Revolution

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható színeket tartalmaz.

Ár: 500 , Eladó: KavaiViktoria
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
1800 Ft ÚJ! MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - EMPIRE
Ár: 1800 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni

Ellaenn

2019. június 10.

Nem ismertem ezt a márkát korábban, de gondoltam teszek egy próbát. Azt tudtam, hogy porzòs festék, és nem minden szín lesz a legtökéletesebben erős, de összességében elégedett vagyok.

Nem minden színt próbáltam még, de amit igen, azt szépen lehet építgetni, sokáig fennmarad. A fekete árnyalat (nem éj fekete, amolyan sötét szürke feketeségre lehet inkább számítani) nagyon tartósnak bizonyult, arclemosò tejtől meg se mozdult, csak micellás vízzel sikerült leszedni.
A homoszínű alapszín szintén jól fed, 6 órán át volt rajtam (alapozó réteggel) nem csíkozòdott, és nem is kopott meg.
Nagyon kellemesek a narancsos és sárgás színek is.
A legelső szín a paletta bal felső sarkában viszont nem az igazi.
Tört fehérnek tűnik, de egy csillámos halvány rózsaszín valami lett belőle, amikor megpròbáltam a szemzug területét kiemelni.
Mindezektől függetlenül ilyen árban ez egy jó paletta, mert tartós és nem alakulnak ki festék zárványok a szemhéjon pár óra viselet után.

Az is plusz pont, hogy érzékeny a szemem, de ez nem okozott irritációt.

+ Cruelty free márka 🐰🐾

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Nagyon kellemesek a narancsos és sárgás színek is.
A legelső szín a paletta bal felső sarkában viszont nem az igazi.

Az is plusz pont, hogy érzékeny a szemem, de ez nem okozott irritációt.

+ Cruelty free márka 🐰🐾

Siculus

2019. február 26.

annyira dicsérték, még egy másik dupe-ot is lekörözött de sajnos nálam elmaradt a wow-hatás. ennyi pénzért túl szép is lett volna. vannak szép és használható színek(a meleg tónusúak, a barnák, a fekete... uncsi) de a paletta sztárjai(a zöldek, a kék, a szürke) sajnos gyengén produkálnak: szárazak, foltosak, alig pigmentáltak. inkább lett volna dupla vagy tripla áron, csak legyen jó és használható! sajnos itt még az sem mondhatom, hogy akkor inkább megveszem az eredetit, mert hát mind tudjuk, hogy az is csalódás volt.. szomorú vagyok. pedig mennyire terveztem megvenni az összes Re-loaded dupe palettát... talán még egyet kipróbálok az újabbak körül de utána inkább hanyagolom a Revolutiont. ez is a fiókban csücsül... inkább nem is sz.rakodom vele reggelente, hogy fél órát vacakoljak egy halovány, foltos színért a szememen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Alexia

2019. január 29.

Csatlakozva a többiekhez az ABH Subculture paletta koppintása miatt vettem meg. Az eredetei paletta drága és rossz minőségű volt vélemények alapján, így azt egyértelműen nem vettem meg. Megláttam ezt. Olcsó is, a színösszeállítás is ugyan az, gondoltam megpróbálom. Általában nem ezeket a színeket használom, így próbára elég volt ez is. :)
Nem csalódtam, nekem nagyon tetszik, a színek pigmentáltak. A csillogós zöldet én nem használtam, mert a csillámok általában lehullanak a szemem alá, így nekem nem okozott csalódást a paletta. :)
Ára is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Ára is szuper! :)

Gabicc

2018. július 1.

Én is az ABH Subculture miatt vettem meg. 😃
Az ára miatt természtesen nem kell sokat várni tőle, de én jobb véleményeket olvastam róla.
Csak ismételni tudom a többieket, nehéz vele dolgozni, a csillámos színek pigmentáltsága kritikán aluli, nekem a khaki színek is foltosak, sokat kell építgetni, satírozni, hogy szép legyen.
A matt színek jól pigmentáltak, a fekete különösen tetszik.
Porzik, de engem nem zavar.
Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megvettem, szép sminkeket lehet vele csinálni, ha rászánjuk az időt, tetszik a színösszeállítása.
Kezdőknek semmiképp sem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Én is az ABH Subculture miatt vettem meg. 😃
A matt színek jól pigmentáltak, a fekete különösen tetszik.
Porzik, de engem nem zavar.
Kezdőknek semmiképp sem ajánlanám.

Anheszenamon

2018. június 10.

Ahogy az előttem szólók, úgy én is az ABH Subculture miatt rendeltem meg ezt a kis olcsó palettát. Nem vártam tőle sokat, inkább arra voltam kíváncsi, hogy mennyire kihasználhatóak számomra ezek a színek, hiszen emiatt nem mertem megrendelni az ABH palettát a már meglévő Modern Renaissance mellé. A matt színek meglepően erősen pigmentáltak, bár porolnak, de ez könnyen kiküszöbölhető ha leütögetjük az ecsetről mielőtt felvinnénk a szemünkre, így nem fog az arcunkra hullani a festék. A színek szépek, erősek, viszonylag könnyű velük dolgozni, satírozhatók, tehát ezzel teljesen elégedett vagyok. Viszont a csillámos világos zöld szín botrány. Száraz ecsettel esélytelen felvinni, kb semmi nem látszik belőle csak néhány csillám. Próbáltam sminkfixáló sprayvel nedvesített ecsettel és ujjal is, egyik sem az igazi. Nehéz előcsalogatni a színt és több rétegben kell felvinni, hogy bármi is látszódjon belőle. A legelső világos szín ami még problémás számomra, még csak párszor használtam de már keletkezett rajta egy kemény réteg, amit le kell vakargatni, ha azt akarom, hogy az ecset felvegye a színt. Azért csak egy csillagot vonok le és nem kettőt mert ezen az áron más márkánál még egy monót sem kapunk, nemhogy egy palettát. És tényleg a matt színek rendben vannak, szépek, 2 szín amibe bele lehet kötni, szerintem ez igazán jó arány. Az árát mindenképp megérte, hétköznapi használatra szemhéjbázissal tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Kispitypang

2018. április 21.

Egyet kell értenem az előttem szólóval, ez tényleg egy olyan dupe, ahol a színek lemásolása mellett, az eredeti paletta hiányosságait is "sikeresen" lemásolták.
A matt színekkel nincs probléma, szépek, pigmentáltak, satírozhatóak. Viszont a limezöld valóban csak csillám és potyog, a szemen nedves ecsettel 3 rétegben felépítve! sem adja vissza a színét. A jobb felső sarokban lévő rózsaszínes duokróm-szerű csillámos árnyalat meg egyszerűen az első használatkor "sealed itself", ahogy azt több ABH Subculture videóban is láttam ugyanennél a színnél. (Amikor használat közben ilyen kemény (zsíros???) réteg képződik rajta.) Tiszta ecsettel használtam!
Egyébként én is az ABH miatt akartam magaménak tudni, és ezért az egyik szemem sír, a másik picit nevet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

_zsulu_

2018. március 1.

Nagyon tetszett az ABH Subculture színösszeállítása,de a minősége (főleg az árához képest) elrettentett. Mikor kijött ez a dupe annyian ajnározták,hogy megrendeltem. Az ár-érték aránya tényleg elképesztő,15 nagy tégely kb. 1600 ft-ért és ráadásul még jó is! Bár nagyon vártam,de azért kellett egy kis idő míg megbarátkoztunk,nem a legkönnyebben kezelhető paletta, a szaga elsőre elég olcsó és vegyszeres, a tok elég gagyi műanyag-félek,hogy nem fogja sokáig bírni. A színek nagyon jól satírozhatók,kicsit porolnak,de a szem alá kevés hullik. Többségük elég pigmentált (pl. a két barackos árnyalat,a két sárgás árnyalat, a fekete), a maradék jól építhető. Csalódások a limezöld ami nagyon csillámos, potyog és a zöld alapszínét nem lehet kiimátkozni belőle, és a pávakék szín ami olyan,mint az eredeti palettában (szép munka :D),vagyis állati foltos és satírozáskor gyakorlatilag eltűnik(még ujjal felvéve sem lehet szépen használni,mert a nap során a pislogástól is egy foltban kikopik).
Összességében ezért az árért ez egy nagyon jó vétel,magában a sárgás-barackos színekért is megérné és a fekete az elképesztő benne! Sajnálom a két kakukktojást mert azokat vártam a legjobban,de valahogy túlteszem magam rajta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0