Revolution

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

2000 Ft - Makeup Revolution paletta
Ár: 2000 Ft , Eladó: Csokiskeksz
Állapot: Ecsettel párszor használt, de jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető a Kálvin téren, Fővám téren, vagy Foxpost is megoldható.

naiyah

2019. február 27.

szeretem nagyon mindennapi használatra is alkalmas, pigmentált szép színekkel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

szeretem nagyon mindennapi használatra is alkalmas, pigmentált szép színekkel

Judit95

2019. február 23.

Akciósan vettem, de teljes áron egyáltalán nem éri meg. Csalódás számomra mert nem pigmentált, nagyon porzik és a fényes színek újjal felvéve is csúnyák. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul de darabos érzete van a szememen a fényeseknek. Sokkal jobb palettái is vannak a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Emrana

2019. február 20.

Pinkpandán vettem meg hihetetlenül alacsony áron, és egyszerűen brutális pigmenteket tartalmaz! Azóta a Rossmannban újravettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Vivienn13

2019. február 17.

Nagyon szuper paletta,szép sminkek készíthetők belőle.
Viszont alap mindenképp kell alá

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Nagyon szuper paletta,szép sminkek készíthetők belőle.
Viszont alap mindenképp kell alá

hegyikinga1990

2019. február 11.

Ide vele! Mindenkinek javasolt egy ilyen! Sok lehetőség, könnyen használható formulában, bizonyos korongok extra magas pigmenttel.
Gyerünk csajok füstöljenek a szemek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Gyerünk csajok füstöljenek a szemek!

talisman

2019. február 9.

Összességében jó. Főként a meleg színeket használom belőle, azokkal meg vagyok elégedve, viszont a csillogósak nem fednek annyira jól, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

FeNi

2019. január 30.

Egyik kedvenc palettam!Gyonyoru szinekkel van tele es szebbnel szebb sminkeket lehet vele elkesziteni sima hetkoznapitol alkalmi sminkekig.Nagyon tartos es pigmentaltak a szinek.Meg pink pandarol rendeltem par eve gyakran akciosan tudtok hozzajutni mindenkeppen ajanlom aki hasonlo palettat keres:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

PatriciaF

2019. január 28.

Szinte csak a világos és a barnás árnyalatokat használom, + a feketét még ritkán, gyönyörűen pigmentált minden egyes szín a palettán. Egyik nagy problémám az, hogy hamar bezsírosodik minden szín, pedig ujjal nem nyúlok bele, az ecseteket rendszeresen tisztítom, sosem a zsíros szemhély felületre dolgozok, mindig használok sminkalapot. Valamiért viszont nem tudom ezt kiküszöbölni. Az ecset ami hozzájár maximum arra jó, hogy javítani lehessen vele a sminket, de egy teljes smink megalkotására nem elég. Már több mint egy éve megvan, akciósan vettem, még mindig minden színből van bőven, pedig heti több alkalommal is használom, nem csak minden napi sminkekre, bulizósakhoz és alkalmakra is ugyan úgy tökéletes, tényleg minden olyan szín meg van benne számomra amiket szükséges. :) Újra venni a fent említett problémám miatt valószínűleg nem fogom. (más palettáim is vannak azoknál ez a probléma nem áll fenn)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

monikabujtas

2019. január 26.

Ez volt az első palettám és nem bántam meg, szépek a színei, bár a világos árnyalatok sajnos nem annyira pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

nkriszti98

2019. január 23.

Akciósan vettem, így szerintem nagyon megérte. A kék színeket leszámítva én nagyon jól ki tudom használni, a legtöbb szín elég pigmentált is, néhánynak viszont mintha semmi színe nem lenne. A csillogós színeket én is ujjal viszem fel és úgy nem potyognak. Én nagyon szeretem, szinte mindenhova magammal viszem, viszont az eredeti árát kicsit sokallom, de így akciósan teljesen okés szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate