Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
kekelilla

2016. december 9.

Update: Megtaláltam a tökéletes alapozási technikát hozzá (she alap+astor jumbo), így már nem is kell annyit építgetni + egész nap úgy marad, ahogy reggel felkentem. Ha lehetne a porzás miatt egy picit levonnék belőle, de azért felpontozom, meg 4-nél így már sokkal jobb :)

Én is a pinkpandáról szereztem be, mikor akciós volt, ráadásul postaköltség nélküli hétvégén, szóval így abszolút megérte a dolog. Elolvasgattam előtte itt a véleményeket, és abszolút meggyőzött, hogy jó vásárt fogok csinálni. Ehhez képest egy picit csalódás nekem, mert nagyon porol és van pár szín, amit elég sokáig kell építgetni, hogy látható legyen a végeredmény, viszont mikor már megszoktam, hogy tunkolni kell és belenyúltam a sötétkékbe, nem győztem világosítani rajta. Ami pozitívum, hogy mind nappali, mind partysminket el lehet vele készíteni, ráadásul szépen. Az ecset az egy vicc, senkinek nem ajánlom, a tükör jó, hogy nagy, bár én nem sűrűn használom. Összességében azért ajánlom megvételre, de csak mikor akciós, amúgy nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

Kingus23

2016. december 5.

Akciósan rendeltem a pinkpandáról mikor megjött kicsit csalódott voltam, mert nagyon picik (képen nagyobbnak tűnt) de a szuper pigmentàltság kárpótolt szép színek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

cintia4

2016. november 30.

Mostanában szemhéjfesték paletta mániás vagyok, ezért is örültem neki nagyon amikor egyik nap hazaérve a munkából a barátom ezzel várt haza. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert tényleg nappali, esti sminket is el lehet vele készíteni. Nagyon szépen építhető, sok egymáshoz passzoló szín van benne. A hozzáadott ecsetről nem tudok mit mondani mert nem ezzel szoktam dolgozni. A Pink Panda oldalán elé sokszor akciózzák!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

KataBardos

2016. november 28.

Nagyon vártam ezt a palettát, a színek, a csomagolás gyönyörű. De picit csalódtam. Nehéz felnyitni a paletta tetejét. A színek többsége nem elég pigmentált, porolnak, és nem is túl tartósak. Az ecset használhatatlan. Az égetett szemhéjpúderekkel meg vagyok elégedve, azok pigmentáltabbak, és tartósabbak is, könnyebb is dolgozni velük. A világos, csillámos színek nagyon jók highlighternek arcra és szemöldökcsontra is. Sok szín felvive más, mint amilyennek a palettában tűnik. Igaz, hogy nagyon sokrétű a paletta, és ezért utazáskor szívesen viszem magammal, hiszen nappali és alkalmi sminkhez is vannak benne színek, ennek ellenére én a minőségével egyáltalán nem vagyok megelégedve, főleg, hogy teljes áron vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

csuty

2016. november 22.

Gyonyoru ez a paletta, arahoz kepest szuper a pigmentaltsaga is. Nagyon jol kihasznalhato a hetkoznapi sminkektol kezdve az erosebb alkalmi/bulisminkig mindenre jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Colette221

2016. november 21.

UPDATE: Mivel mindennap használom nem lenne igazságos a 4 csillag. Megkapja az 5-öt! :) A színek nagyon tartósak még az alsó szempillasoron is.

2016.11.03: Ennél gyönyörűbb palettát én még nem láttam. A színek 85%-át ki tudom használni. (ami nálam nagy szó) A csomagolása egyszerűen fantasztikus. Eléggé masszív, nem lifeg. A kinyitásával vannak problémáim. Mindig egy éles tárggyal szoktam a tetejét felpattintani.
A színek pigmentáltsága eléggé vegyes. Nem mondanám tökéletesnek. A világosabb színek gyengén szerepelnek. Ennek ellenére nem bántam meg a vásárlását :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Zafado

2016. november 17.

Jó kis paletta, tényleg szép színek vannak benne, amik jól kombinálhatóak. Habár egy kicsit porol és a világosabb színekbe többször kell belenyúlni, ha sikerül, akkor elég tartósan fönnmarad.Én elégedett vagyok, ár-érték arányban nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Ogreta

2016. november 10.

Gyönyörű paletta, szép színek de alap mindenképpen kell alá, jól lehet velük dolgozni és tartós is. Ár-érték arányban is teljesen jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

dkerekes

2016. november 5.

Természetesen én is az 1890 ft-os akció keretében szereztem be :) Teljes áron szerintem annyira nem éri meg, viszont 1890 forintért nagyon-nagyon minőségi palettát kapunk! A színek pigmentáltsága valóban vegyes, nekem az égetett szemhéjpúderek tetszenek benne a legjobban. Nagyon jól kihasználható, mindenféle sminket el lehet vele készíteni, és olyan színeket is kipróbálok, amik korábban eszembe sem jutottak volna pl. a lilás vagy a zöldes színek isteniek benne. Végre egy olyan paletta, amiben van elég matt satírozószín is, a csillámosak pedig meseszépek :) És persze a csomagolás mellett se menjünk el, a tükör pedig nagyon hasznos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

hajnalcsillag

2016. november 3.

Kálváriánk a következő: Napokig akciós áron volt, még olyan is volt, hogy ingyenes volt a kiszállítás, de nem tudtam meggyőzni a lelkiismeretemet, hogy kell még egy paletta nekem. Pedig nagyon vágytam rá. Aztán mikor rászántam magam szembesültem vele, hogy visszavitték az árát. Borzasztóan szomorú lettem, eldöntöttem, hogy megveszem teljesen áron, ha megjön a fizetésem. Aztán egyik nap újra felbukkant, hogy akciós és mint egy sas lecsaptam rá azonnal, rögtön, KELL KELL KELL. Megrendeltem és imádom. Olyan csodaszép. Nekem fontos a belbecs mellett a külcsíny is és ez a paletta gyönyörűséges. Használgattam a hozzám passzoló színeket, rózsaszínt, aranyat, barnát, ezüstöset. Aztán ma meguntam. Kellett valami változás és ma először a paletta gyönyörű, égetett zöld színével festettem ki a zöld szememet. Az eredmény még engem is megdönbbentett, csodás lett. Az egyik legjobb pelatta vásárlásom volt, ha nem a legjobb. Nekem már nem kell az UD paletták, akkor sem ha állítólag jobb a minősége. A külcsíny elnyomja az UD vágyamat és a belbecs teljesen magával ragadott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate