Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
Beus005

2018. október 7.

Szeretem, szépen pigmentaltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Szeretem, szépen pigmentaltak :)

encikeke92

2018. október 4.

Nagyon szeretem, de sajnos nem minden színét tudom kihasználni, ezért 4*... Ez azért van, mert ahogy előttem is említették, nem túl pigmentált. Ettől függetlenül a csillogós bronzosabb és khaki árnyalatok tökéletesek, illetve a sötétebb színek után is gyakran nyúlok, és ezekkel szépen lehet dolgozni. Legközelebb ha ez elfogy, egy másik palettát választok a Revolution-től, de csak azért, mert rám fér a változatosság. :)
Szerintem ennyiért mindenképp megéri. Pont egy éve használom szinte minden nap, és még minden színből van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Evelyn31

2018. október 2.

Oda vagyok érte,a színek szuperek,bár kicsit porzik nekem. Jó alappal tartós,pigmentált...sokszor akciós úgy mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Tavaly decemberben vettem, az első palettám volt. Egész jól kihasználható paletta, van olyan színem,ami lassan ki is fogy. A pigmentáltsága hagy némi kivetni valót maga után, igaz az is,hogy porzik, valamint némelyik csillámos színnek a teteje be is száradt nekem és ettől kicsit darabos lett. Ezek ellenében is én azt mondom, hogy nem egy rossz paletta, a tartósságával is meg vagyok elégedve, ha akciós a pinkpandán és szeretnéd érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

BlackVelvet

2018. augusztus 29.

Egyáltalán nem vagyok tőle elájulva. Szerencsére nagyon olcsón vettem, nagyon vágytam rá, de csalódtam. Nem kicsit porzik, viszont alig pigmentált. Próbáltam nyx primerrel, ecsetre fújt fixálóval, de akkor sem lettek olyan intenzívek a színek, mint akár egy olcsóbb Lovely vagy Essence palettával.
Az ára miatt megkapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Az ára miatt megkapja a 3 csillagot.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Párszor használtam, egyelőre még tesztelés alatt!
Eddigi tapasztalataim alapján , kicsit porzik viszont elég jól építhető , megfelelően pigmentált, közepesen tartós ( kb. 8 óra )
Még update-elek
Update
8 szín, amit általában használni tudok , sajnos a nagyon sötét árnyalatok a hetkoznapokra , a kékek , zöldek pedig egyáltalán nem megfelelőek számomra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Párszor használtam, egyelőre még tesztelés alatt!
Még update-elek
Update

nellory816

2018. augusztus 27.

pont olyan csodás mint amilyennek elképzeltem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

pont olyan csodás mint amilyennek elképzeltem <3

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Ajándékba vettem egy kedves rokonnak, aztán annyira beleszerettem a színekbe, hogy vettem egyet magamnak is pinkpandán, kb nevetséges 2500 Ft áron. Teljesen megérte szerencsére. Sajnos ebben a kánikulában nem tudok szempillaspirálnál többet elviselni az arcomon, de ha az ember alkalmi sminket szeretne készíteni, több színből, drágább paletta nélkül, akkor ez teljesen alkalmas a feladatra. Sok szín azonban porzik, némelyik viszont nagyon szépen satírozható és teríthető. Ki kell tapasztalni a használatát. Bázissal tartós a legtöbb, de ez is árnyalatfüggő. Nekem a kedvencem azalsósorjobbrólaharmadik, meseszép, matt és kiemeli a szemeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

bova

2018. augusztus 20.

Első palettám a márkától. Nagyon kedvelem, számos csodás sminket készítettem vele. Jól pigmentált, nem porzik. Úgy vettem észre, hogy akkor tudom az ecsettel legkönnyebben felvenni, ha nedves arctisztító kendőbe az ecsetet előtte kicsit beletörölgetem, majd utána mehet rá a szín. Elégedett vagyok, jó választás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Freyja

2018. augusztus 20.

Ár-érték arányban megfelelő termék. Vannak benne jól hasznlható szinek és kevésbé pigmentáltak is. Igényli a megfelelő alapot felhelyezés előtt. Nem egy profi paletta, de kezdésnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate