Revolution

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Rossmann, online

16 szuper pigmentált, profi minőségű szemhéjpúder egy palettában! A matt és szatén szemhéjpúderek mellett egy nagy tükröt és egy dupla végű ecsetet is találsz a palettában, mellyel felviheted a szemhéjpúdereket és el is füstösítheted őket.

Ár: 1500 , Eladó: HaziManka
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Újhartyán, fizetés: Banki utalással , postázni tudom (MPL vagy postán maradó)
Ár: 2000 , Eladó: DJilla
Állapot: Megkímélt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost

lexas47

2017. október 19.

ABH Modern Renessaince dupe, a matt színek nagyon jók benne. A csillogósakkal meg kell küzdeni viszont, mindenképp ajánlott fix sprayvel felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

_zsulu_

2017. szeptember 18.

Két használat utáni ítéletem: nagy kövér csillagos ötös! Az ABH Modern Renneisance dupe-jaként találkoztam vele a neten, és mivel bizonytalan voltam, hogy jól állnának e ezek a színek, az olcsóbb próbálkozás mellett döntöttem :) Először egy tesztert nézegettem a Rossmannban és annyira tetszett a festékek minősége, hogy megrendeltem végül.
A színek mind gyönyörűek, remekül kihasználható paletta egyszerű nude sminkhez is, de a pirosas-narancsos árnyalatok miatt nagyon különleges kreációkhoz is. Többen írták, hogy porolnak a színek (főleg a mattokra igaz), nos ez így van az ötször ennyibe kerülő hasonszőrű palettánál is, viszont annyira brutálisan pigmentáltak a színek, hogy elég gyakorlatilag az ecset hegyét egy picit hozzáérinteni és két szemre elég színt kapunk. Meglepően jól satírozhatóak a festékek, egyszerűen lehet profi hatású sminket csinálni velük, nem lesz foltos és maszatos a végeredmény. A fényes árnyalatok jól kiegészítik a matt sort, a csillámok nem potyognak, lapos ecsettel és ujjal is szépen felvihetőek. Nekem a világos színek pigmentáltságával sincs bajom, általában minden palettában azok a leggyengébb láncszemek, de itt ehhez képest még azok is jól muzsikálnak. Van több palettám a márkától de ez magasan kiemelkedik közülük, megkockáztatom, hogy profi minőségű. Az alsó sor nagy része egy Naked3 másolat, de a minap leteszteltem, szerintem jobb a festékek minősége (kevésbé potyognak a csillámok, tartósabbak és pigmentáltabbak a színek), így én a paletta ezen részét sem érzem pénzkidobásnak.
Összességében baromira megéri, csodagyönyörű, rettentő boldog vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Összességében baromira megéri, csodagyönyörű, rettentő boldog vagyok vele :)

Hatshepsut

2017. szeptember 15.

Akciósan, 2700 ft-ért vettem meg a Rossmannban. Régóta sminkelem magam, de szemhéjpúdereket eddig nem használtam, (vagy csak monokat). Ez az első palettám. Nagyon szeretem, pigmentált, szép színek vannak benne, kicsit porol, de szépen el lehet dolgozni, pedig tényleg nem vagyok egy szemsminkbajnok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

ainaxi

2017. augusztus 1.

Talán az egyik kedvenc palettám, bevallom, leginkább a felső sor miatt. Az átmeneti színek, a pirosak-narancssárgás és a sötétebb színek nagyon jó minőségűek, a világosabbak egy picit kevésbé, és a metálos színeket jó ecsettel, vagy nedvesen kell felvinni; összességében nem porolnak szörnyen, de azért nem a legkrémesebbek, viszont ezért az árért nagyon-nagyon megéri, és egy nagyon jól kihasználható paletta, egy jó mi e izgalmasabb és szimpla mindennapi színeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Alverya

2017. június 28.

Nagyon szeretem ezt a palettát, gyönyörű színek vannak benne, nagyon pigmentáltak, sokrétűen használhatók, tartósak, nekem nem is porolnak, de az az ecsetektől is függ. Szeretem a csomagolását és a nagy tükröt ami benne van. Én az ecsettel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

dendi

2017. június 13.

Nagyon szép paletta, jók a színei, pigmentáltak is. Sajnos az én szememet nagyon irritálja, egésznap könnyezik és viszket tőle. Negatívum még, hogy nagyon (nagyon!) porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Sheila

2017. április 5.

Szintén a felső sor miatt szereztem be, mivel az alsó sor színei már vagy ezer hasonló palettában vissza köszönnek, viszont szép barackos színvilágú palettát nehéz találni. Még csak próbálgatom, és még csak a felső sort használtam, így az alsóról nem tudok nyilatkozni, de megelőlegezek egy 5*-ot, mivel a felső sor színei hozzák ez elvártat. Brutál pigmentáltak, ezért kell hozzá némi ügyesség, hogy ne essen túlzásba az ember, de a színek szépen satírozhatók, nem potyognak. Egyelőre elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 5.

pixxie94

2017. január 25.

Én is a felső sor miatt vettem meg, nagyon szeretem az ilyen színeket, és nem nagyon vannak a készletemben. A felső sor hozta, amit vártam tőle, pigmentált, szépen és könnyen satírozható, csak a világos színek lehetnének pigmentáltabbak. Az alsó sorban kicsit csalódtam, a csillámos színek elég kemények és potyognak, krémesebbre számítottam. Mivel alapvetően a felső sor miatt vettem meg, és azokkal elégedett vagyok teljes mértékben, és a többi is használható, csak kicsit több munkát igényelnek, így 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

szpirita

2017. január 18.

Engem is a felső sor színei "izgattak fel", azért rendeltem meg. De a többi szín is nagyon szép, csak kicsit csalódottan konstatáltam, amikor megérkezett, hogy a teljes alsó sor és a felső sor első két színe, pontosan ugyanaz, mint az Iconic 3 paletta, ami már megvan. Vagyis csak a felső sor utolsó 6 színéért adtam ki egy egész paletta árát. Az Iconic 3-ban ráadásul jobban is szerepelnek ezek a színek, pigmentáltabbak és simább a textúrájuk.
Azért így egybeválogatva szépek és jók ezek a színek. Számomra kicsit nehezebb dolgozni velük, mint más MR palettákkal, de aki ügyes, ezzel is hibátlan sminket készíthet. A barackos színek nagyon szépen tudnak mutatni, sajnos, kevés nő meri használni őket a szemfestésben!
Jó a tükör benne. Az ecset kétfejű, szintetikus. A lapos felével fel lehet vinni a csillámos színeket, mert azokat kicsit erősebben kell "rákenni", rányomni a bőrre, hogy krémesen fedjenek. A másik, "fluffy" ecset feje elég kicsi, ezért inkább, csak a mélyítővonal intenzívebb hangsúlyozására és a külső szemzug füstösítésére használom sötét színekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Marcsika0720

2016. december 22.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a palettával. Összességében jó kis paletta, nagyon szépek a színek nekem a világosabbak nem túl pigmentáltak a sötétebb színek viszont annál inkább. Imádom a sötét színeket benne a baj csak annyi hogy nagyon potyog felvitel közben :( magával a palettával akár hétköznapi de akár alkalmi vagy bulisminket is lehet készíteni. Nagyon tetszenek a csillogós színek. Az ecset ami a palettával érkezik.. hát elmegy egynek éppen fel lehet vele vinni a szemhéjpúdert de én nem ezt az ecsetet használom 😁Külön tetszik a megjelenése, szerintem nagyon igényes. És tök jó hogy egy nagy tükör is van benne szerintem ez utazáskor jól jöhet. Pontot a potyogás miatt vonok le, egyébként elégedett vagyok 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate