Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
biusjj

2016. november 2.

Persze, hogy én is PinkPandán vettem, olcsón. Ez az eddigi legjobb palettám és imádom! Szuper szép, egymással tökéletesen kombinálható színekkel. Picit porol, de ezt elnézem neki. Pigmentált és nagyon tartós. Reggel 6kor felkenem este 8kor még szép, úgy, hogy nem teszek alá külön bázist, csak alapozó-púder kombóval. A hozzá adott ecset elég rossz minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Ivett25

2016. november 1.

Nagyon szép kivitelezés, palettában szépek a színek, de a szemen már fakóak nekem. A tükör része szuper, és szívesen nézegetem, ha már megvettem, de újra nem venném. Nekem még alappal sem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Fioka

Ami tetszik benne:
- nagyon szép, jól kombinálható színek vannak benne, amivel akár nappali, akár alkalmi sminket is el lehet készíteni
- vannak benne nagyon jól pigmentált, szép színek
- van benne egy jó nagy tükör, ami nem nyeklik hátra, hanem megáll
- jól záródó, mégsem felfeszíthetetlen a csomagolása

Ami nem tetszik benne:
- nagyon porol
- nem egységes a színek pigmentáltsága, van olyan szín, amit eléggé sokáig kell építgetni, és akkor sem az igazi
- mindenképpen szükséges hozzá egy jó alap (bár egy jó alap egy szemhéjpúder alá sem árt)
- a hozzá adott ecset használhatatlan (legalábbis szerintem)

Nálam egy gyenge 4 pontot ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Ami tetszik benne:
- vannak benne nagyon jól pigmentált, szép színek
- van benne egy jó nagy tükör, ami nem nyeklik hátra, hanem megáll
- jól záródó, mégsem felfeszíthetetlen a csomagolása

Ami nem tetszik benne:
- nagyon porol
- a hozzá adott ecset használhatatlan (legalábbis szerintem)

Nálam egy gyenge 4 pontot ér.

stefi90

2016. november 1.

Egyszerűen imádom. Szép, pigmentált színek vannak benne, igényes csomagolás, nagy tükör és mindez megfizethető árért. Sajnos vannak benne olyan színek amik porolnak, de mutasson nekem valaki egy olyan palettát amiben nincs olyan szín. Azt kell, hogy mondjam, hogy egy drágább és nevesebb palettámat is lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

szbogi

2016. október 28.

masszív paletta, egy-két szín kivételével szépen el lehet dolgozni őket és jól pigmentáltak. nagyon sokféle sminket el lehet vele készíteni akár hétköznapit, füstöset, elegánsat stb., még kontúrozásra alkalmas szín is van benne, de alap nélkül nem túl tartósak számomra a színek, ha valakinek nagyon olajos a szemhéja, az mindenképpen használjon alá valamit. Nagyon sok szín van belőle az iconic 3 palettából, de nem ugyanolyan pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

FannerManner

2016. október 27.

Annyira csodálatos ez a paletta, és egy akció alkalmával fillérekért jutottam hozzá! A színek csodásak és pigmentáltak, a csomagolás elegáns! Egyszerűen szerelem az első látásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

tothbernadett

2016. október 26.

Nagyon igényes a csomagolása, a márványos színek és a hatalmas tükör minőségi megjelenést kölcsönöz a palettának. Eddig nem találkoztam professzionális szemhéjárnyalókkal, csak drogériásakat használtam. Ég és föld a különbség. Teljesen lenyűgözött...Fantasztikusak a színek, ezek közül mindegyiket szoktam használni. Egy párat kipróbáltam, egyet kell értenem azzal, hogy nem mindegyiknek ugyanolyan jó a minősége, pigmentáltsága. A szemöldökömre is vittem fel a barnából, szerintem ennek a célnak is megfelel. Egyelőre a hozzá adott ecsetet használom, ami persze nem egy csúcskategória, de teljesen használható. Ár-érték arányban is kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Makocska

2016. október 25.

Igényes, tükrös fém paletta. Hátránya, hogy az ecset nem az erőssége. Ezen felül gyönyörűek a benne lévő színek, jól pigmentáltak, én bátran ajánlom mindenkinek :)
Egyaránt készíthető vele visszafogott hétköznapi smink és alkalmi, színpompás smink is.
Csakis 5!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Csakis 5!!!

Lapetite01

2016. október 22.

Sikerült akciósan megvennem ezt a palettát. Nagyon szép a csomagolása, nagyon jó, hogy van benne tükör, szép színek lettek összválogatva. DE: nagyon porol, sajnos. Ráadásul a lila színek közül kettő is (Brave, The Revolution) feltéve csak piszkos szürke. A pigmentációja a színeknek is vegyes, például a zöldek, kékek nagyon erősek, a lilák kevésbé. A benne található ecsetet maximum vészhelyzetben ajánlom.
Alappal használva egyébként egész tartós, nem nagyon kopnak meg a színek a nap végére sem.
Vegyesek az érzéseim a palettával kapcsolatban, igaz, az ára is annyira kedvező, hogy talán ebbe az árkategóriába ennyi fért bele minőségileg.
Bár a Sleek palettáktól messze elmarad a minőség, egy szép kis sminket azért össze lehet hozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

though

2016. október 18.

Én sem fogom lepontozni, egyszerűen imádat ez a paletta!

És a pinkpanda engem is ugyanúgy felháborít... nem elég, hogy szállítási költség is van, még minimum 3ezer ft értékben rendelni kell...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Én sem fogom lepontozni, egyszerűen imádat ez a paletta!

Hidratálók: Magnesium Stearate