Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
emimolnar

2019. január 13.

Gyönyörű színek, viszont nem annyira pigmentált, mint azt gondoltam. Ezáltal szerintem nem éri meg, ha teljes árat fizetünk érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

krisztiradics

2019. január 10.

Vannak színek, amelyek számomra nagyon egyediek, emiatt szeretem. Nagyon jól építhető, könnyen lehet vele dolgozni, én szoktam alapot tenni alá. Összességében többet vártam tőle, hiszen annyian dícsérik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Repuka

2019. január 7.

A zöldes barna szememhez ezek a lilák, zöldek, aranyak éa barnák valami csodásak. Igazából csak a kékeket nem használom, a többiből lehet hétköznapi, bulizós és alkalmi sminket is összerakni. Tartósak és szépek a színek, a csillogós színek viszont szerintem sokkal szebben mutatnak ha ujjal viszi fel az ember 😉✌🏻Nem tudok róla rosszat írni, álom ez a paletta 😍🔥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

eliffe002

2019. január 1.

Gyönyörű és tartós színek. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Gyönyörű és tartós színek. Nagyon megéri az árát.

Blackey

2018. december 29.

Pink Pandán vettem akciósan még 2017 márciusban és mindenhova viszem magammal, mert nagyon megszerettem.
Ha csak minimál sminket akarok akkor is szuper, ha kicsit erősebbet arra is.
Használatkor én nem vettem észre, hogy porzik, nem volt vele gond.
Fotózásokon is szívesen használtam, mert jól pigmentált és szépen fent marad sokáig.
Szerintem kezdésnek vagy olyanoknak, akik keveset sminkelnek, illetve ritkán szeretnének valami "buli" sminket feltenni, azok tök jól kitudják használni, mert sok a nude szín benne, de vannak csillogós színek is.
Az ecset lapos felével pedig lehet a fekete színnel is "tusvonalat" varázsolni, ha sietünk (én sokszor használom, ha nincs időm vagy kedvem ezzel bíbelődni és nekem fent is marad).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Ha csak minimál sminket akarok akkor is szuper, ha kicsit erősebbet arra is.
Használatkor én nem vettem észre, hogy porzik, nem volt vele gond.

Sammael

2018. december 23.

Nos, akkor jönnék én.
Én nem a hozzászólások szerint rendeltem meg a terméket, hanem sminkvideók által jutottam arra a döntésre, hogy kell ez a paletta. Pár napja már használom és abszolút nincs rá panaszom. Elnézegetem én itt a hisztérikus kommenteket, nos... nem tudom, hogy akkor az ő kezükbe milyen paletta került. A színek élénkek, mindegyik szín láthatóan különbözik. Porzik, de engem egyáltalán nem zavar. Szinte mindegyik paletta porzik. Néha elnézem híres sminkesek videóinak a palettáit... hát azoknak különbül porzik. Aztán kétlem, hogy ilyen árokparti palettát alkalmaznának.
Az ecset puha, szerintem aki kezdő annak tökéletes eldolgozni a szemein első alkalmakkor. Később meg majd ha úgy gondolja, beruház ecsetre is.
A tükör is a helyén van, látszik, hogy nem az a gagyi műanyag valami, hanem az a rendes, kemény tükör. Nézegettem a hozzászólásokat, hogy néhánynak kiesett a helyéről de erősen kétlem, hogy ez csak úgy magától kiesik.Lehet, hogy szállításkor sérült meg a doboz és úgy lazult meg a tükör. De ez nem a gyártó hibája.
Összességében mindenképp öt csillagot érdemel, kétségkívül. Az árához képest főleg. Nyilván alkalmazni is tudni kell, hogy használhatóvá váljon. Videók alapján gyönyörű, profi sminkek készülnek el ezzel a palettával, érdemes megtekinteni őket.
Annak is ajánlott, aki a nude sminkeket szereti, gyönyörűek a mattos színek. Találhatóak benne csillámosak is, nagyon szépen ragyognak, ahogy az égetett színek is. Gyönyörű, igényes paletta! Nekem mindenképp megmelengette a szívemet. Imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Nos, akkor jönnék én.

simbenz

2018. december 8.

Update: A lelkesedés elmúlt, nem találom eléggé kihasználhatónak, az általam használt színek más palettában is megtalálhatók, így feltettem eladásra.

Az itteni vélemények hatására tettem vele egy próbát, mivel univerzális palettára volt szükségem. A notino.hu-ról szereztem be 4400 Ft-ért, azóta lejjebb ment az ára. Azt kell hogy mondjam, hogy megérte még a 4400 Ft-ot is. A színei szépek, korrekt módon pigmentáltak, szemhéj-alapozóval egész nap tartanak. Hazudnék, ha azt mondadám, hogy az összes színt kihasználom, de a napi használatnak megfelelnek. A reggeli rohanásban előfordul, hogy a szemöldökömet is ezekből a színekből választva korrigálom. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

kriszticsoh

2018. december 8.

Még tesztelgetem a szemhéjpúderek világát, de ez egy abszolút szerelem jelenleg. Porolni porol úgy ahogy mindenki írja de a színek gyönyörűek/különlegesek és ha az ecsetre fújom a fix +-omat az intenzitása szerintem tökéletes. Nagyon örülök hogy megvettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

natulcien

2018. december 5.

A legcsodálatosabb paletta,amit vala hátán hordott a Föld. Legszívesebben naponta több sminket készítenék. Gyönyörű, kombinálható, izgalmas színek. Van köztük matt, selymes, gyöngyházfényű, és csillámos színjátszós, egyszerűen szerelem darab. Könnyű vele dolgozni, és megunhatatlan. Pont az én színeim. Minta, a sötét ősz típusúaknak állították volna össze. Bár ebből a palettából bárkinek lehetne sminket csinálni. A gyönyörűségén túl a minősége is szuper, úgyhogy sok pénzt megér.

Update: azóta ABH, Juvias place, Ace Beauté, Zoeva palettákhoz jutottam. Mindegyik jobb, mint ez. Addig tudtam jó véleménnyel lenni róla, míg nem használtam jobbat, már egyáltalán nem nyúlok hozzá. Sokkal kevésbé pigmentált, porolósabb és nehezebben használható, mint az újonnan említett paletták. Jójó, de ha találkozik az ember jobbal, ez egy teljesen középszerű paletta lesz. -2 csillag az új tapasztalatok alapján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

gothmarypoppins

2018. november 25.

Kuponos napokon vettem, jóval olcsóbban, de szerintem az eredeti ára sem vészes ennyi színért.
Változó állagúak a színek, a mattak kevésbé krémesek. Egymással könnyű eldolgozni őket, nekem nem másznak el sehová, alap nélkül sem. A tetejében a tükör használható, a csomagolás amúgy elég sérülékenynek tűnik, a papírdobozában tartom, így macerásabb elővenni.
A színek nevei elég viccesek, van ami egyszerű, (Cream, Smoothie, Buffer) van, ami mögött mintha egy belső poén lenne, amit senki nem akar elmagyarázni (Transformer, Lonely Planet) DE van neve a színeknek, ez értékelendő.
A hozzá adott mini ecset természetesen használhatatlan, de szerintem ez nem is az a "viszem magammal, és útközben felfrissítem" darab.
Ár-érték arányban elégedett vagyok, rengeteg fajta sminket lehet vele készíteni, jó vele kísérletezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate