Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost

2019. február 11.

Abszolút megéri az árát annak,akinek kék vagy zöld szeme van ,mert jobban ki tudja használni.Sajnos barna szemhez nem a legjobb :/ A narancs,rózsaszín és lila árnyalatok nem állnak olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

ceanne

2019. február 6.

Egy ideig félretettem a többi palettám miatt, meg mert eltörtem a tokját (nem feltétlen a termék hibája, egész nyáron turnézott velem), de ma elővettem, és újra rácsodálkoztam, milyen klassz; pont annyi matt nude, amennyi kell (hideg tónusú is van!) matt fekete, gyönyörű arany és bronz, és annyi szín, hogy határ a csillagos ég. Bármilyen sminket el lehet vele készíteni, és ha egy palettát kellene megtartanom (add Istenem, hogy ne kelljen 😁) akkor ez lenne az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

stripedpanda

2019. február 3.

Eddigi legjobb ár/érték arányú palettám. :) Kezdőknek is ajánlom, mert a színek kihasználhatóak, pigmentáltak, de könnyen eldolgozhatók. A tükör is nagy és jó minőségű benne, az egész sminket kényelmesen el lehet készíteni a segítségével. Pont emiatt imádom, mert nem sajnálom utazáskor sem magammal vinni és minden megtalálható benne, ami csak kellhet. Egyébként előttem már minden jót elmondtak róla :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

nocika113

2019. január 28.

Nagyon meg vagyok elégedve, drogériás viszonylatban szerintem a MUR a legjobb paletta opció. Ráadásul ezek a collab paletták minőségben még a saját 32 darabos palettáikra is rávernek, szóval én ajánlom őket.
Nagyon szépek a színek, könnyen építhetőek és könnyen eldolgozhatóak VISZONT ha sötétebb mattvl színekről van szó vagy a csillákosakról, akkor szerintem érdemesebb a szemmel kezdeni, mert könnyen "potyog" de szerintem ez semmit nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

rekas

2019. január 12.

Legjobb döntés! Amióta megvan előszeretettel használom. Imádom benne az összes színt, és a tartósságukat is. Nem bántam meg, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

krisztiradics

2019. január 9.

Egyszerűen imádom. Nagyon jó színekkel rendelkezik, mindet nagyon jól ki lehet használni és emellett jól pigmentált. A matt színeket szeretem benne a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

browning

2019. január 7.

Nagyon jól kihasználható paletta, szép színek vannak benne, jól pigmentáltak. Nem pereg nap közben, nem irritálja a szemet. Nem drága szerencsére :) Nagyon sokat rágódtam, megvegyem-e, de nagyon örülök, hogy így döntöttem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Diana0402

2019. január 5.

Mostani kedvenc palettám, gyönyörűen pigmentált színekkel, akár hétköznapokra vagy buliba. A nagy tükör is hatlams plussz nekem. Az extra spicet is ki fogom ezután mindenképp próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

ifju15

2019. január 4.

Megakartam magamat lepni egy palettával karácsonyra, amivel tökéletes szemsminkeket tudok elkészíteni az ünnepek közeledtével. Erre a palettára esett a választásom. Imádom. Remekül kihasználható színek, rengeteg sminket lehet elkészíteni az egészen nude, hétköznapi sminktől a különleges, színes parti sminkekig. Hihetetlenül pigmentált és tartós a szemhéjamon. Sajnos eléggé porol, de én ezt megbocsájtom neki, mert cserébe gyönyörű sminket tudok elkészíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

bernadettu

2019. január 1.

Nekem a Soph's favorites csomagból van meg, de abban csak 18 pan van, kevesebb neutrális szín és az a baloldalon a harmadik sorban lévő sárgás tónusú is hiányzik, amit annyira nem is bánok, viszont így fele matt fele fényes, ami kicsit nehézzé teszi, hogy több színt kombináljak, mert pl van benne egy sötét kék és egy világos kék és mind a kettő fényes, nekem már úgy túl sok a kettő egyben.
Szép pigmentáltak a színek, bár a fényeseket nem veszi fel az ecset pedig az is a csomagban volt a palettával együtt.
Nem peregnek, szemhéjalap nélkül is tartósak.
A nagy tükröt benne imádom, úgy marad, ahogy beálltottam.
Ha különálló paletta lenne, akkor nem hiszem, hogy megvenném, de a csomagban megérte, az eredeti beosztással pedig még tökéletesebb lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Nem peregnek, szemhéjalap nélkül is tartósak.
A nagy tükröt benne imádom, úgy marad, ahogy beálltottam.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!