Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
Dius89

2017. február 5.

Sokáig szemeztem vele, mert már így is annyi palettám van, hogy soha az életben nem fogom őket elhasználni. Aztán végül PinkPandás akció keretében mégis lecsaptam rá, főként a zöld színek miatt. Régóta szerettem volna zöld szemfestéket, de nehéz igazán szépet találni benne, ebben viszont több is van. Szerencsére visszafogott, nappali sminket is lehet vele készíteni. Nekem nem porol, könnyű felvinni, a tartóssága átlagos. Egy-két színnel a túlzott csillogása miatt nem vagyok kibékülve, azokat alkalmi sminkekhez használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

monacska26

2017. január 31.

Annnnnyira széép!! *.* Már vagy fél éve megvan, és nagyon szeretem. Többek között a rengeteg gyönyörű szín miatt, meg szerintem a pigmentáltsága is jó. 1-2 világos színre mondanám, hogy lehetne pigmentáltabb, de a sötétekkel nincs bajom. Lehet szolid nappali és esti bulis sminket is készíteni vele. Ennyi pénzért szerintem megéri beruházni rá. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

lovi9407

2017. január 24.

Minden alkalomra lehet vele sminkelni. Pigmentáltsága is nagyon jó szerintem. Viszont a matt színeket nem mondanám teljesen mattnak, vám egy kis selymes fényük, ami nekem kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Susser

2017. január 13.

Mindennap használom.Nagyon szeretem, akciósan vettem.Nem bántam meg 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Mindennap használom.Nagyon szeretem, akciósan vettem.Nem bántam meg 5*

mandora

2017. január 12.

Hirtelen felindulásból két Makeup Revolution palettát is vettem. Mindkettő csalódás, de erről azért nincs annyira lesújtó véleményem mint a Flawless matte-ról. Ebben a palettában legalább van ténylegesen különbség a színek közt, felkenve is. Viszont a pigmentáltság itt is nagyon gyenge, és a legtöbb szín egyáltalán nem úgy mutat a bőrön, mint amilyennek a dobozban látszik. Van ami sárgás, van ami vöröses, és van ami meg koszos szürke felkenve. Ezen belül a különbség inkább az, hogy csillogó, vagy éppen matt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Julcsiturkyy

2017. január 8.

A TÖKÉLETES PALETTA.
Kár, hogy irritálja a jobb szemem....de 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

A TÖKÉLETES PALETTA.
Kár, hogy irritálja a jobb szemem....de 5

Kriszta217

2017. január 5.

Több mint egy fél éve megvan és imádom, minden sminkemhez szinte ezt használom minden megvan benne ami kell, viszont pár sötét,csillámos szín kicsit sem pigmentált sajnos de ha ezeket nem veszem figyelembe a legszuperebb paletta számomra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Kaha91

2016. december 29.

1,5 hónapja használom napi rendszerességgel, főleg nappali (matt árnyalatok) sminkek készítésére, de az ünnepek alatt a csillámos árnyalatokat is tudtam tesztelni.
A paletta 30 matt és szatén finisű árnyalatot tartalmaz, a színek eltérő pigmentáltságúak, főleg a világos árnyalatokat kell építgetni. A csomagolás minőségibbnek tűnik, mint a korábbi kistestvéreknél, már már zavaró is, hogy majdnem bele törik a körmöm, olyan nehéz kinyitni a palettát. :D (valaki erősítsen meg, hogy több nyitogatás után " bejáródik")
Véleményem szerint nem porzanak zavaróan, a sleek paletták ebből a szempontból rosszabban teljesítenek nálam. Szemhéjalapozó a tartósság, valamint a színek intenzitása miatt elhanyagolhatatlan, ud alappal nekem egész munkanap kitartott, nem mosódott, vagy gyűlt össze a kis redőkben. Azonban sajnos még alappal sem tudom elérni a szemhéjamon azokat a vibráló, intenzív, fémes színeket, mint amik a palettában vannak..
Szerencsére akciósan szereztem be a rossmanba, úgy gondolom világos bőrömhöz, hajamhoz, kék szememhez a mindennapos sminkemhez egy megfelelő alternatíva lehet. Nem egy high end termék, azonban akciósan megéri beszerezni.
Megjegyzés: kicsit nagyobb kiszerelésű árnyalatokat vártam, mint ami a palettában található.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

mmartina97

2016. december 21.

Akciósan rendeltem,nagyon vártam, viszont kicsit csalódás.Sokkal jobban szeretem az Iconic 3 palettát. Nehezen tudom kinyitni,a színei porolnak és néhány színt építgetni kell nem kis ideig,viszont van aminek tök jó a pigmentáltsága...Nem hozza annyira a várt Makeup Revolution minőséget..De a kinézete szerintem nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

fairynorah

2016. december 18.

Gyönyörű paletta, már nézegetni is jó,nemhogy használni. Minden alkalomhoz lehet sminkelni vele, a márka többi termékéhez hasonló pigmentáltsággal: használható, imádnivaló, ezért az árért tökéletes, de nem csúcskategóriás. Én nagyon szeretem, és nem bántam meg, hogy teljesáron vettem meg a Rossmannban :) (4e)
Mivel rengeteg sminkcuccom van így nem bánom,hogy a pan-ek kicsik (5 forintos méret), mert valószínüleg ezeket se fogom soha elhasználni,de meglepő volt nyitáskor :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate