatás hamar elmúlik. Porlik, szegényesen pigmentált, viszont van 1-2 jó szín benne, azokat használom gyakrabban, viszont nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

abicicaaa

2017. október 30.

Nagyszeru aranyban vannak benne a mattok es csillamos arnyalatok, a pigmentaltsagra panasz csak nehany szin eseteben lehetseges.
Az egetett csillamos árnyalatok sajnos elég rosszak, még nedvesen használva is.
Néhány matt is elég rossz, összességében nem nagy szám, nem is a legjobb.
Teljes mértékben kihagyhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Az egetett csillamos árnyalatok sajnos elég rosszak, még nedvesen használva is.
Néhány matt is elég rossz, összességében nem nagy szám, nem is a legjobb.
Teljes mértékben kihagyhato.

nagydorand

2017. október 13.

Ez az a palettám, amihez mindig újra és újra visszatérek. Vannak egyes színei, amik nagyon egyediek (drama queen) , szerintem emiatt vonz mindig magához. Alapvetően nem a legpigmentáltabbak a színei, de jól építhetőek, könnyen el lehet őket dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

bbetty

2017. október 11.

Kb 1 eve vettem ezt a palettat azota szinte napi szinten hasznalom, mert csak 1-2 szint hasznalok a mindennapi sminkemhez. Hat sok palettat nem ismerek, de azert nem erzem ugy, hogy egy csucskategorias sminkpalettat vettem volna. Szinek szepek, de nem tudom teljesen kihasznalni. Porzik is. Amugy megszerettem, mert az 2-3-4 szin amit hasznalok az szep es megtanultam hasznalni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Syub

2017. szeptember 30.

nem estem seggre tőle mint ahogy vártam a sötét lila színek feketék egy kis csillámmal picit kicsi és porzik de szépen pigmentált leárazva megéri megvenni
ud: kipróáltam pár szint belöle amit nem szoktam használni és 3 szin konkrétan átlátszó megse lehet modani hogy eredetileg milyen szín lett volna, csak a glitter látszik és nem a bőrszínek voltak. godolom gyártási hiba pinkpanda azt írta, hogy postázzam vissza és vissza kapom a pénzt de túl sok macera és megvagyok a 3 szín nélkül is
ud2: ma reggel elengette a ragasztó a tükröt és kiesett, elvágvta a lábam. Egyre jobban utálom ezt a palettát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

lobolagi

2017. szeptember 27.

gyönyörű színei vannak, én nagyon szeretem. jól pigmentáltak, mindenféle sminket lehet belőle készíteni. azért is tetszik nagyon mert rengeteg különböző színt tartalmaz, világosat, sötétet, élénket, visszafogottat, csillogósat, mattot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

0bikbik0

2017. szeptember 23.

Én is azok táborát erősítem, akik sokkal többet vártak ettől a palettától. Képeken csodásak a színei, a valóságan... hát elég vegyesek.
A világos szinek használhatatlanok, semmilyenek, eltűnnek. A narancsos árnyalat gyönyörű a fotókon, felkenve semmi...A sötétek is csak alappal mutatnak, jónéhány színből csak a csillám marad felkenés után. Némelyik szín meg trükkös (ezt már valaki írta előttem, és ugyanezt tapasztaltam én is). Pl. a pan-ben lila, felkenve meg gyakorlatilag fekete. A kékek látszólag többfélék, felkenéskor annyira ez nem látszik.
Ecsete persze pont nem ehhez az állagú festékhez való, ez a lágyszőrű, ritka ecsetke nem képes felvenni a festéket. Még leginkább tényleg az applikátor vált be hozzájuk.
Akciósan vettem, így annyira nem bánom, egynek elmegy, de nagyobb a füstje...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Akciósan vettem, így annyira nem bánom, egynek elmegy, de nagyobb a füstje...

sackoka

2017. szeptember 7.

Nagyon vegyesek a vélemények, én nagyon szeretem, csodaszép paletta, sok-sok nagyon jól használható szín. Valóban a világos, csillámos színek nem túl pigmentáltak, de a többi kárpótol ezért. Én az ecsetet is szeretem, ha nincs más azzal is fel lehet vinni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

nika15

2017. augusztus 28.

Mindig amikor drágább palettákat nézegetek elcsábulok, de miután ezt használom rájövök, hogy nincs szükségem másra. Szép színek, jó textúra, szép csomagolás. :) Kedvenc szemhéjpúder márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate