Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Glara
Állapot: kipróbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: --
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
marcsi1233

2019. február 1.

Ajándékként kaptam magamtól, mivel upgrade-elni akartam a lehetőségeimet :D Elsőre nagyon tetszik, a csomagolása gyönyörű, nagy tükörrel felszerelve, amit rendszeresen használok is. Vannak kevésbé jól fedő színek, zöldeket ritkán fogom használni, csak alkalmakra, de nagyon szépek. A lilás és rózsás árnyalatokat nagyon szeretem, tök jól ki tudom használni barna szememhez. A kékekkel még kísérletezem, közepesen jónak találtam eddig. Vannak hasonló árnyalatok, akik swatch-olva és szemen is teljesen egyformának néznek ki, de eddig egy nagyon jól kihasználható palettának találtam, Naponta használom, nem a saját ecsetével, hanem Ebelin satírozó ecsetével és ujjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

FeNi

2019. január 30.

Egyik kedvenc palettam!Gyonyoru szinekkel van tele es szebbnel szebb sminkeket lehet vele elkesziteni sima hetkoznapitol alkalmi sminkekig.Nagyon tartos es pigmentaltak a szinek.Meg pink pandarol rendeltem par eve gyakran akciosan tudtok hozzajutni mindenkeppen ajanlom aki hasonlo palettat keres:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

PatriciaF

2019. január 28.

Szinte csak a világos és a barnás árnyalatokat használom, + a feketét még ritkán, gyönyörűen pigmentált minden egyes szín a palettán. Egyik nagy problémám az, hogy hamar bezsírosodik minden szín, pedig ujjal nem nyúlok bele, az ecseteket rendszeresen tisztítom, sosem a zsíros szemhély felületre dolgozok, mindig használok sminkalapot. Valamiért viszont nem tudom ezt kiküszöbölni. Az ecset ami hozzájár maximum arra jó, hogy javítani lehessen vele a sminket, de egy teljes smink megalkotására nem elég. Már több mint egy éve megvan, akciósan vettem, még mindig minden színből van bőven, pedig heti több alkalommal is használom, nem csak minden napi sminkekre, bulizósakhoz és alkalmakra is ugyan úgy tökéletes, tényleg minden olyan szín meg van benne számomra amiket szükséges. :) Újra venni a fent említett problémám miatt valószínűleg nem fogom. (más palettáim is vannak azoknál ez a probléma nem áll fenn)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

monikabujtas

2019. január 26.

Ez volt az első palettám és nem bántam meg, szépek a színei, bár a világos árnyalatok sajnos nem annyira pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

nkriszti98

2019. január 23.

Akciósan vettem, így szerintem nagyon megérte. A kék színeket leszámítva én nagyon jól ki tudom használni, a legtöbb szín elég pigmentált is, néhánynak viszont mintha semmi színe nem lenne. A csillogós színeket én is ujjal viszem fel és úgy nem potyognak. Én nagyon szeretem, szinte mindenhova magammal viszem, viszont az eredeti árát kicsit sokallom, de így akciósan teljesen okés szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Anheszenamon

2019. január 13.

Itt vásároltam egész jó áron, de nem tudtam megkedvelni ezt a palettát. Annyi jót olvastam róla, hogy sokkal többet vártam volna tőle. Számomra nem elég pigmentált még szemhéjalappal sem. Jobbra számítottam, így túl is adtam rajta. Bolti áron 5000 ft körül van az ára, amit eléggé túlzásnak érzek, semmiképp nem venném meg teljes áron, és így, hogy próbáltam a palettát, még akciósan sem. Ennek ellenére azt mondom, hogy kezdő sminkelőknek gyakorlásra jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

emimolnar

2019. január 13.

Gyönyörű színek, viszont nem annyira pigmentált, mint azt gondoltam. Ezáltal szerintem nem éri meg, ha teljes árat fizetünk érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

krisztiradics

2019. január 10.

Vannak színek, amelyek számomra nagyon egyediek, emiatt szeretem. Nagyon jól építhető, könnyen lehet vele dolgozni, én szoktam alapot tenni alá. Összességében többet vártam tőle, hiszen annyian dícsérik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Repuka

2019. január 7.

A zöldes barna szememhez ezek a lilák, zöldek, aranyak éa barnák valami csodásak. Igazából csak a kékeket nem használom, a többiből lehet hétköznapi, bulizós és alkalmi sminket is összerakni. Tartósak és szépek a színek, a csillogós színek viszont szerintem sokkal szebben mutatnak ha ujjal viszi fel az ember 😉✌🏻Nem tudok róla rosszat írni, álom ez a paletta 😍🔥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

eliffe002

2019. január 1.

Gyönyörű és tartós színek. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Gyönyörű és tartós színek. Nagyon megéri az árát.

Hidratálók: Magnesium Stearate