Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ppetru, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Rossmann, online

A fixáló spray-vel tartósabbá teheted a sminkedet. Használd a sminkelés utolsó lépéseként, és segítségével sminked még tartósabbá válik.

mnikc

2015. december 12.

Tartosagilag nem sok kulonbseget tapasztaltam , viszont nagyon szep lesz az arcom tole, a poros puderes hatast eltunteti es ez nekem mar boven eleg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

ppetru

2015. október 25.

Én eddig csak ezt a fixáló spray-t használtam, nekem bejött, ha esetleg másik terméknél jobbat vagy rosszabbat tapasztalok, jövök update-elni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.