Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
dius18

2016. május 28.

Nekem is megérkezett ez a csoda! fantasztikus színek,egyszerűen mesés... annyira boldog vagyok hogy a birtokomban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

palotaizs

2016. május 25.

Ma érkezett meg hozzám, PinkPandáról rendeltem a Flawless matte 2 palettával együtt. T-Ö-K-É-L-E-T-E-S!!!! Egyszerűen tökéletes. Ilyen jól kihasználható, gyönyörű palettát még életben nem láttam. Nem bírtam megállni és ma ezzel készítettem el a sminkemet. A Creme árnyalattal fixáltam a korrektort a szememen, majd a Softtal világosítottam meg a szemöldökcsontomat. Ezután a Buffer árnyalattal mélyítettem a mélyítővonalam, amolyan átmeneti színként és ezzel füstösítettem kicsit az alsó szempillavonalamat is. Összedolgoztam a Soft árnyalattal, hogy szép átmenet legyen a szemsminkem és a szemöldökcsont szín között. Egy lapos szemhéjfesték ecsettel felvettem a Pink Diamond színből és ráfújtam egy kis sminkfixálót, hogy kicsit metálosabb színe legyen és a szemhéjam első két harmadára felvittem és a szemzugba is. Valami csodálatosan szép világos rózsaszín szín. A szemem utolsó egy harmadát a Favour árnyalattal színeztem és összesatíroztam a színeket. Végül a Drama Queen-nel egy icipicit mélyítettem a külső V-ben és kész is lett a smink. Annyira szép lett, hihetetlenül pigmentáltak a színek, van egy-egy ami kicsit porol, de ez az ecset leütögetésével orvosolható. Csak ajánlani tudom a palettát és maximális csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Dézi

2016. május 6.

Hónapokon át vártam erre a szépségre, mire sikerült beszereznem. Sajnos sosem volt raktáron, szinte azonnal elfogyott ahogy feltöltötték... ( amit egyébként megértek, mert csodaszép ez a paletta.)
Ez valami meseszép, amióta megvettem, azóta más palettához nem is nyúlok. Egyszerűen minden szín benne van amit szeretek. Máskor több palettát kellett kinyitnom reggel hogy elkészítsem a sminkem, de ebben minden egy helyen van a mattól a fényesen át a csillámosig.
A csomagolás egyből levett a lábamról. Nagyon elegáns ez az arany borítás, ráadásul jó minőségű is, mert nem gyűjti az ujjlenyomatokat. Nagyon masszív, a Sleek palettákhoz tudnám hasonlítani. Kicsit nehéz kinyitni, de én ezt pozitívumnak fogom fel, mert ez azt jelenti, hogy jól védi a festékeket.
A tükör nagyon jó benne, ahogy kinyitom a palettát az úgy is marad, nem nyeklik-nyaklik össze vissza így tényleg használható is sminkeléshez. A paletta egyébként nagyobb mint mondjuk egy Iconic 3, de ennek ellenére elég kicsik a színek benne, szerintem mindennapos használat folyamán hamar elfogyhatnak belőle a kedvenc színeink. Utazáshoz 100%, hogy ezt viszem magammal.

A színek csodaszépek benne, pl. aranyból van benne legalább 4 féle árnyalat és egyik sem hasonlít a másikhoz, mindegyik különleges valamiben. Vannak benne hideg és meleg színek is. Külön kiemelném az égetett szemhéjpúdereket belőle, mert extrán jól teljesítenek.
A matt színek közül nagyon sok alkalmas satírozásra, viszont enyhén porolnak, de ez egyáltalán nem zavar használat közben, mert világosak, így nagyon jól lehet őket használni ha előtte leütögetem az ecsetet. Egyébként nagyon krémesek és csodásan siklanak a bőrön, gyerekjáték őket füstösíteni... még a sötéteket is!
A zöldek, a kékek és a lilák a kedvenceim, örülök hogy pár szín is került a neutrális színek közé, szerintem nagyon feldobja a palettát . Külön öröm hogy ha színes sminket készítek akkor alapból ilyen árnyalatokat szoktam használni, úgyhogy tényleg az összes kedvencem egy helyen van.
A fényes színek közül nagyon sok különleges van, ami olyan mint a "foiled eyeshadow"szemfestékek, tehát fémes fényük van és extra pigmentáltak.
Nekem a fényes színek a kedvenceim, szerencsére több van belőlük mint mattból.

A festékek nagyon tartósak, alap nélkül is jók, de én azért a biztonság kedvéért használok hozzá. Egyetlen halvány krém színű van benne ami nem jó a pigmentáltság szempontjából, de alappal az is orvosolható.

Számomra ez a világ legcsodálatosabb és legkihasználhatóbb szemfestékpalettája, háromszor ennyit is szívesen kiadtam volna érte.
A kedvenc színeim: Green machine, Smoothie, Fortune, Yes please, Lonely planet, Winning, Super gold, Sunset hour, Tip Top, New world

Egyébként az ár kicsit el van írva, mert a Makeup Revolution honlapján 10 Fontba kerül + szállítási költség. A többi webshop ennél még drágábban fogja adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Nekem a fényes színek a kedvenceim, szerencsére több van belőlük mint mattból.

Hidratálók: Magnesium Stearate