Revolution

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Rossmann, online

16 szuper pigmentált, profi minőségű szemhéjpúder egy palettában! A matt és szatén szemhéjpúderek mellett egy nagy tükröt és egy dupla végű ecsetet is találsz a palettában, mellyel felviheted a szemhéjpúdereket és el is füstösítheted őket.

Ár: 1500 , Eladó: HaziManka
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Újhartyán, fizetés: Banki utalással , postázni tudom (MPL vagy postán maradó)
Ár: 2000 , Eladó: DJilla
Állapot: Megkímélt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost

telelle

2016. augusztus 18.

Amikor megrendeltem, inkább a felső sor izgatott (az a rozsdavörös... ahh), de miután kipróbáltam, legalább annyira szeretem az alsó sor színeit is. Sokféle sminket lehet belőle készíteni, és szépen kiegészíti/kiemeli a szemem színét. A hozzáadott ecsetnek a kúpos vége használható, a másik olyan kemény, hogy nem is tudom, mi volt a szándékuk, de úgyis vannak saját ecseteim meg ugye az ujjak, ha töményebb pigmentet szeretnék. Összességében gyönyörű és nagyon megéri, eddig minden tetszett, amit a márkától vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Anheszenamon

2016. augusztus 15.

Egy youtube videóban láttam meg ezt a palettát és egyből megtetszett. Nem a már unalomig ismert natúr színek kaptak benne helyet-bár nagyon szeretem a natúr sminket is- hanem sokkal izgalmasabb barackos, bordós árnyalatok. Ennek ellenére egy natúr sminket is simán el lehet vele készíteni, éppúgy mint egy színesebb, erősebb változatot. Nem hiányolok belőle semmit, mert van benne tökéletes satírozószín, átmeneti szín az éles kontúrok elsatírozására, highlighter a szemöldökcsont megvilágosítására, és csodás fényes és matt árnyalatok. Még nem régóta van a birtokomban, de gyönyörű sminkeket tudtam kreálni magamnak, és egy jó alappal egész nap kitart. Ár-érték arányban kiváló paletta, amely kellő matt színt tartalmaz. Az pedig csak külön plusz pont, hogy végre nem egy használhatatlan applikátor van mellé csomagolva, hanem kétvégű ecset, ami pl. utazáskor is jól jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Csermely

2016. május 25.

Minek a Lime Crime Venus paletta ha itt van ez a kis csoda? Nagyon ritkán fut bele az ember lánya egy piros szín orientált palettába, ami főleg akkor zavaró ha épp a kedvenc színeiről van szó, szóval most megy a happy dance xD Ennek a palettának is utánanéztem, hogy milyen a Venus Grunge palettához képest és úgy látom, hogy ez is ismét van olyan jó mint a Venus Grunge paletta. Eleinte nagyon gondolkoztam egy eredeti Venus palettán mert igazi álom palettának néz ki mind külsőleg mind tartalmilag és még fontolóra is vettem hogy beszerzem viszont kiderült hogy a Lime Crime aki gyártja a Venus Grunge palettát nemcsak hogy hazudott a vásárlóinak azzal, hogy az összetevői bőrbarátanyagokat tartalmaznak (közbe nem is) nem tesztelték állatokon( de tesztelték) de ami a legrosszabb hogy rengeteg vásárló kifizetés után meg sem kapta a rendelt terméket! Szóval inkább ennél a NEW-TRALS VS NEUTRALS palettánál döntöttem ami árban is sokkal jobb és nem kell attól paráznom attól, hogy nem jön meg a rendelt termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

2016. január 22.

Tegnap előtt végre az enyém lett, egy ideig nem is volt raktáron, aztán egy hete jött az email hogy megint van és én már rendeltem is, ráadásul hétvégén ingyenes szállítás akció volt, úgyhogy boldogság van, mert ennyi pénzért nagyon-nagyon jó palettát kaptam. Még nem tudtam minden színt kipróbálni, a barackosak tényleg szenzációsak, velük sminkeltem először, ma pedig az alsó sor balról 3. és 5. színnel. A jobb felső sötétet tegnap tusvonalként használtam MAC Fix+-szal, tökéletes volt. A sminkem egész nap tartott (mondjuk UD alappal használok minden szemfestéket), nem foltosodott, nem állt össze sehol vonalakba, megkockáztatom, hogy nem is fakult. A sötétebb pirosasat kipróbáltam pirosítónak, hát igen, a felvitel ilyen pici potból kissé macerás de megoldottam, és nagyon szép lett pici mennyiségben, jól elsatírozva, ez is tartott munkaidő végéig, kicsit azért jobban megfakult mint a szememen lévő színek, dehát az arcot ugye akaratlanul is piszkálja az ember, a szemét meg általában nem.
Úgy érzem valóban jobban jártam ezzel, mint az Oh So Special-lel jártam volna, a színek abszolút kihasználhatónak tűnnek, gyönyörű natúr színek is vannak benne, a kép nem adja vissza hogy a valóságban milyen gyönyörű paletta ez. Kissé porzik, de az UD is porzik valamennyire, nekem egyelőre nem akaródzik semmiért pontot levonni, úgyhogy egyelőre megadom az 5 csillagot. Ja, az ecset hozzá nem igazán használható, de ez kb. minden palettánál így van. úgyhogy ez irreleváns számomra. Viszont az ecsettartó részébe pont belefér az Ecotools kétvégű szemfestő ecsetem. :-)
Én nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Én nagyon ajánlom mindenkinek.

wishes

2016. január 4.

Isteni ez a paletta! Az árához képest egészen jól pigmentáltak a színei, különösen a fényesebb árnyalatok esetén, na és a színek! :) Már régóta szerettem volna barackos szemsminkeket lőni magamnak, a Personal és a Vouge szín (felső sor 3. és 4.) erre eszméletlenül jó, főleg egy kis Style árnylalattal megbolondítva. Tetszik még hogy több bőr- és satírozószín is került a palettába, plusz akárhányszor kinyitom, mindig van 1-1 új szín, amibe beleszeretek, legutóbb a bronzos arany Mode és a szatén finisű taupe Adapt színnel jártam így. Néhány árnyalat egy kissé poros, illetve a fényesárnyalatok Fix+-szal mutatják meg az igazi arcukat, de mindentől függetlenül szerintem egy nagyon jól kihasználható, különleges paletta, jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate