Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
Vicus0803

2018. november 23.

Akciósan vettem, azt 3 ezer forintot megéri, néhány színt már üresre használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

katagali92

2018. november 21.

Valóban porolós termékről van szó, nem árt alapozó előtt dolgozni vele, ami nagyon nagy kár ezért a csodás palettáért. Ahogy előttem is mondták, van néhány arany árnyalat, ami egyszerűen majdhogynem ugyanaz (pedig magán a palettán teljesen máshogy néznek ki.) Ezért is kár. Ezekért kell levonnom egy csillagot.

Azonban széles a színskálája, csodásan pigmentáltak a színek és látszik rajta, hogy ez egy jól kigondolt termék. A színek mennek egymáshoz, van benne transition árnyalat, vannak benne csodás nude színek és izgalmas csillámos, enyhén irizáló színek is. Bármilyen sminket el lehet vele készíteni, ezer arca van, ezért is imádom ennyire. Utazáshoz, nekem biztos hogy alapdarab lesz. Ami a másik pozitívum, hogy csodásan el lehet dolgozni, nem csomós, nem pecsétes (szerintem kezdő sminkeseknek is kitűnő választás: a formulája és a színválaszték miatt is). Alig várom hogy még jobban felfedezhessem a lehetőségeket amit kínál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Dorci19

2018. november 17.

Glamour napokon szereztem be 30%-al olcsóbban de így is elég drága viszont a színek csodálatosak. Lehet belőle nappali és esti sminket is kombinálni bőven. A csillámos színeket én általában a ujjbegyemmel viszem fel így nem pereg le egyáltalán. Szupi kis paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

csillux3

2018. november 10.

Akciósan vettem a pinkpandán. Erősen porzik, néhány szín majdhogynem annyira hasonló, hogy már szinte ugyanaz. 3 árnyalatot pedig nem tudok használni, annyira nincs bennük pigment. Eredeti áráért semmiképpen, de azért akciósan is meggondolnám hogy megvegyem e újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Sophielle

2018. november 8.

A Pinkpandán vettem, akciósan. Tényleg erősen porzik, szóval alapozó előtt tegyétek fel, és lehetőleg szembázisra! Előnye, hogy széles színskálával operál. A leértékelt áráért megérte, de az eredetin nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Csiky

2018. november 6.

Glamour napok alatt szereztem be, nem bántam meg.Általában alapozás előtt szoktam sminkelni , így engem különösebben nem zavar a porzása.Szép tartós színek .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

BrigittaKicska

2018. november 5.

Kicsit porzik, de kezdő sminkelőknek abszolút ajánlom. A színek választéka széles skálán mozog. Rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

draculina

2018. október 30.

Update: Már másfél éve megvan és továbbra is nagyon szeretem. Mindenféle sminket el tudok vele készíteni. Abszolút megérte az árát.

Főként a csillámos színek miatt vettem meg, de örülök hogy van benne pár satírozószín is. Némelyik árnyalat első próbára alulpigmentáltnak tűnik, de nedves ecsetet használva vagy szépen eldolgozott fekete/fehér szemceruzára felpakolva ki lehet hozni a maximumot belőle. Nekem alap nélkül is elég tartósak a színek pedig rejtett és olajos szemhéjam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

RenataB

2018. október 21.

Oh, még nem véleményeztem.
Sokat vártam erre a palettára és örültem amikor egy DM-es utam során beszerezhettem. A színek azonnal megfogtak. Gyönyörűek. Csak éppen van egy kis gondom. Nagyon porzik és ha már full sminkben vagyok és akkor teszem fel, akkor hát elég hülyén néz ki, hogy ott van a szemem alatt meg az arcomon. Jó, miért nem előtte rakom fel? Igaz. :) Viszont akkor sem hiszem, hogy ennyire kell porzania, van egy csomó szemhéj palettám, de egyik sem csinálja ezt.
Megadom az 5 csillagot, mert még így is ő az egyik legjobbam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Oh, még nem véleményeztem.
Megadom az 5 csillagot, mert még így is ő az egyik legjobbam.

Ad-Namah

2018. október 15.

Eléggé porzik pár szín, a mattok jók, de nekem a sötét kék színek eléggé halványak, akkor érdemes megvenni, ha ezen kívül max 1 makeup revolution palettád van, mert szinte mindegyikben ismételnek 8-10 színt. Én szeretem mind a mermaids és a flawless 32-ot, de ez a paletta nem hiánypótló. Nagyon szép kívülről, a színek is szépek a potokban, de ezen kívül drága, kivéve kuponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate