Revolution

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

2000 Ft - Makeup Revolution paletta
Ár: 2000 Ft , Eladó: Csokiskeksz
Állapot: Ecsettel párszor használt, de jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető a Kálvin téren, Fővám téren, vagy Foxpost is megoldható.

Ad-Namah

2018. október 15.

Eléggé porzik pár szín, a mattok jók, de nekem a sötét kék színek eléggé halványak, akkor érdemes megvenni, ha ezen kívül max 1 makeup revolution palettád van, mert szinte mindegyikben ismételnek 8-10 színt. Én szeretem mind a mermaids és a flawless 32-ot, de ez a paletta nem hiánypótló. Nagyon szép kívülről, a színek is szépek a potokban, de ezen kívül drága, kivéve kuponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Ticsinky

2018. október 15.

Ez egy szuper színekből összeállított paletta, de sajnos nem lett a kedvencem.
Vannak benne színek amik nagyon szépen pigmentáltak, és vannak amik alig fognak. Ezt nem is nagyon értem...
És ahogy már jó páran is írták előttem, valóban kicsit porzik. Adok 3 csillagot a palettának, mert az a pár szín amik szuperül pigmentáltak, azokat sűrűn szoktam használni... de a többi szín sajnos csak dísz. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Ez egy szuper színekből összeállított paletta, de sajnos nem lett a kedvencem.

Beus005

2018. október 7.

Szeretem, szépen pigmentaltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Szeretem, szépen pigmentaltak :)

encikeke92

2018. október 4.

Nagyon szeretem, de sajnos nem minden színét tudom kihasználni, ezért 4*... Ez azért van, mert ahogy előttem is említették, nem túl pigmentált. Ettől függetlenül a csillogós bronzosabb és khaki árnyalatok tökéletesek, illetve a sötétebb színek után is gyakran nyúlok, és ezekkel szépen lehet dolgozni. Legközelebb ha ez elfogy, egy másik palettát választok a Revolution-től, de csak azért, mert rám fér a változatosság. :)
Szerintem ennyiért mindenképp megéri. Pont egy éve használom szinte minden nap, és még minden színből van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Evelyn31

2018. október 2.

Oda vagyok érte,a színek szuperek,bár kicsit porzik nekem. Jó alappal tartós,pigmentált...sokszor akciós úgy mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Tavaly decemberben vettem, az első palettám volt. Egész jól kihasználható paletta, van olyan színem,ami lassan ki is fogy. A pigmentáltsága hagy némi kivetni valót maga után, igaz az is,hogy porzik, valamint némelyik csillámos színnek a teteje be is száradt nekem és ettől kicsit darabos lett. Ezek ellenében is én azt mondom, hogy nem egy rossz paletta, a tartósságával is meg vagyok elégedve, ha akciós a pinkpandán és szeretnéd érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

BlackVelvet

2018. augusztus 29.

Egyáltalán nem vagyok tőle elájulva. Szerencsére nagyon olcsón vettem, nagyon vágytam rá, de csalódtam. Nem kicsit porzik, viszont alig pigmentált. Próbáltam nyx primerrel, ecsetre fújt fixálóval, de akkor sem lettek olyan intenzívek a színek, mint akár egy olcsóbb Lovely vagy Essence palettával.
Az ára miatt megkapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Az ára miatt megkapja a 3 csillagot.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Párszor használtam, egyelőre még tesztelés alatt!
Eddigi tapasztalataim alapján , kicsit porzik viszont elég jól építhető , megfelelően pigmentált, közepesen tartós ( kb. 8 óra )
Még update-elek
Update
8 szín, amit általában használni tudok , sajnos a nagyon sötét árnyalatok a hetkoznapokra , a kékek , zöldek pedig egyáltalán nem megfelelőek számomra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Párszor használtam, egyelőre még tesztelés alatt!
Még update-elek
Update

nellory816

2018. augusztus 27.

pont olyan csodás mint amilyennek elképzeltem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

pont olyan csodás mint amilyennek elképzeltem <3

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Ajándékba vettem egy kedves rokonnak, aztán annyira beleszerettem a színekbe, hogy vettem egyet magamnak is pinkpandán, kb nevetséges 2500 Ft áron. Teljesen megérte szerencsére. Sajnos ebben a kánikulában nem tudok szempillaspirálnál többet elviselni az arcomon, de ha az ember alkalmi sminket szeretne készíteni, több színből, drágább paletta nélkül, akkor ez teljesen alkalmas a feladatra. Sok szín azonban porzik, némelyik viszont nagyon szépen satírozható és teríthető. Ki kell tapasztalni a használatát. Bázissal tartós a legtöbb, de ez is árnyalatfüggő. Nekem a kedvencem azalsósorjobbrólaharmadik, meseszép, matt és kiemeli a szemeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate