Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
_zsulu_

2016. október 5.

Semmi újat nem tudok már elmondani, de akkor is muszáj értékelnem, mert fantasztikus ez a paletta! Hónapok óta vágyódtam utána, mikor megláttam a Pinkpandán, hogy akciós rögtön lecsaptam rá (azzal együtt, hogy tényleg rohadt dolog 10 forinttal a rendelési minimum alá beárazni az akciós cuccokat, így persze kénytelen vagy még költeni, de az sosincs raktáron ami amúgy tetszene még :/ ), azóta tudom, hogy párhetente akciózzák :D
Viszont mióta megvan, azt bizton állíthatom, hogy teljes áron is minden forintot megérne, mert annyira gyönyörű, minőségi, luxus érzetű az egész paletta, hogy csoda!
A színek mind gyönyörűek, 1-2 nagyon kék kivételével mind kihasználható a zöld szem-s.barna haj kombón (is) és egyszerű natúr sminket úgyanúgy lehet vele kreálni, mint gyönyörű alkalmit.
Porolni valóban porol egy kicsit némelyik szín, de nem vészes és a megfelelő ecsettel jól kezelhető. Kicsit megkopnak 8-10 órás viseléstől, de nem gáz, sőt, kevésbé gáz,mint az UD Naked palettámnál.
Szóval akinek egy pillanatra is megtetszett ez a cucc, igenis kényeztesse magát vele, nem fog csalódni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

borntobe

2016. október 5.

Ahogy leírták már sokan, eszméletlen gyönyörű a paletta, a színek, a doboz, a kivitelezés, minden, igazi különlegesség, olyan feeling, mint egy szexi selyem fehérneműszett. Imádom. Ha viszont icipicit kukacoskodni akaroknék, akkor meg kell említenem, hogy kegyetlenül porol, és a márványos színekben az egyik árnyalat mindig jobban, mélyebben kopik. Nem mintha ez rontana rajta, így is lerobbanthatatlan, sziporkázó sminket lehet készíteni, rajtam előzenekarostul túlélt egy kb 4 órás ugrálós, üvöltős Lordi koncertet. Bravo.

Noah27

2016. szeptember 30.

Csak annyit tudok mondani,hogy: TE ATYA ÚRISTEN!TE ATYA ÚRISTEN!
2700ft-ért jutottam hozzá PinkPandán,de a teljes árát is kifizettem volna és ki is fogom,mert kell még ebből(vagy másik palettából).
Meseszép,intenzív ,tartós színek,hatalmas tükör :D
Bármilyen alkalomra lehet vele készíteni sminket!
A Lovely Nude makeup kit után ez a másik kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Csak annyit tudok mondani,hogy: TE ATYA ÚRISTEN!TE ATYA ÚRISTEN!
Meseszép,intenzív ,tartós színek,hatalmas tükör :D
Bármilyen alkalomra lehet vele készíteni sminket!
A Lovely Nude makeup kit után ez a másik kedvenc!

pocsaianita

2016. szeptember 14.

Masodik palettam a makeup revolution-tol,szerelem volt elso latasra! Ezek a szinek...szeretem meg csak ugy nezegetni is :D Amiota megvettem,maniakusan raalltam sminkelesre ujra,es probalkozom mindig az ujabb-es ujabb kombinaciokat kiprobalni :) Imadom az allagat,alig kell belole,nem porzik,es tartos,bar az en olajos-rejtett szemhejamra az essence i <3 stage szemhejbazisat hasznalom,igy reggeltol-estig lerobbanthatatlan a szememrol! Lehet beszerzek megegyet,inkabb legyen alapon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

petraholi

2016. augusztus 27.

Ez a második palettám a rdel young xxl nude után,és azt kell hogy mondjam,hogy ég és föld. Alig kell belenyúlni a színekbe és elképesztően csodálatos sminket lehet vele készíteni. Érdemes nézni a pink panda oldalát mivel elég gyakran lehet akciósan hozzájutni. Sajnos én teljes árban jutottam hozzá,de múltkor pl 1800Ft körül mozgott az ára. Szerintem mindenkinek KÖTELEZŐ darab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

ramonanagy0669

2016. augusztus 25.

GYÖNYÖRŰ! Imádom! *-* A színek nagyon szépek, alig vártam hogy ez is akcióban legyen, a napokban pont akciós volt kb 2500 ft körül volt ha jól emlékszem! :) Ez a paletta számomra a megtestesült álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Edina92

2016. július 31.

Gyönyörű színek vannak benne, nagyon pigmentáltak, alig kell hozzáérinteni az ecsetet is:) Tetszik, hogy vegyesen található benne matt és csillogó árnyalat is. Minden alkalomra tudok belőle választani színeket, a visszafogottaktól kezdve a merészebbekig. Imádom a tükröt is benne. :D Szóval tökéletes, plusz akciósan jutottam hozzá.

Update: 19 órát kibírt anélkül, hogy elmozdult volna a helyéről. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Update: 19 órát kibírt anélkül, hogy elmozdult volna a helyéről. :)

KatalinT

2016. július 5.

Gyönyörű színek, pigmentált, könnyen használható! Alig vártam, hogy elérhető legyen! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Moc11

2016. július 5.

Nemrég szereztem be ajánlás útján ezt a gyönyörűséges palettát.Azt biztos,hogy nem bántam meg egy kicsit sem.Csodálatos színeket tartalmaz,amiket külön is szoktam használni,de nagyon jól lehet kombinálni őket.Jól pigmentáltak és nekem nem porzik egy kicsit sem.Maximálisan elégedett vagyok vele,imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Rosemodee

2016. június 13.

Megéri az árát! Mennyi csodás pigmentált szín egy helyen! Jól eldolgozható. Rengeteg variációra van lehetőség. Tartósságában viszon van kivetni valóm, de még sem vonok le érte pontott mert nem kopik le teljesen a nap végére és egyenletesen kopik. Illetve nem ült bele a szemhéjráncba. Oda vagyok a nagy tükörtől és az egész küllemétől. Amióta meg van csak ezt a palettát használom. Ajánlom. Csak azzal a 3 kékkel nem tudom mit csinálok majd. Sajna nem áll jól. Sleek-Bad girl palettájánál jöttem rá, de akkor is megérte mert nagyon remek a többi 27 szín! Egyenlőre nagyon szeretem. Jah és nem viszket a szemem tőle! Ami néha előfordul más termékeket használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate