Revolution

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bubilany, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású folyékony rúzs és színben passzoló ajakkontúr ceruza. Intenzíven pigmentált, tartós és száradás után nem maszatolódik.

Beus005

2018. szeptember 2.

Nekem nagyon tetszik, színek is nagyon jók, tartós is, csak meg kell várni míg teljesen megszárad. Aláhidratálva nem szárít annyira. Szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Booksandmakeuplover

2018. július 2.

Nekem az echelon árnyalat van meg nagyon szép sötét nude szín. Nem a kedvenc folyékony ruzs formulam mert jobban szárítja az ajkaimat mint a többi, de szerencsére nem száraz a szám alapból így tudom viselni Tartosagban sem verhetetlen azért egy kisebb étkezést ha nem zsíros a kaja kibir.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

BlackVelvet

2018. június 4.

Számomra hatalmas csalódás. Egyrészt sikerült borzasztó árnyalatot választanom, ami nyilván az én hibám, bár netről rendeltem, és köze nem volt az ott látott színhez. Brutális babarózsaszín. Node se nem szép, se nem tartós. Nagyon szárítja az ajkakat, a redőkben összegyűlik, csúnyán és gyorsan kopik. Borzasztó. Keverve használom a Lovely K Lips-el, ami magában szerintem nagyon jó, de abból viszont túl barnás az árnyalat, amit vettem. Vegyítve nagyon szép színt kapok, és a Lovely miatt az érzete is kellemesebb a számon, viszont erősen rontja a Lovely alapól jó tartósságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

barbika916

2018. április 12.

Valaki nem tudja hogy mukodik a szejceruza? Mert nekem sehogy se tekeredik ki..amugy a k lips a lovelytol veri ezt, de nekem jobban beavlt mint a nyx, kicsit draganak erzem a minosegehez kepest, de viszonylag elmegy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

andrea91

2018. január 31.

Nekem nem vált be. Egy db hibája van, belülről kopik, de nem egyenletesen hanem az a tipik undorito cakkos vonal. Szóval ez az egyetlen hibája miatt nekem ez egyetlen csillagra értékelhető, mivel konkrétan használhatatlan így. A NYX lip ligerie 1-2 árnyalata produkálja még ezt de nem ennyire. Egyébként mással nem volt ilyen problémám. SO akinek szelfizni kell, bátran, szép amúgy, aki az utcára menne vele, inkább válasszon valami mást.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

bubilany

2017. november 30.

Nemrég rendeltem először retro luxe rúzsokat és nagyon elégedett vagyok az összessel. A színek gyönyörűek, és nagyon tartós, mégsem kellett véresre dörzsölni lemosáskor a számat, hogy lejöjjenek a sötét árnyalatok! :) Biztosan újraveszem, sőt az összes többi színnel együtt!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0