Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ppetru, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Rossmann, online

A fixáló spray-vel tartósabbá teheted a sminkedet. Használd a sminkelés utolsó lépéseként, és segítségével sminked még tartósabbá válik.

Szoffi

2018. április 3.

Drogériás fixálók között eddig ez a legjobb, amit használtam!
A szaga tényleg nagyon erős (engem kicsit fogorvos fertőtlenítőre emlékeztet), de gyorsan elpárolog.

Tényleg tartósabb tőle a smink, a por állagú termékeknek szép finisht ad.
Én újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Drogériás fixálók között eddig ez a legjobb, amit használtam!

Tényleg tartósabb tőle a smink, a por állagú termékeknek szép finisht ad.
Én újravettem :)

Melittaa

2018. március 11.

Erős az illata de a sminket nagyon jól fixálja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Erős az illata de a sminket nagyon jól fixálja!

vivien88

2018. február 11.

Az illata nekem kicsit cipo tisztitora hasonlit ( -1 csillag) de teszi a dolgát. Az ára is teljesen barátságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

cserpesreka

2018. január 13.

Nagyon jó fixáló spray. Egyedül a szórófeje kicsit erős, nagyon “megcsap” mikor kifújod . :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

OrosziEszti

2018. január 10.

Könnyű állagú, nem húzódik és ragad utána a bőr. Szépen lehet rá dolgozni az alapozóval, és még szuper tartós is. Számomra ez a termék tuti befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

RarityRose

2018. január 1.

Nagyon jó, tartós. Az illata miatt 4* nagyon kellemetlen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon jó, tartós. Az illata miatt 4* nagyon kellemetlen

Syub

2017. november 11.

Sajnos nagyon "hooded" szemhéjam van es kb 2 orán belül teljesen eltünik a smink a szememről és beleül a ráncokba, de evvel lassan 8 órája meg se mozdult. Nem szoktam első használat után véleményt írni, de ez a fixáló valami csoda.

Am most tünt fel, hogy valamiért bekerült a megjegyzésekbe is a véleményem, de nem tudom miért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Booksandmakeuplover

2017. október 7.

Nagyon szépen fixálja a sminket, a por állagú termékeket szép természetes hatásúvá teszi. Szép finishe van picit kellemetlen a szaga de szerintem elviselhető, mert nap közben nem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

vicka

2017. április 8.

Teljes mértékig hozza amit ígér, ennyi pénzért szerintem nagyon megéri! Kicsit furi illata van, de már megszoktam. Hamar megszárad, és én érzem, hogy tartósabb tőle a sminkem! Ha elfogy, nem kísérletezek mással, ezt veszem újra! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

cleda7

2017. március 21.

Én ajándék termékként kaptam egy rendelés mellé, de nem tapasztaltam ,hogy jobban fixálódna a sminkem mintha nem fújnék semmit..viszont a bőrömön olyan kellemetlen érzés mintha megmerevedne a bőr. : /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.