Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost
arnika

2018. december 18.

Már szemeztem vele egy ideje és akciósan sikerült is beszereznem, jó döntés volt. A színek szépek, ár-érték arányban mindenképp megéri, hiszem jól kihasználható minden alkalomra.
Egyetlen problémám egyelőre hogy a paletta csomagolását a világos színe miatt használat közben könnyű összemaszatolni, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Pinshine

2018. december 16.

Nagyon jó színekkel rendelkező paletta.Profi sminkesek körében is kedvelt paletta. Szép pigmnetált sznek,szépen satírozható.Ár érték arányban tökéletes.Azért kap csak 3 csillagot mert van ennél jobb és még jobb paletta is,de azok jóval drágábbak. De ez a paletta is tartozéka a sminkes bőröndömnek .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

BCatz

2018. december 11.

Nagyon jó kis paletta. A színek pigmentáltak.
Az egyik legkülönlegesebb szín a harmadik sorban kévő kék, ami elkenve inkább barnás.
Még pinkpandán vettem akrciósan, de most már tejes árat is kiadnám érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Nagyon jó kis paletta. A színek pigmentáltak.
Még pinkpandán vettem akrciósan, de most már tejes árat is kiadnám érte :)

Bradshaw

2018. december 1.

Istenem de szeretem. Olyan boldog voltam mikor megvettem, és a mámor azóta is tart. Gyönyörű, jól kihasználható, pigmentált színek. Tényleg el vagyok ájulva a pigmentáltságától. Alig érek bele az ecsettel, és intenzívek a színek. Persze használok alá szemhéj alapot. De ez a paletta megéri az árát. Alkalmi smink, hétköznapi smink, bármi kihozható belőle. Csak a képzelet szabhat határt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Fannitazia

2018. december 1.

Angliából hozattam egy barátnőmmel, amikor itthon még nem lehetett kapni, szeretem a benne lévő színeket, kicsit porol, de vizes ecsettel és egy jó szemhéj primerrel ez kiküszöbölhető. Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

hesztiii

2018. december 1.

Szép, jól kihasználható paletta. A csillogós színek nagyon szépen csillognak. Számomra kissé nehézkes kinyitni a csomagolását, de lehet csak én vagyok béna. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

tsolya

2018. november 30.

Elég felkapott paletta lett mostanság, mégis nagyon sokéig szemezgettem vele, mert nem voltam biztos benne, hogy minden színt megfelelően ki tudnék használni. Mégis megrendeltem és nagyon örülök neki. Gyönyörű színeket tartalmaz, élőben talán még nagyobb szerelem, mint internetes képek alapján. A matt színek gyönyörűek, és a csillogós színek is elképesztően szépek. A barnás árnyalatok és pink champagne rögtön szerelem lett. Elég változatos sminkeket lehet vele készíteni, a hétköznapitól egészen a különlegesebb sminkekig. A megszokott hatalmas tükör pedig rendkívül hasznos tud lenni sminkelés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

RCC

2018. november 29.

Sokat vaciláltam rajta, mert nem tudtam mennyire tudom majd kihasználni a pirosas-narancsos színeket, de összességében örülök, hogy megvettem.Ami negatívum:
A csomagolás színe nem a legszerencsésebb, elég világos úgyhogy könnyű összemaszatolni a festékkel.
A matt színek porolnak amikor felveszem ecsettel, de szem alá nem hullik ellenben a csillogós színekkel.

Viszont pár próbálkozás után rájöttem melyik színt hogy a legérdemesebb használni, melyikhez kell baking a szem alá. A matt barnák és a csillogó arany-bronz színek nagyon szépek, pigmentáltak és jól eldolgozhatóak, alappal tartósak egész nap. Az extrább színeket még csak itthon tesztelgettem, nagyon szépek de hétköznapra nekem kicsit sokak, majd az ünnepekre viszont jó lesz. Nekem már a sokféle barna és arany miatt is megérte. :) Jól zár a doboz és a hatalmas tükörnek is örülök benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

lagreta

2018. november 27.

Nagyon sokoldalú paletta! Egyszerűbb, hétköznapi sminket, de összetettebb, különleges sminket is lehet vele készíteni. A szemhéjpúderek könnyen satírozhatók és építhetők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Aria249

2018. november 25.

Ár érték arányban az egyik legjobb paletta, amit jelenleg venni lehet. A csillogó árnyalatokon sokat dob egy primer és ha fixáló spray van az ecseten, de a szememben ez sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!