Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost
pannisimko

2018. november 23.

Csodaszer!!! Imádom, hogy nem csak a szokásos nude színekkel tudok végre dolgozni. Nagyon pigmentáltak, a matt árnyalatok nagyon könnyen árnyalhatóak, a csillámosaktól leesett az állam, mennyire tényleg csillámosak. Nyáron napi használatban volt nálam, így télire majd valamivel hidegebb színeket szeretek használni. De ezt mindenkinek teljes szívvel merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Lina14

2018. november 10.

egy nagyon jól kihasználható paletta, mindennapi sminktől bulisminkig hasznáható, amit kicsit sajnálok, hogy alapvetően inkbb sárgás alaptónusú bőrhöz lehet jobban használni, nekem pedig pink van, így nem minden ugyanolyan rajtam mint a palettában, de ezzel is jól lehet együtt dolgozni, a színek szépek, jól variálhatók, a púderek nem porolnak látványosan, szépen össze- vagy eldolgozhatóak, pigmentáltak. abszolút megéri az árát

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

krisztinak276

Korcsoport: < 18
2018. november 3.

Annyira be voltam zsongva, amikor Sophdoesnails youtube csatornáján láttam ezt a palettát és sorra néztem a tutorialokat amikben ezt használták. Aztán a PinkPandáról rendeltem meg végül akciósan. Namármost a színek csodaszépek, pigmentáltak a mattok pedig nagyon könnyen eldolgozhatóak. Néhány árnyalat porol, a csillámosak esetében pedig potyog, de én a csillámos színeket amúgy is ujjal felvíve szeretem használni, és ezzel a technikával ki is lehet küszöbölni ezt a problémát. A nagy tükör pedig pluszpont.
Ez egy igazi must have darab és szerintem ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 3.

Ez egy igazi must have darab és szerintem ár-érték arányban is nagyon jó.

Lili2109

2018. október 31.

A mattok nagyon jól eldolgozhatóak, a panben porolnak kicsit, de nem hull a szemem alá. A legtöbb csillámos szín is jól pigmentált, főként az arany, bronzos színek. Festive flame és copper coin színek eléggé gyengék. De így is megéri és elégedett vagyok vele, mert sokféle sminket el lehet készíteni vele, jó nagy tükör van benne és a festékek is tartósan fennmaradtak a nap folyamán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

nagyheni92

2018. október 30.

Még májusban Berlinben vettem a Rossmannban, háth nagyon akartam szeretni, de nem ment....számomra egyáltalán nem pigmentáltak a színek, órákig kenegethettem volna a szememet reggelente, hogy vmi látszódjon is. Megvettem a TammiXRevolutiont na az volt számomra a nyári make-up look! Rendben, hogy van egycsomó KvD + Urban Decay palettám és nem lehet azokkal össze se hasonlítani, de tényleg kihasználhatatlan volt ez a paletta számomra. Ezért ingyen és bérmentve odaajándékoztam a kolleganőm lányának. Nemrég megrendeltem a NathXRevolution palettát, az is csak 10£ volt és sokkal pigmentáltabb és sokkal jobb a minősége. Na azt a palettát mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

ppetruc

2018. október 29.

Gyönyörű, pigmentált színek, nagyon jól kombinálható színvilággal. Egy-két szín picit porzik, viszont a matt, és csillámos színek hihetetlenül gyönyörűek. Mióta megvettem, többször is egész nap viseltem a szememen, és egész nap állta a sarat (pedig a szemhéjam nagyon zsíros).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

JustGlitter

2018. október 27.

Egyszerűen imádom, pont olyan, amilyennek lennie kell. Szépen pigmentáltak a színek, a mattok nem fénylenek feleslegesen, aminek kell, az pedig csillog - bár egy-két szín kicsit porzik, nagy mennyiségben hullik egy kicsit, de az arcon ez nem látszik.
Iszonyú szép színek vannak benne, jó az összeállítás, szinte mindent lehet kombinálni. Tartós, még a nap végén is szép, nem kenődik el egy idő után.
És végre egy paletta, ahol a tükör nem csak dísznek van, hanem használni is lehet.
Abszolút megéri az ára, bár aki magasabb minőséget keres, az lehet, hogy csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

redakkrisztinaa

2018. október 26.

Összességében tetszik a paletta, kihasználható, bár van 1-2 szín ami (szerintem) potyog, pereg, és annyira nem is pigmentált. A PETROL abszolut csalodas, szerintem kicsit hasonlit a Mac Blue Brown-hoz, viszont sajnos felkenve a szemhejra egyaltalan nem az koszon vissza, mint amit a palettaba latok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Andrea1198

2018. október 24.

Nekem abszolút bevált. Enyhén porzik, csillámos szinek picit hullanak, de amennyire gyönyörű és pigmentált színeket tartalmaz, én el tudom neki nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

mercixoxo

2018. október 23.

Nagyon-nagyon szuper paletta!! Csodásan pigmentáltak a színek, könnyű vele dolgozni. A csillogósak minimálisan hullanak, de egyáltalán nem vészes. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!