Revolution

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ppetru, Módosítva: 2021. április 15.

Lelőhely:   Rossmann, online

A fixáló spray-vel tartósabbá teheted a sminkedet. Használd a sminkelés utolsó lépéseként, és segítségével sminked még tartósabbá válik.

ludri97

2017. március 16.

En nagyon szeretem! T vonalban zsiros a borom, de ez meg azon is segit:) tudja a dolgat. Az ara pedig abszolut megfizetheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

vertveres

2017. február 10.

Én nagyon szeretem, ez az eddigi legjobb sminkfixálóm. Szépen fúj, és nem keni el a sminkemet. Cruelty free, ami nekem az egyik legfontosabb szempont. Egyetlen negatívum a szaga, elég furcsa. Szerintem teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

honeyvin

2017. január 6.

Nagyon tartós tőle a sminkem, és féltem, hogy foltos lesz tőle az arcom, mint előtte más fixálótól volt, de egyáltalán nem az! Nagyon szeretem, eddigi legjobb, amit próbáltam, nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

JenniiOlah

2016. október 24.

Azt nem vettem észre sajnos, hogy tartósabb lenne a sminkem, viszont az előző fixáló spray-hez képest, amit használtam örülök neki, hogy nem ragad tőle az arcom és mattra szárad.
Viszont csodákat eddig nem művelt. DE! Ki fogom próbálni én is azt a módszert, amit előttem már leírtak, hogy a szivacsra fújják, kíváncsi vagyok, akkor hogyan fog szuperálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Barbara92

2016. szeptember 19.

Nem érzem, hogy igazán tartósítana, mar csak megszokásból fújom. A szaga eleg kellemetlen. Nem kísérleteztem vele, hogyan működhetne hatékonyabban. Egy termek hozza, amit ígér, nem szeretem mikor 100 fele truokkot/módszert kell alkalmaznom, hogy tényleg működjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

okinerezi

2016. szeptember 5.

Nem vettem észre hogy különösebben megnövelte volna a sminkem tartósságát, illetve amikor használtam akkor a szempillaspirálom is elmaszatolódott a szemem alatt, ami egyébként sose volt jellemző. Viszont amikor a szivacsomra fújtam és azzal dolgoztam el az alapozót akkor kicsit tartósabbnak éreztem.
Az alapozó+púder finise tényleg szebb, természetes hatású lett. Amikor ráfújtam, nem volt ragacsos és nekem az illata se volt zavaró mert használat után egyből elmúlt.
Teljesen elhasználtam, de nem tervezem újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Teljesen elhasználtam, de nem tervezem újra venni.

Kingucii

2016. június 23.

Szép végeredményt kölcsönöz, viszont a szagával nem vagyok kibékülve. Ezért csak 4*

UPDATE:Ha ezzel fixálom az alapozót, pár órával később olyan érzetem támad,mintha valami maszk lenne rajtam, továbbá könnyezik a szemem.( Ha nem használom ezt nincs ilyen problémám) így levonok1*-ot

UPDATE2: Rájöttem,hogyan jó.Sminkszivacsra nyomok az alapozóból majd ebből a termékből is és nagyon szép eredményt érek el. Na így se az illata nem zavar, se nem ragacsos és nem is bántja a szemem. Így megéri az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

jadegirl

2016. május 22.

Őszintén szólva szerintem az égvilágon semmit sem csinál és a szaga valami borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

DeNoirChristine

2016. február 2.

Ugyan azt tudom leiirni,mint az előttem hozzá szólók. Nagyon kellemes,"tiszta" bőr összképét adja,púder "mentes" lesz a végeredmény. Nekem mondjuk nem is csillog még 6-7 óra után sem az arcom tőle,egész jó kis cucc ez,bár még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

CeCeDrake

2015. december 17.

Nem mondom, hogy csodaszer, de szebb képet ad, mintha a púderesre száradt alapozó vagy a púder porossága látszódna. Az összképért 5* (vettem egy másikat, annak a kiszerelése ennek az ötöde és semmivel nem nyújt többet, az ára is ugyanannyi, úgyhogy marad ez)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.