Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Glara
Állapot: kipróbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: --
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Limadunia

2019. április 7.

Gyönyörű paletta, szerintem a pigmentiségével sincs különösebb gond, némelyik szín jobban valamelyik talán kevésbé pigmentált, de én minden esetben ki tudtam belőle hozni egy jó sminket. Tetszenek a színek, én nude mániás vagyok, de néha extrémebb sminket is felteszek, ez a paletta mindkét opcióra tökéletes a változatos színeivel. Tartós is, felvitel után csak sok óra múltán kopik le, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

DDDory

2019. március 24.

Nekem hatalmas csalódás ez a paletta.. szépek a színei,de kb semennyire nem pigmentáltak és nagyon porzik is. Nem ujravevös..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

lena2611

2019. március 15.

Szeretem benne a színek árnyalatát, viszont nem valami pigmentált. Ha van alatta alap akkor szépen kijön, viszont eléggé porzik is. Újra nem fogom venni, max ha leárazzák. Ha valakinek első paletta, annak szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Lilko95

2019. március 9.

Itt, az oldalon vettem, és nagyon tetszik. Sosem használtam még szemhejpudert, emiatt nem is vagyok túl profi. Viszont kezdek bele jönni, mindenki dicséri.
Szépek a színek, én szinte mindet használom különböző alkalmakra. A csillamosat itteni vélemények miatt én is ujjal viszem fel.
Szerintem elég tartós is. Egy napot /estet simán kibír :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Szerintem elég tartós is. Egy napot /estet simán kibír :)

naiyah

2019. február 27.

szeretem nagyon mindennapi használatra is alkalmas, pigmentált szép színekkel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

szeretem nagyon mindennapi használatra is alkalmas, pigmentált szép színekkel

Judit95

2019. február 23.

Akciósan vettem, de teljes áron egyáltalán nem éri meg. Csalódás számomra mert nem pigmentált, nagyon porzik és a fényes színek újjal felvéve is csúnyák. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul de darabos érzete van a szememen a fényeseknek. Sokkal jobb palettái is vannak a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Emrana

2019. február 20.

Pinkpandán vettem meg hihetetlenül alacsony áron, és egyszerűen brutális pigmenteket tartalmaz! Azóta a Rossmannban újravettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Vivienn13

2019. február 17.

Nagyon szuper paletta,szép sminkek készíthetők belőle.
Viszont alap mindenképp kell alá

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Nagyon szuper paletta,szép sminkek készíthetők belőle.
Viszont alap mindenképp kell alá

hegyikinga1990

2019. február 11.

Ide vele! Mindenkinek javasolt egy ilyen! Sok lehetőség, könnyen használható formulában, bizonyos korongok extra magas pigmenttel.
Gyerünk csajok füstöljenek a szemek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Gyerünk csajok füstöljenek a szemek!

talisman

2019. február 9.

Összességében jó. Főként a meleg színeket használom belőle, azokkal meg vagyok elégedve, viszont a csillogósak nem fednek annyira jól, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate