Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emcuscicus666, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Bronzosítót, highlightert és pirosítót tartalmazó kontúr paletta.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

abicicaaa

2017. október 30.

Flush árnyalat tulajdonosa vagyok.
Kezdjük a barnaval. Elvileg konturozo szin, nekem túl meleg árnyalatú, bronzositonak nem rossz.
A highlighter szinten nem rossz, kissé kiemeli a bőr textúrájat, ami nem túl ideális.
A pirosito nagyon pigmentalt, nagyon kevés kell belőle, én valahogy nem szeretem magamon, lehet a szín miatt is, de attól eltekintve sem. Túl puderes hatása van.
Olyan közepes az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Flush árnyalat tulajdonosa vagyok.
Olyan közepes az egész.

Lorelloo

2017. október 10.

Eddigi legjobb!! Egyszerűen imádom! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Eddigi legjobb!! Egyszerűen imádom! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

BettyBabu

2017. június 23.

Nagyon jo valasztas ar-ertek aranyban :)
Megmerem kockaztatni tökeltes dupe-ja a Nars palettanak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Nagyon jo valasztas ar-ertek aranyban :)
Megmerem kockaztatni tökeltes dupe-ja a Nars palettanak :)

Butterfly1

2017. június 14.

Ár-érték arányban megfelelő. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

Ár-érték arányban megfelelő. :-)

Madarka15

2017. április 25.

A highlighter és a bronzosító bevált, szépek a színek és pont eléggé pigmentáltak.De a pirosítóját én valahogy nem tudom rendesen elsatírozni úgy, hogy annak természetes hatása legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Lina14

2017. április 14.

egy barátnőmtől kaptam, mert neki nem állt olyan jól, a flush árnyalat van meg. a kontúrozó egy kicsit meleg tónusú ezért nekem nem a legjobb választás, de tudom viselni. a highlighter egy nagyon viselhető, rosegoldos szín, nagyon szeretem. a pirosító egy nyárias pinkes rózsaszín, kicsit neonos, de ha megfelelő mennyiséget viszünk fel belőle, szép tud lenni. mindegyik porol, talán a highlighter nem annyira, de vigyázni kell velük, le kell ütögetni a felesleget az ecsetről, de ha ezt megtesszük, szép eredményt kapunk, mivel elég pigmentáltak. ami kicsit zavar, hogy a kontúrt és a pirosítót is nagyobb ecsetekkel szoktam felvenni, amik nem egészen férnek ide anélkül, hogy ne venném fel a mellette lévő színből. ezt leszámítva használgatom ezt a palettát, így szerintem jó kis palettáról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

telelle

2016. december 8.

A Smoulder árnyalatot kaptam ajándékba, mérete, csomagolása tökéletes, a tükör is jó, de magamtól nem ezt választottam volna. A bronzosító jó, akár pirosító helyett is (nekem legalábbis), a highlighter szép, de nem tetszik, h rózsaszínes, a pirosítótól pedig a hideg futkároz a hátamon, pink és borzasztóan néz ki rajtam. Azért adok neki 4 csillagot, mert a legtöbb MUR cucchoz hasonlóan, amivel dolgom volt, pigmentált és jó vele dolgozni, aztán ha nem barátkozom meg vele, akkor inkább szerzek egy másik árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

wdorika

2016. július 17.

A Golden Hot van nekem is, és nagyon szeretem. Nyáron nagyon szépen mutat a napsütötte arcon ez az aranyos ragyogás, és a highlightere is tetszik. Nem tudom, hogy télen hogyan fogom tudni használni, mert ezeket az árnyalatokat maximum még ősszel tudom magamon elképzelni. De több árnyalata is van, biztos találok még kedvemre valót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

abigel17

2016. június 2.

A Flush paletta van meg és egyszerűen imádom! Könnyen eldolgozható, szépek a színek és passzolnak a bőrszínemhez. A highlighter és a bronzosító részét használom minden nap és egyszerűen tökéletesek. Ez az eddigi legjobb kontúrpalettám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

Xnano

2016. május 26.

Minden reggel ezert a palettaert nyulok, ami azert jelent valamit. :)
Nagyon jol eldolgozhatoak a szinek, nem leszek bohoc tole.
Ar-ertek aranyban tokeletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Minden reggel ezert a palettaert nyulok, ami azert jelent valamit. :)
Nagyon jol eldolgozhatoak a szinek, nem leszek bohoc tole.
Ar-ertek aranyban tokeletes.

Hidratálók: Magnesium Stearate