Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Glara
Állapot: kipróbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: --
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
szofiaa

2018. április 12.

Nekem ez az egy paletta is elég lenne, hogy őszinte legyek. Rengeteg szín található benne, egészen pontosan 30 darab, különböző matt és fényes színek egyaránt, valamint az összes szín szépen pigmentált. Ahogy említettem a színek végtelen skáláján találhatsz magadnak a hétköznapi sminktől egészen a fontosabb eseményekig, összejövetelekre. Én minden alkalommal primert használok alá és nagyon sokáig bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Vivi0507

2018. április 9.

A színek nagyon pigmentáltak szépek , változatosak. Szépen összedolgozhatóak , imádom a palettát . A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

szimcsi6

2018. április 4.

Nagyon szomorú vagyok :( annyi mindent vártam ettől a palettától... Mindenki ódákat zengett róla... Nem valami tartós, a szinek között nincs sok különbség..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

patriczia

2018. április 3.

Nagyon rá voltam izgulna, annál nagyobb volt a csalódás. A tokja gagyi műanyag, a színeknek pedig elég változó a minősége (a lilák és a kékek között pl alig van különbség). Mindegyik szín rettenetesen porol, szóval én csak alapozás előtt tudtam használni, akkor is inkább a barnákat és a rózsaszíneket, mert a többit szemre felkenve én szürkének látom, vagy ilyen meghatározhatatlan színű pacának. Ja és ha már paca, elég nehéz eldolgozni, még akkor is foltos, amikor már görcsöl a kezem a satírozástól.
Szóval nem szeretem, szerintem rossz minőségű, nem is nagyon veszem elő, max. ha mást sminkelek. Én boltban vettem, teljes áron, és hát szerintem eddig a legnagyobb pénzkidobásom volt sminkre, ennyiből inkább vehettem volna egy Zoevát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Lilianka

2018. március 26.

Szép, változatosak a színek, de eddig még csak hétköznapokra tudtam használni, arra megfelel. Az arany, csillámos árnyalatokról viszont az a véleményem, hogy nem túl tartósak, vagy még nem találtam meg hozzájuk a megfelelő alapot..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

hadri

2018. március 20.

Sokáig kerestem az "igazi" szemfesték palettát. Próbáltam szinte az összes drogériában kapható márkát (Essence, Catrice, Lovely, Maybelline...), de vagy csak élénk színű, vagy csak nude, vagy csak rózsaszínes színeket tartalmazó palettákkal találkoztam. Egyik se volt, amelyikben kék, zöld, barna, lila, rózsaszín, fekete, fehér, aranyszín is megtalálható lett volna. Pink Pandán akciósan 3000 ft-ba került. Egyik legjobb befektetésem volt, hogy megrendeltem. Minden meg van benne, amit kerestem. A színek gyönyörűek, jól építhetőek, szemhéjalappal tartósak is. Kb. fél éve szereztem be és azóta sem vettem újabb szemhéjfesték palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Jdit04

2018. március 19.

Gyönyörűséges paletta, első látásra szerelem volt. Nagyon szépen lehet dolgozni a színekkel - amik nem mellesleg sokfélék és csodálatosak. Alap nélkül is bátran használom, minimálisan porol, a színek pigmentáltak, jól összedolgozhatók. (Ha valaki drágállja a teljes árát, a PinkPandán akcióban is ki lehet fogni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

kkkriszta

2018. március 17.

Rossmann online webshopban vettem, itthoni és külföldi ajánlások alapján. Nagyon jó kis paletta, szép pigmentáltak a színek. Sok összehasonlításban a lejobbak között szerepel a márka palettái közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Eperhercegno

2018. március 7.

Egy nagyon szép paletta, de sajnos a lila színek mind feketének tűnnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Egy nagyon szép paletta, de sajnos a lila színek mind feketének tűnnek.

MsRorschach

2018. február 24.

Orom ranezni erre a palettara! Szerencsere a hasznalata is hasonlo eredmenyt nyujt, en nagyon imadom. :)
Kelloen multifunkci: hetkoznapokra es nivosabb esemenyekhez is megtalalhato benne minden arnyalat. A kekekkel es zoldekkel meg nem mertem kiserletezni (elobbi nem szokott jol allni nekem, majd hatha a zold igen), de minden massal mar jatszogattam es szuperul meg voltam elegedve. Nagyon el lett talalva ez a szinosszeallitas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate