Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
Ár: 2000 , Eladó: briw
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, kérés esetén postai díj ellenében postázom
Pirkko

2018. július 12.

Az itt olvasott értékelések alapján vettem meg, de nagy csalódás. Az egyetlen előnye, hogy nagyon sok árnyalatot tartalmaz a paletta, de ezek többsége egyáltalán nem pigmentált, porzik, halvány és nehezen eldolgozható. Én nem ajánlom. Akár egy Miss Sporty paletta is többet tud, mint ez, és én a DM-ben kb. dupla annyiért vettem, mint az itt feltüntetett jelenlegi ár...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Booksandmakeuplover

2018. július 2.

Egy teljesen átlagos paletta számomra a mur től.
A világosabb árnyalatok szépek a matt ok jól eldolgozhatoak pigmentáltak a fényesek is jól mutatnak. A sötétebb színek közül a fényesek mind ugyanolyan feketének tűnnnek különösen a kékek. Szép paletta de szerintem akcióban érdemes beszerezni, és nem ez a kedvencem a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Egy teljesen átlagos paletta számomra a mur től.

r3gina

2018. július 2.

Akciósan rendeltem a Pink Pandáról, úgy megérte, viszont kell hozzá primer mert amúgy nagyon gyenge lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

cseteeglerkitti

2018. június 24.

Sokaig szemeztem vele mire aztan elhataroztam hogy marpedig nekem ez kell,de nem bantam meg. Nagyon szep szinek vannak benne,szepen el lehet dolgozni szoval en szemely szerint imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

dynah13

2018. június 23.

En nagy Makeup Revolution rajongo vagyok, tobb termekuket is hasznalom, ez volt az elso szemhejpuder palettam toluk. Akciosan rendeltem kb 3000 Ft-ert PinkPandarol, es egyszeruen imadom!!! Nem volt meg olyan, hogy ne tudtam volna valogatni belole szineket, szinte minden megtalalhato benne! Kulon szeretem, hogy lehet valogatni matt, szaten es csillogos szinek kozul is, esnem kell 3 kulonbozo palettat magammal hurcolaszni, ha nem otthon sminkelek. Nagyon szeretek keverni is, es eddig mindig sze osszhatast ertem el. Nem a legpigmentaltabb szemhejpuder, de ezert az arert en nem is varom el tole. Sokaig sima korrektorral alapoztam a szemem, azzal is szep tartos volt, de miota primert hasznalok, meg sokkal tartosabb! Nalam 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

maricunka

2018. június 2.

Változatos színek vannak benne és amiket használok jól pigmentálnak, én nagyon szeretem. Bár inkább a világosabb színeket használom, de a többi is csodás (nem mindegyiket próbáltam). Nagyon jó áron áron rendeltem a pinkpandától, szerintem megérte. Ez volt az első komolyabb palettám, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Banannie

2018. május 27.

A színek nagyon szépek és jól pigmentáltak, viszont nekem nagyon porzik.Szemhéj alappal egész nap tart. A benne lévő ecset pedig egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Amanda90

2018. május 25.

Nem szeretem és alig használom. UD naked2-es és MUR Flawless mellett egy nagyon kaki. porzik, nem elég pigmentált alig tapad meg még UD primer potionnel sem. csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

vaszily60

2018. május 23.

Én 4400 vagy 4500 ft-ért vettem Rossmanban ezt a palettát, már régóta nézegettem mire megvettem. Tetszett a szín összeállítása,bár mióta megvettem a 30 színből összesen 7 árnyalatot használtam. Remélem a későbbiek folyamán kifogom tudni próbálni a többit is. A barnás színeket használom leginkább,amiket egyébként szeretek. nekem tartósak,nem potyognak le,szépen lehet velük dolgozni. A kékes,zöldes színeket amiket nem igazán használtam így azokról még nem tudok véleményt formálni. Összességében jó paletta, bár legközelebb talán inkább beruházok egy drágábbra. A tükröt szeretem benne,de az ecsete számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

mattmania

2018. május 20.

Ez volt az első palettam és nem is használtam olyan sokat mert egy idő után “ kinőttem” a barnás árnyalatok egész jok de a tobbi katasztrofa semmi pigmentaltsag nincs és nagyon nehez eldolgozni az Ecset amit adtak hozza egyébként nem olyan rossz de mar azt se hasznalom nem mondom h pénz kidobas mert tényleg első palettanak tokeletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate