Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
Freyja

2018. augusztus 20.

Ár-érték arányban megfelelő termék. Vannak benne jól hasznlható szinek és kevésbé pigmentáltak is. Igényli a megfelelő alapot felhelyezés előtt. Nem egy profi paletta, de kezdésnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Pinkpandáról rendeltem akciósan.Nagyon szeretem,jól pigmentált színek.A fekete nagyon erős fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Cinaa

2018. augusztus 14.

Egy ilyen olcsó palettához képest nagyon jó intezítása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Egy ilyen olcsó palettához képest nagyon jó intezítása van.

CeCeDrake

2018. augusztus 4.

2017. 12.
Nagyon szeretem ezt a palettát. Pinkpandáról szereztem be. Egy ideje megvan, de november környékén jutottam el oda, hogy elővegyem. Viszont azóta többnyire csak ezt használom. Nagyon jól variálható színekkel rendelkezik. Kicsit porzik.

Update: lassan 10 hónapja minden nap szinte csak ezt használom. Ez amolyan kihívás is. Célom, hogy teljesen elhasználjam. Van pár szín, ami már kifogyott, de még így is jól variálható.
Inglot alappal egészen kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

2017. 12.

Inglot alappal egészen kiváló.

HunglerR

2018. augusztus 1.

Nekem nagyon tetszik! Tartós, jól pigmentált, szép színek. Ezért az árért tökéletes. Kicsit porzik, de nem vészes. Csak ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

ppetra000000

2018. július 30.

Az első Makeup Revolutionos termékem volt. Ettől a palettától pigmentáltság terén többet vártam,viszont rendkívül sok szín megtalálható a palettában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Zituska77

2018. július 23.

Ez volt az első Makeup Revolution palettám és nagyon szerettem és szeretem ma is, aminek köszönhetően kicsit megviselt már szegény :-) Nem porzik, szépen eldolgozható, a matt színek nagyon pigmentáltak, a csillámosak kevésbé, de arcfixálós vagy szivacsos ecsettel teljen rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Juvi

2018. július 22.

Imadom! Pigmentalt, tartos, gyonyoru. Mar lassan 2 eve megvan, de meg mindig nem fogyott el, pedig minden heten legalabb 3-4x hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

regici12

2018. július 21.

Az egyik kedvenc palettám, nagyon szépen pigmentáltak benne a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Az egyik kedvenc palettám, nagyon szépen pigmentáltak benne a színek.

Nindzsuuu

2018. július 20.

Gyönyörű szép paletta. Mikor megvásároltam rengeteget gyönyörködtem benne. Nem minden színt tudok kihasználni, de ez lényegében mindegy is. A MUR paletták amúgy is csodák, egytől egyig. Szépek, olcsók, jók.
Ez a paletta nagyon jól össze lett állítva. Pigmentáltsága megfelelő, minőségi. Érdemes beruházni egyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate